Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 35 - 36 - 37

lukap PW
8 lipca 2013, 23:03
na allegro przypadkiem nie sprzedaja kodu z .penny-arcade.com?
czy to jakis inny ...

http://allegro.pl/listing/listing.php?string=duel+of+champions&sourceid=Mozilla-search

Acid Dragon PW
8 lipca 2013, 23:21
Tak, sprzedają oszuści jedni. A z drugiej strony idioci to kupują.

p3rm PW
9 lipca 2013, 02:34
Dawno nie gralem w might magic i nie za bardzo mam te karty z 2 i 3 generacji co poleciacie kupowac zeby nadrobic braki?

Tezacjusz PW
9 lipca 2013, 20:43
Proponuję Zestaw Powstania pustki, a potem Zestaw Herold Pustki (zależy od tego co potrzebujesz). Jak masz całość z podstawki to kupuj za golda powstanie pustki, a za pieczęcie herolda.

Reynevannn PW
10 lipca 2013, 00:56
Wiadomo już kiedy ma zostać wprowadzona płatność sms?

Grakus PW
11 lipca 2013, 16:34
Gdzie sprawdzić ile ma się kart w kolekcji? Może to głupie pytanie, ale nigdzie nie widzę gdzie to jest napisane.

Hayven PW
11 lipca 2013, 16:58
Wejdź w zakładkę "osiągnięcia" i sprawdź osiągnięcie "Armia Godna..." :P Innego sposobu raczej nie ma, a ten działa tylko do 5.000 kart ;D

jollo PW
11 lipca 2013, 20:17
A można np tak.
Usuń wszystkie talie. Przejdź do piekielnej otchłani. Dodaj wszystkie karty. Naciśnij poświęć i wtedy pojawi się komunikat potwierdzający, że poświęcasz tyle i tyle kart, to będzie Twoja ilość. Tylko nie akceptuj dalej :]

nikx PW
15 lipca 2013, 16:25
Witam. Chciałem się zapytać was jako specjalistów o pewną kwestie dotycząca bohaterów. A mianowicie jak ich zdobywać?? np. Kal Azaar, Beliasa czy Dhamiri. Oczywiście wiem, że niektórych bohaterów udaje się zdobyć za wykonanie odpowiednich osiągnięć, lub poprzez kupno pakietów. Właśnie poprzez pakietu Bohaterski Pakiet - wiem, że odpis informuje o uzyskaniu bohatera tylko z zestawu podstawowego. A chciałem zdobyć innych bohaterów, ale przez mojego pecha albo moją niewiedze nie udaje mi się odkryć nikogo poza Grantem (mam ich już trzech i innych podstawowych bohaterów z innych frakcji)(żadnego bez specjalnych umiejętności). Czy powinienem kupować jakiś inny pakiet czy jakoś inaczej dochodzi się do bohaterów z dodatkowymi umiejętnościami ? Bardzo proszę o pomoc i dziękuje z góry.

Kammer PW
15 lipca 2013, 17:38
Rzuć okiem tu.

Grakus PW
15 lipca 2013, 17:39
Tak, masz pecha. Wszystkich podstawowych bohaterów da się zdobyć w bohaterskich pakietach, jedynie bohaterów świątyni da się zdobyć w pakietach powstanie pustki(o ile owy się trafi) a bohaterów z serii herolda pustki da się trafić również w pakietach z tej serii. I taka mała rada: jeżeli dopiero zaczynasz grać, to kupuj pakiety wsparcia, dopiero po jakimś czasie(sam pewnie poznasz kiedy) kupuj te bohaterskie i z innych serii. A bohaterów, których masz po kilka sztuk, spal w otchłani.

nikx PW
15 lipca 2013, 18:20
Dzięki Grakus, Kammer Tobie również chociaż, żeby trafić na to forum musiałem przejść przez tamta stronę, więc z nią już bylem zapoznany. I właśnie na tamtej stronie zwróciło na mnie uwagę jedno sformułowanie: "Sytuacja tutaj jest podobna do tej z Zestawem Początkowym. Jednak, jeśli interesuje was zdobycie bohatera Inferno - Phriasa, warto rozważyć zakup tych pakietów, zwłaszcza po obniżkach." Czy z niego wynika, że nie wszystkich się da trafić? Chociaż tutaj: http://www.duel.acidcave.net/karty_inferno.html napisane jest kogo i jak trafić, ale zmyliło mnie oznakowanie "zestaw początkowy" lub w przypadku Phriasa, oznaczenie "nagrody:. Dzięki wielkie.

Grakus PW
15 lipca 2013, 18:26
No tak, moja mała gafa - niektórych bohaterów da się trafić wyłącznie poprzez odblokowanie osiągnięcia, a Arianę i Crag Haka da się zdobyć i poprzez odpowiednie osiągnięcie i poprzez kupienie odpowiedniej talii(z czego odradzam kupowanie pakietu Craga, gdyż bohater jest bezużyteczny, talia droga, a poprzez osiągnięcie bohater jest).
Pozdrawiam i życzę powodzenia w Duel of Champions :)

Hayven PW
15 lipca 2013, 20:13
Akurat talia Craga Hacka jest interesującym przypadkiem, ponieważ teoretycznie opłaca się tym, którym do szczęścia brakuje Oszalałego Cyklopa albo Poszukiwacza Śmierci z Pao (OP ^^) :P

Grakus PW
15 lipca 2013, 22:38
Tylko że kosztuje zbyt dużo :P.

Hayven PW
16 lipca 2013, 09:55
ALE jeśli ktoś na 100. lvl nie ma ani jednego Pao to chyba jest atrakcyjna propozycja, c'nie? :D

Grakus PW
16 lipca 2013, 10:42
Niedawno widziałem twój ciekawy pokaz matematyki, na temat tego ile potrzeba złota, ażeby zdobyć poszczególne osiągnięcia(chyba tak to było), więc wykaż się jeszcze raz i pokaż ile pakietów wsparcia można kupić za cenę jednej talii Crag Hacka:P

Karasnik PW
16 lipca 2013, 11:45
To mnie na razie frustruje, ale się spytam:
Kiedy Mroczne Elfy zostaną wprowadzone do DoCa? W HoMM VI już są, a ja słyszałem pogłoskę, że Loch ma być wpierw w DoC'u, a potem w Heroesach.

Grakus PW
16 lipca 2013, 11:52
Ja tam nic nie słyszałem na temat mrocznych elfów, ale radziłbym wyczekiwać wszelkich informacji o nowym dodatku.

Czy wy też tak macie, że jak po długiej pracy, udaje wam się wbić level i kupić jakieś pakiety, to na widok konta oczyszczonego do zera, i prawie pustego paska doświadczenia nie chce wam się grać?

Hayven PW
16 lipca 2013, 12:51
Dlatego ja zawsze czekam do połowy levelu z kupowaniem pakietów, bo w tej chwili nie są mi one niezbędne do gry :P

Jeśli chodzi o talię Crag Hacka, to faktycznie, jest to cena dziesięciu zwykłych pakietów posiłków, ale, serio, zapłacić dziesięć razy więcej i mieć Pao, a zapłacić pięćdziesiąt razy więcej i go nie mieć, to się chyba bardziej opłaca pierwsza opcja, zwłaszcza tym, którzy płacą prawdziwą kasą :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel