Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 35 - 36 - 37

Grakus PW
14 czerwca 2013, 18:02
Pajączek ma słabe staty, jak na koszt. Jedyna ratująca go rzecz, to jego specjalna umiejętność, choć według mnie i tak jest naciągana. Jedynie ten lisz może być przydatny.

gaziarz71 PW
14 czerwca 2013, 18:08
Witam. To mój pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc. Posiadam karte Pustelnik z Mrocznej Kniei. Problem polega na tym ze po wprowadzeniu karty do gry stworzenia przeciwnika ktore sa zainfekowane nie dostaja dodatkowego licznika do infekcji mimo ze opis karty mowi ze dostaną. Czy sptkal sie ktos z taka sytuacja czy zle interpretuje opis karty.

Hayven PW
14 czerwca 2013, 18:48
Źle interpretujesz opis. Jego umiejętność zwiększa o 1 umiejętność infekcji u stworzeń z Infekcją (np. Zombie Plagi doda 2 licznik trucizny zamiast 1, a Gnijąca Lamasu 3 zamiast 2), a nie dodaje licznik trucizny wszystkim zainfekowanym stworzeniom wroga.

lukap PW
14 czerwca 2013, 18:52
hej

czy jest jakas mozliwosc sprzedania tych kuponow?

Kammer PW
14 czerwca 2013, 19:19
Niestety nie.

lukap PW
14 czerwca 2013, 19:29
brakuje w tej grze jakiegos marketu na ktorym moznaby sprzedawac karty i np. kupony...ale pewnie tego nie zrobia bo spadnie obrot real gotowka za zakup pakietow i tali :/

Azon PW
14 czerwca 2013, 21:02
Festorn, no normalnie nie wierzę. Znerfili zygfrydowi mały bonus dający 1 pkt HP wszystkim walczącym wręcz, a teraz dają zaklęcie, które praktycznie podwaja HP wszystkich stworzeń (ba, nawet lepiej, bo obrażenia są zaokrąglane w stół). Jakim cudem ktokolwiek nie mający magii ciemności ma rozwalić dwa skażone orki? Albo jak poradzić sobie z pocieszycielami?

Kammer, zapomniałem. W takim razie zaklęcie jest beznadziejne, już pewniejszy jest pożeracz dusz, bo: a) zabija od razu b) nie można go bezpowrotnie głupi stracić c)Można przywrócić z cmentarza. To, że wraca bumerangiem niewiele pomaga, bo jest nawet karty wydarzeń, która pozwala zabić swoją jednostkę przed skończeniem tury i jeszcze odzyskać nieco surowców.

jollo, to powiedz mi w jaki sposób według ciebie twierdza może rozpraszać zaklęcia? Ja widzę łącznie około 10 bohaterów, którzy nie mogą rozpraszać zaklęć, czy kiedy unikatowe zaklęcia staną się popularniejsze przestaną oni być grywalni?

Wszytkie zaklęcia (poza tymi z magii ognia i ciemności (biedny Adar-Malik) oraz zaklęcie) są niezwykle potężne i drastycznie zmieniają grę i otrzymują się już do końca bitwy bez żadnych kosztów ze strony rzucającego. Różnica pomiędzy bohaterami którzy mogą rozpraszać zaklęcia a tymi którzy nie będzie coraz bardziej widoczna. te karty muszą być poprawione - albo droższe (aby były rzucane dopiero w late game) albo niech co turę kosztują rzucającego przykładowo z 2 pkt surowców (co i tak jest mało, biorąc pod uwagę siłę niektórych zaklęć).

laszka PW
15 czerwca 2013, 02:35
zaklęcie magii pierwotnej jest porównywalnie słabe do magii ciemności.

Orkowie mają jednostkę, która podczas ataku robi dispella.

GarnoJarno PW
15 czerwca 2013, 09:50
Witam.

Chciałbym zacząć od początku inną frakcją. Wie ktoś jak mogę usunąć konto?

Azon PW
15 czerwca 2013, 10:03
laszka, ale czarnobij rozprasza zaklęcie nałożone na daną jednostkę, nie te nałożone na całe pole bitwy. Chyba, że po zaatakowaniu bohatera rozprasza i takie (w co szczerze wątpię).

Dark Dragon PW
15 czerwca 2013, 12:28
@GarnoJarno - możesz też po prostu założyć nowe konto. Co do usuwania starego - nie jest to konto jedynie do DoCa, a całego UPlay-a. Musisz prawdopodobnie usunąć konto na stronie Uplay-a.

laszka PW
15 czerwca 2013, 12:49
Blackskull spellsmasher
Creature - mele 2/2/6
When Blackskull spellsmasher attacks, destroy target ongoing spell.

Czyli na całym polu bitwy :)
Ce lepsze tekst działa przed atakiem więc jak ktoś ma kamienną tarczę to dostanie obrażenia i tak :)

Azon PW
15 czerwca 2013, 15:38
To w takim razie tłumacz popełnił niezłą gafe. Opis zaklęcia sugeruje, że rozprasza zaklęcia nałożone na zaatakowane stworzenie. Z drugiej strony rozproszenie dowolnego zaklęcia co rundę za 4 pkt surowców i do tego jednostka o przyzwoitych statystykach jest tylko zielona? Dziwne... Co w takim razie Proponujesz dla bohaterów nekropoli - Serii, Flasbane'a oraz Adar-Malika?

Kammer PW
15 czerwca 2013, 16:29
Ten spellsmasher rozproszył podczas ataku moje Przeklęte łańcuchy, które on miał sam na sobie, więc chyba faktycznie tłumacz spaprał sprawę...

Azon:
Co w takim razie Proponujesz dla bohaterów nekropoli - Serii, Flasbane'a oraz Adar-Malika?

Cała ta trójka ma dostęp do superhipermegauberspella, jakim jest przeczyszczenie oczyszczenie.

Festorn PW
15 czerwca 2013, 22:43
Blackskull spellsmasher, czyli Czarnobij, faktycznie niszczy obojętnie jakie zaklęcie na stole, ale to ma duże wady:

1. Jeżeli na stole jest jakiekolwiek zaklęcie musisz je zniszczyć, w tym też twoje. Więc jak przeciwnik nie ma żadnego to niszczysz swoje.
2. Niszczy dopiero na atak, więc 1 turę musi poczekać po wstawieniu. Wbrew pozorom to dużo i bardzo późno. O wiele lepsza jest kreaturka z sanktuarium, która wraca do ręki jak wchodzi do gry.

GarnoJarno PW
15 czerwca 2013, 23:57
Czy jak stworze własny turniej publiczny/prywatny i zgromadzę 8 osób to będziemy również grali o pakiety za 2 pierwsze miejsca i losowy emilio? I czy do takiego stworzonego turnieju również potrzeba kuponów?

Dark Dragon PW
16 czerwca 2013, 02:39
2x Nie.

Prusheen PW
16 czerwca 2013, 16:06
Hej!
Mam pytanko. Wiecie może gdzie mógłbym znaleźć arty kart? Wiecie, ilustracje bez opisów. Szukałem w plikach gry ale tam wieje pustką i się nie doszukałem. macie jakieś pomysły jak, gdzie i czy w ogóle można je zdobyć?

Alamar PW
16 czerwca 2013, 16:08
Przybliż kartę i wciśnij środkowy przycisk myszy, a potem zrób print screena i viola.

Właściwe arty są chyba przechowywane na serwerze, ale plikom za bardzo się nie przyglądałem, więc mogło mi coś umknąć.

Prusheen PW
16 czerwca 2013, 16:24
No tak, tylko jak nie posiadam TEJ karty której artu szukam >? Aaa... Nic nie jest takie proste.
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel