Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 35 - 36 - 37

Hayven PW
31 maja 2013, 17:38
Za 2 godziny :D

BluekPL PW
31 maja 2013, 17:43
Mi już się aktualizuje :D

lukap PW
31 maja 2013, 19:56
Ciekawe czy dadza jakis kod darmowy :p

a kampanii dalej nie ma :(
Dark DragonDark DragonProszę o niepisanie posta pod postem :P. Pytanie dla mnie niezrozumiałe.

Grakus PW
1 czerwca 2013, 19:45
Nie wie ktoś ile się dostaje pieczęci, jeżeli zostawi się pule na cały tydzień?

Kammer PW
1 czerwca 2013, 19:49
Qui vivra, verra. Aczkolwiek Dark wspominał coś o 75 pieczęciach.

Grakus PW
1 czerwca 2013, 19:57
Starsza mowa, krasnoludzki, czy co?:D
75 pieczęci to tak trochę słabo, ale czego się spodziewać po Ubi:(

Dark Dragon PW
1 czerwca 2013, 20:02
Zależy od losowania tak po prawdzie - może być i 125 :P.

Azon PW
1 czerwca 2013, 20:23
Małe pytanie...

Czy można gdzieś zgłaszać raczy grających na botach?

Dark Dragon PW
1 czerwca 2013, 22:52
Dobre pytanie... nigdzie nie słyszałem, aby ktokolwiek coś z tym robił. Niestety.

Alistair PW
1 czerwca 2013, 22:52
Czy mi się zdaje, czy Daily Rewards jeszcze nie mają tygodnia, żeby móc stwierdzić ile pieczęci się dostanie siódmego dnia? Poza tym niedziela jest jutro, więc nawet jeśli DW są od poniedziałku, to nic to nie daje.

Azon PW
2 czerwca 2013, 01:34
Cytat:
Dobre pytanie... nigdzie nie słyszałem, aby ktokolwiek coś z tym robił. Niestety.

Hmm, więc może to jest legalne? Inna sprawa, że mamy w grze jednego doskonałego bohatera do grania botami, może by mu zmienić bonus?

Cytat:
Czy mi się zdaje, czy Daily Rewards jeszcze nie mają tygodnia, żeby móc stwierdzić ile pieczęci się dostanie siódmego dnia? Poza tym niedziela jest jutro, więc nawet jeśli DW są od poniedziałku, to nic to nie daje.

DD gra na becie, więc można uznać, że zasady w klasycznej grze będą takie same jak tam.

Hayven PW
2 czerwca 2013, 08:19
Chwileczkę... czy jeśli dostaniemy to 100 pieczęci, to stracimy całe uzbierane złoto? D: Nieładnie...

jollo PW
2 czerwca 2013, 09:55
Czy można wyłączyć tło na stronce z kartami? Mam wrażenie, że to strasznie spowalnia scrollowanie, aczkolwiek wygląda ładnie ;)
Sortowanie super :)
Aha i coś teraz z kolorem czcionki, która opisuje karty, u mnie dziwnie. Tzn jest prawie w kolorze tła, więc mało co widać (opera).

Alistair PW
2 czerwca 2013, 10:26
Jeśli to nie błąd, to Daily Rewards nie są w systemie tygodniowym (poniedziałek-niedziela), ale są naliczane od pierwszego dnia logowania się. Mi wypadło na sobotę. Myślałem, że będę w plecy, a tu nie.

Dark Dragon PW
2 czerwca 2013, 11:09
Cytat:
Czy można wyłączyć tło na stronce z kartami? Mam wrażenie, że to strasznie spowalnia scrollowanie, aczkolwiek wygląda ładnie ;)
Jak będzie więcej takich skarg to je usunę. Aczkolwiek kosztowało to trochę pracy, aby je umieścić.

Cytat:
Sortowanie super :)
Dzięki. W sumie to sortowanie było od zawsze, teraz zdałem sobie sprawę, że nie każdy to zauważy ^^.

Cytat:
Aha i coś teraz z kolorem czcionki, która opisuje karty, u mnie dziwnie. Tzn jest prawie w kolorze tła, więc mało co widać (opera).
Kolor jest biały i nie ingeruje z żadnym kolorem tła... (Chrome, Firefox - czyli większość naszych użytkowników). Możesz dać screena, zobaczę jak toto wygląda.

Hayven PW
2 czerwca 2013, 11:25
Ostatnio strona trochę nie chce współpracować i nie zmienia domyślnej czarnej czcionki na białą.

A, i jeszcze jedno... okropność... NOWE KARTY NIE MAJĄ TYCH MEGASUPERHIPERPRZEZABAWNYCH KOMENTARZY!!! jeden jeden jeden

Grakus PW
2 czerwca 2013, 11:33
Racja, to OKROPNE. Często przeglądałem sobie karty i czytałem ich komentarze. Dawało mi to frajdę, i czasami zrozumienie historii karty. Jeszcze nie mam żadnej karty z dodatku, ale mam nadzieje że dadzą te opisy.

jollo PW
2 czerwca 2013, 11:57
Jeżeli chodzi o stronkę, to teraz już mi się dobrze wyświetla.

Kammer PW
2 czerwca 2013, 14:23
Zgadzam się z Grakusem i Hayvenem: brak tych podpisów jest kwestią, którą należałoby załatwić jak najprędzej. Już nawet mój Leśny Dziadek miał taką adnotację. Moment... Miałem już z nim skończyć. Pax :).

@Topic: Da się jakoś zobaczyć same arty kart, tak, jak wyglądają one na polu bitwy? Chciałbym przyjrzeć się tym z HotV, ale zasłaniają mi je statystyki i zdolości.

kuackillah PW
2 czerwca 2013, 14:34
Tak da się. Powięsz kartę i przyciśnij środkowy przycisk scrolla na myszce.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel