Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 26 - 27 - 28 ... 35 - 36 - 37

Kammer PW
25 listopada 2013, 21:15
Primo: Pytaj się tutaj.

Dark DragonDark DragonPosty przeniesione.


Secundo: Pora zacząć grać z prawdziwym przeciwnikiem.

Laiczek PW
25 listopada 2013, 21:39
Pojedynki. Na początek polecam grać do 400 - 450 elo. Jak będziesz miał więcej to się po prostu poddajesz po 3 rundach - zawsze dostaniesz dzięki temu jakieś doświadczenie i złoto. Jak zaczniesz wygrywać większość pojedynków i nazbierasz więcej kart graj do 1k elo. A jak się rozegrasz zapraszam wyżej na pożarcie.

Elo jest bez znaczenia, ale jak nabijesz go więcej to już poniżej pewnych granic nie spadniesz.

Acid Dragon PW
25 listopada 2013, 22:35
Taaa, prawda jest taka, że póki co o kampaniach w tej grze można w ogóle zapomnieć. To znaczy - dają nagrody za ich ukończenie, więc od tej strony warto, aczkolwiek rdzeniem tej gry są jednak pojedynki z graczami.

Lux PW
27 listopada 2013, 04:12
A na jakiej zasadzie odblokowywane są karty z rozszerzeń na ołtarzu życzeń?

A tak na marginesie... Wiadomo kiedy mogą pojawić się informacje o kolejnej frakcji? Akurat tak popadło, że najbardziej interesują mnie wszystkie frakcje, których nie ma i Sanktuarium... :)

Dark Dragon PW
27 listopada 2013, 09:07
Będzie wymagane posiadanie (jak zwykle) 200 egzemplarzy kart z poprzedniego rozszerzenia.

W tym dodatku z pewnością nie będzie nowej frakcji.

Upiornny PW
27 listopada 2013, 19:37
Przegapiłem w promocji Pakiet Mistrza za 2399 pieczęci...

Dzisiaj są już nowe promocję - co polecacie?

Laiczek PW
28 listopada 2013, 10:15
Cześć

Są 2 zestawy Zapomnianych Wojen za 1990 pieczęci.

Poza tym standard - za złoto pakiety z Herolda_albo z Powstania z zakładki "pakiety".

Udanej zabawy.

Upiornny PW
28 listopada 2013, 14:01
Czy jest jakiś tips wypracowany przez Was, jeśli chodzi i szybkie zarabianie golda?

Czy jest sens zejść z 700 na 400 ELO, oddając potyczki i odpalić ten bonus do zarabiania golda z 5 potyczek? Obecnie potyczki jakie rozgrywam zwykle trwają 10-20 minut_i przy przegranej otrzymuje 700-800 golda. Lecz tym sposobem uzyskuję średnio 2100-2800 golda na godzinę. Czy jest to dobry wynik?

Hayven PW
28 listopada 2013, 15:11
Nie, nie jest to bynajmniej dobry wynik, bo przy dobrych wiatrach w ciągu godziny można nabić cały poziom.

---

W ogłoszeniach launchera jest informacja o streamie Pięciu Wież i promocji ZW. Czy to oznacza, że premiera dodatku już niebawem, czy jeszcze zdążę kupić zestaw i zarobić dosyć niebieskich, żeby stać mnie było na nowy?

Laiczek PW
28 listopada 2013, 15:55
W kwestii:

I. Wbijania lewelu w ciągu godziny - Wow. Jak to robisz, że wbijasz 25k?
Mi to zajmuje znacznie więcej ... :P

II. Zrobiłem zapis rozgrywek. Czas: 30 minut -> 15:00 - 15:30. Logowałem się do 9 walk, w tym wygrane (w), przegrane (p), liczba oznacza ilość złota:
1. w 713
2. w 0
3. p 228
4. p 545
5. p 0
6. p 641
7. w 644
8. w 698
9. p 330
Grałem bez doładowania złota. W sumie wychodzi ponad 6k na godzinę.

Przyjęta taktyka: pełen off, gdy przeciwnik przedłuża poddaję, gram co najmniej 3 rundy, aby dostać złoto i doświadczenie, zbijam elo aby mieć łatwiejszych przeciwników.

A odpowiadając na pytanie: Wynik jest dobry, zaczynasz grę i z czasem się rozkręcisz.

Po za tym: udanej zabawy.

Hayven PW
28 listopada 2013, 16:16
...i po fakcie, bo missclick sprawił, że straciłem 1400 z trudem uzbieranych pieczęci...

Inna sprawa - grałem Sandalem, wygrałem szwajcara i nie dostałem Morgana. Czy jedyny Księżycowy Feniks, jakiego mam talii, mógł być tego przyczyną?

Solmyr PW
30 listopada 2013, 18:18
Mam kilka pytań, mam nadzieję, że pomożecie.

Gram nekropolią, Serią. Brałem udział w betatestach, ostatnio znowu zacząłem grać, mam 14 poziom i całe 595 elo.

1. Co lepiej zrobić, kupić teraz ten pakiet w promocji za 1990 czy czekać aż uzbieram 3000 na ten potrójny?

2. Jak najlepiej dobrać się do Ariany? Wymyśliłem, że poświęcę na nią dzikie karty, ale nie wiem. 5000 kart chyba nigdy nie uzbieram, więc to odpada, a jej talia jest kiepska, więc w sumie tylko nią bym z niej wyciągnął, no i skok w czasie.

3. No i w ogóle, czy Ariana jest tak dobra jak się wydaje, czy może kogoś innego na bohatera nekropolii polecicie?

superzgred PW
30 listopada 2013, 18:28
Jeżeli masz już kupiony pakiet za 1000 pieczęci możęsz zacząć kupować pakiety dodatków. Na chwilę obecną dobry jest ten z najnowszego, bo daje ok 35 dzikich kart, za które możesz uzupełnić swoją kolekcję o brakujące karty, w tym Arianę.

W necro dobrym bohaterem jest również Adar Malik

Solmyr PW
30 listopada 2013, 18:53
A jak nie mam tego pakietu za 1000?

Laiczek PW
1 grudnia 2013, 18:41
Gdybym teraz zaczynał:

1. Jak widzę dużego pakietu już brak. Więc proponuję za złoto pakiety
a) posiłków ( pakiety posiłków premium ),
b) powstanie pustki ( powstanie pustki premium ),
c) herold pustki ( herold pustki premium );
b i c dają tylko pewność na dzikusy ...
2. Za pieczęcie oczywiście opłaca się zestaw zapomniane wojny i ta nowa promocja za 2 pakiety. Zawiera on najwięcej dzikich kart.

A za dzikie kupuj epickie i rzadkie, pamiętając, że w talii możesz mieć tylko 1 unikatową kartę.

Z necro jest dobry Malik. Jak znajdę czas i złożę talię pod Siham to ją przetestuję. Na karcie prezentuje się całkiem przyzwoicie ...

Popatrz jakie są osiągnięcia i rób te, które jesteś w stanie zrobić.

5k kart uzbierałem przez 5 m-cy. Arianą rozegrałem kilka rozdań ...

Kradziej PW
2 grudnia 2013, 19:13
Czy jest jakiś sposób by przyspieszać tempo oglądanych powtórek?

Teruvel PW
3 grudnia 2013, 20:53
karta ulotna oaza
stworzenia otrzymują umiejętność odtwarzanie
co to robi???

iskra. PW
3 grudnia 2013, 21:29
Jeśli jednostka nie zaatakuje pod koniec rundy zostaje wyleczona do full HP.

Markham98 PW
4 grudnia 2013, 20:32
W Duela gram bardzo rzadko. Z każdą nową aktualizacją mam coraz większe tyły a moja talia liczy zaledwie kilka kart z pierwszego rozszerzenia. Bardzo podobają mi się arty z kart. Gzie znajdę je wszystkie bez opisów i statystyk?

Alamar PW
4 grudnia 2013, 20:36
Naciśnij w grze na kartę środkowy przycisk myszki.
strona: 1 - 2 - 3 ... 26 - 27 - 28 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel