Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 35 - 36 - 37

Tezacjusz PW
22 lipca 2013, 18:38
Szczerze mówiąc, to różnicę między 1200 elo, a 1501 elo widzę tylko w ilości posiadanych kart.

Hayven PW
22 lipca 2013, 18:46
Powyżej 1501 można testować nowe talie praktycznie bez obaw o utratę poziomu umiejętności, co między 1200, a 1500 już nie przychodzi tak łatwo, a czego mam doskonałą świadomość - mam zamiar wbić 1500 z takim samym deckiem, którym niedawno przekroczyłem 1300, a to z prostych powodów - teraz boję się zdobyć na coś nowego, ponieważ mogłoby to oznaczać ogromną stratę poziomu umiejętności i spadek w rankingu (nawet do 1100 ELO :<).

Życzcie mi, proszę, powodzenia - idzie mi raczej nieźle, ostatnimi czasy dość rzadko przegrywam, jak dotąd udało mi się wbić 1346 (mój życiowy rekord), a mam nadzieję, że bez większych komplikacji dojdę do 1400... ;)

Felek PW
22 lipca 2013, 19:30
Pytanko:

Czy do tej gry jest potrzebny szybki "net"? Nie wiem jak wyrazić szybkość to napiszę tak: u mnie 1 MB ściąga się w ok. 40 s. To wystarczy?

Hayven PW
22 lipca 2013, 19:34
IMO powinno wystarczyć, o ile nie będziesz miał w tym samym czasie włączonych innych programów związanych z internetem, w tym przeglądarki internetowej.

Mesael PW
22 lipca 2013, 23:07
Nie tyle zależy od "prędkości internetu" co po prostu od pingu. Co to ping, każdy wie. Przy pingu do 200 powinieneś zagrać spokojnie zwykłe mecze, do 400 da sie wytrzymać, acz z opóźnieniem. Ping do ok 100 pozwala na płynne granie. Swój ping możesz sprawdzić na speed test necie bądź tez w cmd. (menu start->wyszukaj->cmd)
Tam wpisujesz komendę ping test i np "wp". Bądź cokolwiek. Jesli wynik nie przekroczy 100 graj bez obaw nawet i turnieje. ;> Powyżej 400 będzie Cię wyrzucać z gry.

ps. Jak to nie znasz prędkości internetu? Oo Ściąganie w dużej mierze zależne jest od serwera, z którego dany plik jest pobierany, zatem 1 mega w 40 sekund jest zbędną informacją. Sprawdź tu: http://www.speedtest.net/

Grakus PW
25 lipca 2013, 08:46
Jaki jest limit elo, o ile jakiś jest?

Hayven PW
25 lipca 2013, 09:53
Na pewno taki, że jeszcze nikt go nie osiągnął.

Póki co, wydaje mi się, iż praktycznie niemożliwe jest osiągnięcie ELO wyższego niż 2000, ponieważ gdy tak odsadzisz resztę, za wygraną nic już nie będziesz zdobywał :P

A, tak szczerze, to chyba 3000 są ostatecznym limitem... jeśli jakikolwiek istnieje ;)

Grakus PW
25 lipca 2013, 11:36
Osobiście to jeszcze czekam na ten system, dzięki któremu granie na wyższym elo będzie bardziej opłacalne. Ciekawe jak to zrobią, czy będzie się po prostu dostawać więcej kasy i doświadczenia, czy np. jakieś pakieciki?

@Edit:Odkryłem, że kilka kart z nowego dodatku ma jednak opisy(więc czemu wszystkie nie mają:P). Wiem, pewnie już połowa graczy to zobaczyła, ale gdyby ktoś nie zauważył, to proszę.

macej25 PW
25 lipca 2013, 16:09
Cześc wszystkim.Orientuje sie ktoś może czy coś wiadomo o kolejnym dodatku do DoC?
Pozdrawiam

Hayven PW
25 lipca 2013, 17:22
Tak, ukaże się pod koniec roku i będzie zawierał nową frakcję (prawdopodobnie Akademię, choć pewności nie ma :P). Szczegóły tutaj.

A tak w ogóle, to jeśli to będzie Akademia, to jaki będzie jej temat muzyczny, skoro w H6 nie było takiego miasta, a u wszystkich innych tematy stanowią tematy oblężeń z odpowiadających miast z tejże gry? :D

Dark Dragon PW
25 lipca 2013, 23:07
Najpewniej będzie to nowy utwór :)

Hayven PW
26 lipca 2013, 08:08
Byleby klimat całej gry został zachowany... Chociaż mam pewne wątpliwości co do tego, czy tego utrzymany w takiej konwencji utwór będzie pasował do, już niech będzie, Akademii :P Poczekamy, zobaczymy.

jollo PW
29 lipca 2013, 10:58
Zainspirowany wczorajszymi pojedynkami z Hayvenem mam takie pytanko.
Czy jeżeli przeciwnik rzuci pustkowie z wyborem kreaturek, to czy wtedy można wystawiać kreaturki za pomocą łutów, typu: "Legion Serii", "Ostatni rozkaz Serii" ?

Hayven PW
29 lipca 2013, 11:11
Logicznie rozumując, tak, ale tylko te bezpośrednie, tzn. Ostatni Rozkaz Serii i Legion Serii zadziałają, jednak w drugim przypadku na pole bitwy będzie można wystawić jedynie to pierwsze, wybrane, stworzenie.

PS. Ta inspiracja to chyba raczej taka dość pośrednia :P Chociaż rozumiem, że trzy Pao w jednej turze mogą zaboleć ;)

jollo PW
29 lipca 2013, 11:36
Tak się po prostu zastanawiałem jak sobie radzisz z Mill/Slow poke/OTK :P
Rozważałeś Serię z czarem "Potęga morza"?

Hayven PW
29 lipca 2013, 11:46
1. Nie radzę sobie, mówię przecież, że to dopiero deck testowy i jeszcze nie grałem nim rankingowo :P

2. Nie posiadam tego zaklęcia :P Ale jeśli masz na myśli ożywianie stworzeń za pomocą Łutów szczęścia podczas działania czaru, nie powinno to się z sobą gryźć, gdyż Nic nie Dzieje Się przypadkiem wpływa na stwory, a nie na same karty, więc póki nie wystawisz ich na pole bitwy, nie mają na sobie ochrony przed łutami szczęścia, zatem można je przywołać do ręki za ich pomocą, a także wystawić je łutami na pole bitwy... uff... :P

jollo PW
29 lipca 2013, 11:56
Myślałem, że już grasz tym deckiem, raczej lepszy niż ten Kelthorowy, choć w sumie nawet nie wiem jaki masz Kelthor deck :P
Potęgi morza nie 'kupiłeś' w otchłani jak była? :O
Potęga morza i łuty czasami się gryzą a czasami nie. Na przykład ostatni rozkaz Serii podobno nie usuwa kreaturki. Ale z kolei ołtarzem Ashy nie możesz zabić swojej kreaturki.

Hayven PW
29 lipca 2013, 13:22
Cytat:
Myślałem, że już grasz tym deckiem, raczej lepszy niż ten kelthorowy, choć w sumie nawet nie wiem jaki masz kelthor deck :P

Będę nim grał, kiedy (jeśli) uda mi się wylosować Atroposa, czwartą Banshee i co najmniej jednego-dwóch więcej Strażników Losu. Co więcej, coś pokiełbasiłem w tym decku i jest już chyba słabszy :<
A jak wygląda mój obecny deck, dowiesz się, jeśli uda mi się nim przekroczyć 1500 :P

Cytat:
Potęgi morza nie 'kupiłeś' w otchłani jak była? :O

Nie, ponieważ akurat wtedy na tydzień wysiadł mi internet -.-"

Cytat:
Potęga morza i łuty czasami się gryzą a czasami nie. Na przykład ostatni rozkaz Serii podobno nie usuwa kreaturki. Ale z kolei ołtarzem ashy nie możesz zabić swojej kreaturki.

1. Nie pomyślałem o tym, ale to by się zgadzało. OP :P

2. Oczywista oczywistość :P

Kammer PW
29 lipca 2013, 14:02
Czyli Lawinę i "potworne" Pustkowie przebiją oba łuty Serii, Wskrzeszenie, Ołtarz Ashy, Posiłki i Rytuał nekromantycznego przeniesienia? Ciekawe.

laszka PW
29 lipca 2013, 14:23
Legion Serii + banshee + event co zabija jednostke = za 3 użyj pożeracza dusz i jeszcze wklep 2 dmg

Legion Serii + Atropos + ołtarz pajęczej bogini = 6 kart do łapy i ranged Pao

Polecam do tego wszystkiego fate sealer dla dodatkowej karty :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel