Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 35 - 36 - 37

Mesael PW
27 czerwca 2013, 13:08
Witam,

Mam pytanie. Właśnie zakończył się jackpot, wyliczyłem sobie że znajduję się w 4% ogólnej puli graczy. (koło 200-setnego miejsca) Przeglądając fora wyczytałem, iż wszystko zależy od tieru, w którym się znajdujesz po ukończeniu zawodów. Jak już wspomniałem turniej został zakończony- kilkanaście minut temu. Gdzie zatem moje nagrody? ;D

Pozdrawiam

jollo PW
27 czerwca 2013, 13:49
@Mesael
200 setne miejsce a takich rzeczy nie wiesz? :P
Właśnie dlatego, że musi być obliczony procent, kto ile dostaje, trzeba po turnieju trochę poczekać. Nie wiem ile dokładnie, myślę, że w przeciągu godziny powinieneś dostać powiadomienie.

Mesael PW
27 czerwca 2013, 14:11
@Jollo

To był mój pierwszy turniej. ;> Fakt, nagroda już przyszła. Niecałe 20k. -,- Szczerze mówiąc liczyłem na coś więcej. ;D Naczytałem się na tych wszystkich forach, ładnie sobie policzyłem i tu takie rozczarowanie. Rozegrałem 13 pojedynków. Fakt, wychodzi na plus, jednakże nie aż tyle jak myślałem. ;>

joee0o PW
27 czerwca 2013, 14:21
Witam. Czy nadal da się spaść z 1001 elo?
Docierają do mnie sprzeczne informacje na ten temat, a od mojego ostatniego czasu powyżej 1k elo minęło sporo czasu, a chciałbym znowu spróbować swoich sił na tym etapie.

Dark DragonDark Dragon6 postów niżej znajduje się odpowiedź.

Mesael PW
27 czerwca 2013, 14:31
Z tego co ja wyczytałem na wszelakich forach- DA SIĘ. Wtedy i tylko wtedy gdy przegrasz 10 pojedynków z rzędu na poziomie 1001. Czyli praktycznie jest to niemożliwe. Przykładowo: jeśli przegrasz 5 meczów pod rząd system dobiera Ci przeciwnika wraz z kolejną porażką coraz słabszego. A taki leszczu 700pkt to jak nic. ;D chyba, że gra inferno i rushuje. Na tym etapie niszczą i to bez dodatkowych kart.

Swoją droga dlaczego "elo"? Poważnie jest tak rozpowszechniony ten lol? ;D Czy może znowu ten sam matematyk tworzył również i tu system przeliczania punktów? ;p

Kat PW
27 czerwca 2013, 16:51
Poważnie tak popularny jest :) Chociaż oczywiście sam Elo nie pracował dla Ubisoftu, ale najwidoczniej korzystają z jego algorytmu (czy jakiejś wariacji)

jollo PW
28 czerwca 2013, 13:08
Przecież system ELO nie jest z lola, tylko szachów...
Noob pytanie:
Jak można rozpoznać w trakcie mulligana, że ja będę zaczynać?

Kammer PW
28 czerwca 2013, 13:42
Jeśli w puli zasobów masz dwa zera to ty zaczynasz. Jeżeli zero i jeden - przeciwnik.

jollo PW
28 czerwca 2013, 14:00
Super, dzięki.

lukap PW
30 czerwca 2013, 23:31
czy za bota mozna dostac bana? :p

Festorn PW
1 lipca 2013, 07:20
Tak, można dostać za bota bana :P

Co do elo: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ranking_szachowy

LoL tylko korzysta z tego systemu, tak jak i tysiące innych gier.

Hayven PW
2 lipca 2013, 15:07
Jakie są wszystkie czynniki, wpływające na aktualną pozycję w rankingu? Bo ja się już w tym wszystkim gubię :/ Jakoś to tak zawsze jest, że jestem niżej od graczy o niższym poziomie umiejętności :<

jollo PW
2 lipca 2013, 15:39
Ale o co chodzi?
Czynniki są takie, że gorsi gracze, grają np. dłużej, mają lepsze karty i lepsze talie :P

Hayven PW
2 lipca 2013, 17:33
Nie, chodzi o pozycję w światowym rankingu :P

I mam tu na myśli nie tylko wszystkie czynniki (np. ELO), ale też jaki mają na nią wpływ.

jollo PW
3 lipca 2013, 07:58
A którą masz pozycję i którą chciałbyś mieć?
Niestety i tak nie mogę zrozumieć o co kaman w Twoim pytaniu :P Ale panaceum jest proste - nie przegrywaj :P

Hayven PW
3 lipca 2013, 08:17
Nie chodzi o to, że coś mi nie pasuje (mam około 530. pozycji i powoli pnę się w górę), tylko frustrujące jest, że np. mając ELO 1300 byłem niżej od graczy z ELO 1299 :/

Podobnie, wczoraj Trupiciel w pewnym momencie wg. gry był trzeci w rankingu, mimo że miał identyczny poziom umiejętności, jak #1 i #2 - w takim razie co mogło wpłynąć na przydzielenie mu takiej, a nie innej pozycji?

jollo PW
3 lipca 2013, 09:27
Aaa teraz jasne. Hm dobre pytanie. Myślę, że poziom elo to priorytet i jak pokazało Cię niżej, choć miałeś wyższe ELO to stawiam na jakiś błąd z odświeżaniem, ewentualnie liczeniem ELO. Natomiast co do miejsc ex aequo to nie wiem :] Może jakiś stosunek wygranych do przegranych?

S0char PW
4 lipca 2013, 22:15
Słuchajcie, dziś zdarzyło mi się to ze 3 razy.
Nie wiecie może czemu niektórzy specjalnie przegrywają??

Dziś nawet nie zaakceptowałem swoich kart do gry a już ziomek się poddał.
myślałem może wywaliło mu neta lecz:
II sytuacja gdy grałem z osobą która kończyła turę kompletnie nic nie robiąc, dając mi wygrać.

Pytałem się ich co, jak i dlaczego lecz od żadnej osoby ani jednego słowa nie "usłyszałem".

Acid Dragon PW
4 lipca 2013, 22:38
Niektórzy grają nieczysto - specjalnie obniżają poziom ELO, żeby chwilę później grać ze słabszymi przeciwnikami, z którymi łatwo wygrać.

Byakuya PW
5 lipca 2013, 15:39
Albo już patrząc na twojego bohatera i nację wiedzą, że przegrają. Ja tak robię grając twierdzą i widzę, iż przeciwnik ma Arianę.
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel