Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 35 - 36 - 37

Kradziej PW
6 października 2013, 16:28
Mam takie pytanie, czy są inne kampanie oprócz tych podstawowych? Jeżeli tak, to czy one są od jakiegoś poziomu?

Dark Dragon PW
6 października 2013, 16:36
Nie ma.

jollo PW
7 października 2013, 08:29
Czy możliwe jest zajęcie czterech pierwszych miejsc w turnieju szwajcarskim? ;)

Dark Dragon PW
7 października 2013, 09:03
Czysto teoretycznie tak - gdyby wszyscy remisowali to pewnie.

Lord Watix PW
7 października 2013, 13:52
Pytanko dotyczące dzikich kart czy można je zdobyć tylko z boksa/pakietów z Zapomnianych Wojen? Czy również z pozostałych serii? Kupiłem kilka pakietów bohaterów z podstawy i nie dostałem żadnej i chciałbym wiedzieć czy z powodu, że się nie dostaje czy mojego pecha :(.

Karasnik PW
7 października 2013, 16:16
Z twojego pecha - w każdej paczce jest szansa na wildcarda - nawet w małym, choć tam szansa jest znikoma.

Alamar PW
7 października 2013, 16:32
Dzikie karty masz na 100% z pakietów kupowanych za pieczęcie (3 za zwykły pakiet, 4 za premium), czyli w boksach zawsze powinieneś dostać dzikie karty (za 10 pakietów) plus kilka dodatkowych za kupno samego boksa.
Pakiety kupowane za złoto mają też 1 dziką kartę, zaś pakiety premium dodatkowo szansę na uzyskanie drugiej.

Czyli podsumowując:

1. Boksy:
Zapomniane Wojny = 7 kart + karty z 10 pakietów.
Helord Pustki = 6 kart + karty z 10 pakietów.
Powstanie Pustki = 5 kart + karty z 10 pakietów.
Box bohaterski = 7 kart + karty z 10 pakietów.
Box z podstawki = 5 kart + karty z 10 pakietów.
Duży box z podstawki (3000 pieczęci) = 15 kart + karty z 12 pakietów.

2. Pakiety

Zapomniane Wojny
Pakiet (175 pieczęci) = 3 dzikie karty
Premium (225 pieczęci) = 4 dzikie karty

Herold Pustki
Pakiet (18 500 złota) = 1 dzika karta
Premium (25 000 złota) = 1 dzika karta + 40% na drugą

Powstanie Pustki
Pakiet (18 500 złota) = 1 dzika karta
Premium (25 000 złota) = 1 dzika karta + 40% na drugą

Podstawka:
Pakiet (12 500 złota) = 30% na dziką kartę
Premium (18 000 złota) = 20% na dziką kartę
Pakiet bohaterski (17 500 złota) = 30% na dziką kartę
Bohaterski premium (24 000 złota) = 20% na dziką kartę

Lord Watix PW
7 października 2013, 17:08
Pech mnie dopadł :(
dziękuje wam, nie mam pytań ;)

Taren PW
7 października 2013, 17:32
@Alamar
Boks Zapomnianych Wojen zawiera 7 kart + 30 (10 pakietów Zapomnianych Wojen po 3 karty każdy), czyli w sumie 37 dzikich kart. Opcja genialna pod tym względem :)

Alamar PW
7 października 2013, 18:00
Dlatego napisałem " karty z 10 pakietów", a nie 10 kart, bo jak widać, najnowszy dodatek został pokaźnie "upromocjony" ("Niepowtarzalna okazja! Za jedyne wszystkie Wasze oszczędności!" :P), podczas gdy podstawowego praktycznie nie opłaca się kupować.

Kradziej PW
7 października 2013, 18:41
Dlaczego zakładka turnieje mi się nie świeci?

Taren PW
7 października 2013, 18:50
@ Alamar
Przepraszam, mój błąd ;)

Czachezz PW
12 października 2013, 23:16
Siemasz, ja mam pytanie, czy ktoś z forumowiczów chciałby wydrukować karty z duela w celu gry offline? :D Sam mam chęć, ale nie wiem za bardzo, jak dokładnie to zrealizować, by wyszło to jak trzeba - widziałem posty ludzi, którzy byli zainteresowani tym przedsięwzięciem i wstępne druki wyszły bardzo fajnie - odsyłam do tematu na forum Ubi: http://forums.ubi.com/showthread.php/769927-Duels-of-Champions-w-wersji-quot-papierowej-quot-Forums

Bimber PW
13 października 2013, 17:58
Po dłuższej przerwie ponownie sciągam Doca a loguje się na konto a tu wybór frakcji o co chodzi?

Eternal PW
14 października 2013, 12:29
Najwyraźniej przez przypadek założyłeś konto ponownie. Logiczne więc, że komputer daje ci do wyboru trzy podstawowe decki. Sam powiedziałeś, że ściągnąłeś go ponownie.

Bezimienny111 PW
14 października 2013, 13:23
Pytanie. Byłeś jednym z pierwszych beta-testerów ( tak jak i ja )? Otóż w pewnym momencie był reset bety i ja też musiałem od nowa talie wybierać ( ale pamiętam że spoooro paczek z kartami miałem wtedy do otworzenia ).

Hayven PW
17 października 2013, 19:18
Mam pytanie odnośnie remisów - podobno zostały one wprowadzone wraz ze szwajcarską aktualizacją pół roku temu i myślałem, że wszystko działa git. A tutaj zaskok, kiedy zeruję punkty życia Adara widmowym Asasynem (hell yeah!), w wyniku czego wynik jest 0-0 i... co? PRZEGRANA!

Grałem w Jackpot, jakby co, ale chyba remisy nie są tylko w szwajcarach... czy nie mam racji?

jollo PW
18 października 2013, 09:01
Co to jest widmowy asasyn?:P Zakładam, że chodzi Ci o mrocznego:P Kiedyś czytałem, że asasyn najpierw zadaje obrażenia swojemu bohaterowi, dopiero potem wroga, co by się zgadzało. Miałem analogiczną sytuację i też przegrałem.

Hayven PW
18 października 2013, 10:04
Widmowy Asasyn = Mroczne Odbicie + Mroczny Asasyn, OK?

Czyli w takim razie jedyna sytuacja remisowa to, jak na razie, Hol Udręki na Łutach Szczęścia (gracz 1) + Spopielanie na Upiorach Pustki (gracz 2)?

A co z sytuacją, kiedy:

Jeden z bohaterów gra Sandalphonem, a drugi np. Arianą

Sandalphon daje Imperialnego Strażnika, Ariana marionetkuje
Sandalphon daje Eleonorę, Ariana odbija
Sandaplhon daje drugiego strażnika i git

Potem Sandalphon rzuca na wszystkie cztery rzędy Zimny Strach, albo Ariana daje Oddalenie Duszy

Nikt nie ma w swoim decku kart, nikt nie może zadać obrażeń nikomu, a bohaterowie są nieśmiertelni.

I co teraz? :)

jollo PW
18 października 2013, 11:19
A co to jest oddalenie duszy? :P
W sytuacji, którą opisałeś, raczej będzie gra bez końca, tudzież do przegrzania komputerów/zerwania łącza internetowego :P Jeżeli to szwajcar to wygrałby szybszy klikacz :P
A propos remisów, to jeszcze żaden w naturalny sposób mi się nie zdarzył.
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel