Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 35 - 36 - 37

Acid Dragon PW
26 września 2013, 14:02
Od jakiegoś czasu gram w DoC tylko okazjonalnie, ale mimo to odpowiem Ci filozoficzne :).

Po prostu są gracze, którzy grają, aby grać i miło spędzić czas
i są też gracze, dla których chęć posiadania wirtualnego złota, wirtualnych kart oraz miejsca w wirtualnym rankingu są tak duże, aby zniżać się do brudnych taktyk.

Wydaje mi się, że za skończenie pojedynku otrzymuje się minimalnie więcej złota i można spaść o kilka oczek ELO więcej, niż za jego poddanie.

Alegor PW
26 września 2013, 14:31
To boty były prawdopodobnie, zawsze możesz wysłać ticket do suportu ze screenem i opisem

Acid Dragon PW
26 września 2013, 14:35
Boty chyba jednak by nie "rzucały mięsem" ;)

Diader PW
26 września 2013, 14:49
No właśnie ... dwóch z wspomnianych pięciu graczy wyraźnie wkurzyło się moim "zwlekaniem" więc zakładam, że wykracza to poza scenariusz działania botów ;)

Szkoda, że taka fajna, strategiczna gra może być tak nieciekawie sprowadzona do jakiś ekonomiczno-maetmatycznych założeń ... może w nastepnych pojedynkach będę mieć więcej szcześcia :)

Alegor PW
26 września 2013, 16:10
Bot-nie bot, do suportu wysłać można- z opisem i mięsem. A z ciekawości- toto nawiązało dialog z Tobą czy tylko przeklinało? (nie spotkałem się z czymś takim prawdę powiedziawszy) Nie ma problemu żeby stworzyć bota ślącego wiązankę po 30sek.

Alistair PW
26 września 2013, 16:31
Do mnie ktoś się przyczepił, że za długo gram, co akurat było bzdurą, bo minęło parę sekund mojej tury. Zawsze się znajdą idioci (sorry za wyrażenie, ale chamstwo mnie wkurza), którzy sapią o byle co. Żeby było śmieszniej, ja musiałem czekać z trzy razy dłużej na jego ruch. Ale może się mścił :)

Mesael PW
26 września 2013, 17:47
Jakie boty... Toż to gracze są, którzy prowadzą właśnie taki styl gry. Jest też grupa, która gra zdecydowanie na czas. Swoje ruchy wykonują w mig w ostatnie 10sekund. Zachęcam do reportowania. :D

lukap PW
26 września 2013, 21:50
boty tez sa:p

GarnoJarno PW
27 września 2013, 17:27
Czy można spodziewać się aktualizacji działu "sklep" w najbliższym czasie?

Dark Dragon PW
27 września 2013, 18:24
W "najbliższym czasie" jak najbardziej ;).

GarnoJarno PW
27 września 2013, 19:00
To w takim razie pytanko. Jeden pakiet zapomnianych wojen daje 3 dzikie karty, Jeden box zapomnianych wojen daje 7 dzikich kart. Oznacza to iż kupując Boxa dostajemy tylko 7 dzikich kart, czy też dostajemy 10x3 + 7 dzikich kart?

Taren PW
27 września 2013, 20:11
Dostajemy 7 kart za boxa + te karty z pakietów. Sprawdzone na sobie ;) Przy tym układzie boxy robią się bardzo atrakcyjne.

jollo PW
30 września 2013, 08:53
Pytanko odnośnie akademii. Czy ktoś może mi napisać (ja nie mogę znaleźć) jak można w ciągu jednej walki rzucić akademią (bohater Asalah)6x Armageddon oraz 2x forbidden flame (zakazany płomień)?
Być może coś mieszam, ale byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Hayven PW
30 września 2013, 16:59
A czy nie ma tam czegoś o wykorzystywaniu zaklęć z cudzego i swojego cmentarza, hm?

laszka PW
30 września 2013, 23:06
Jest Przywrócenie kart z cmentarza do biblioteki.

Alegor PW
1 października 2013, 10:03
Jak masz wątpliwości, to zawsze możesz sobie powtórkę obejrzeć. O czym nie wszyscy wiedzą :) (w google jest gdzieś opis powtórek)

Shaker279 PW
1 października 2013, 14:03
Siemka mam pytanko dotyczące Kierana, Rycerza Zaprzeczenia gdyż nie bardzo pojmuje jak działa jego umiejętność.

Etharil PW
1 października 2013, 16:31
Możesz w dowolnym momencie swojej fazy uzupełnień ją aktywować zamiast zwiększenia swojego współczynnika mocy/magii/łutu szczęścia (Nie wiem, jak to jest w polskiej wersji językowej nazwane, korzystam z angielskiej) czy też wzięcia dodatkowej karty z talii. Wokół Kierana pojawi się świetlista aura sygnalizująca, że zdolność działa. Do czasu Twojej następnej tury zdolność Kierana będzie zadawała 1 punkt obrażeń każdej jednostce, która zaatakuje Kierana. Na początku Twojej następnej tury zdolność specjalna Kierana jest dezaktywowana i możesz ją użyć ponownie. Mam nadzieję, że Ci to rozjaśniło nieco funkcjonowanie tej aury. ^^

akebono35 PW
5 października 2013, 00:13
Co muszę kupować (jakie pakiety) żeby mieć szanse na Tydzień Podatków i Burze Many ?

Szronar PW
5 października 2013, 09:05
http://www.duel.acidcave.net/karty_wydarzenia.html
Tu pisze, że karty te są z z pierwszej edycji, czyli mogą być w pakietach: Bohaterskim, Emilio i prawdopodobnie uzupełnień.
Jednakże możesz kupić te karty w ołtarzu za 3 dzikie/sztuka.
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel