Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Heroes Online
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Acid Dragon PW
15 lipca 2014, 01:24
Dzięki za informacje!
I w ten sposób mam jeszcze jeden bezużyteczny eliksir punktów akcji - ot, moje szczęście.

Alamar PW
31 lipca 2014, 20:39
Link do nagrody za udział w zamkniętej becie dla osób, które mają kłopoty z jej odebraniem.

U mnie zadziałało, mimo (kolejnej) informacji o nieprawidłowym kodzie.

Alamar PW
4 sierpnia 2014, 21:15
Nadchodzące zmiany w systemie umiejętności:





Koszty czarów ZNACZNIE podskoczyły (np. Curse of the Netherwords z 90 do 400 many)

Aklantes PW
5 sierpnia 2014, 15:25
Jeszcze bardziej? Twórcy wyraźnie dążą do tego by bohaterami magii grali tylko znudzeni desperaci... -.-

Alamar PW
5 sierpnia 2014, 16:07
Z lepszych wieści: wzięto się za tryb PvP, wprowadzając ligi, sezony, dobór przeciwników, itd. oraz nagrody w postaci pieczątek za poszczególne miejsca.
Jako że się na tym nie znam, nie będę tego komentował... może poza wspomnieniem o tym, że w sklepiku gry można kupić przydatne zwoje z czarami. Chyba wiadomo, czym to pachnie.

Acid Dragon PW
6 sierpnia 2014, 02:10
Sympatyczny kod:

MMH-E409-D325-B817-635F

Dał mi sporo silnych run i 6 fragmentów obelisków. Dajcie znać, czy u Was działa.

Irhak PW
6 sierpnia 2014, 09:44
Wykorzystane...
6 fragmentów obelisku
3 silne runy (mocy, many, zniszczenia)
1 Eliksir punktów akcji :P

PS. ktoś mi to wyjaśni?

Etharil PW
6 sierpnia 2014, 10:48
Na chwilę obecną system najbardziej bierze pod uwagę duszę i szczęście przy mierzeniu siły bojowej. W Twoim przypadku ilość szczęścia nie będzie na tyle duża, żeby według systemu nadrobić utratę tych 9 punktów duszy.

Acid Dragon PW
6 sierpnia 2014, 11:16
Właściwie, to z tego, co kojarzę szczęście jest na tych samych prawach, co pozostałe parametry, ALE dusza jest warta znacznie więcej. Jeden punkt duszy jest wart około 5 razy więcej niż punkt w czymkolwiek innym.

Poza tym, gdy jakiegoś parametru masz mało, to w wyliczeniach staje się on jeszcze cenniejszy.

Wniosek: jeśli nie zależy Ci na czarach, po prostu zignoruj kalkulator siły bojowej.

Alamar PW
6 sierpnia 2014, 12:11
Cytat:
Wniosek: jeśli nie zależy Ci na czarach, po prostu zignoruj kalkulator siły bojowej.
Raczej bierz przedmioty zwiększające siłę i obronę jednostek. Parametry bohatera są w walce mniej ważne, niż parametry armii, zaś szczęście zbyt rzadko się pojawia, by w nie poważnie inwestować (przynajmniej po stronie maga).
Ogólnie to u maga polecałbym inwestycję w jednostki i manę, a u rycerza w jednostki i szczęście.

Etharil PW
6 sierpnia 2014, 13:21
Jeszcze odnośnie kodu Acida: kod ten działa do dzisiaj do 23:59.

Arszonto PW
6 sierpnia 2014, 22:34
Zauważyłem, że wśród osiągnięć są m.in. takie typu "Użyj w bitwie stworzeń o nazwie Gwardziści/Łucznicy/Kawalerzyści/itd.", ale nie mam ich zaliczonych. To bug, czy jest jakiś jeszcze warunek? Bo nie ogarniam.

Poza tym, czy tylko mi nie działa chat? Tz. po południu jeszcze wylewały się z niego teksty typu "kto pomorze z pierszym bosem xdxdxdxd". Teraz natomiast jest pusty. Również znajomy mówił, że do mnie pisał, ja jednak nic nie dostałem.

I jeszcze prosiłbym o dodanie do gildii grotowej. Nick taki jak na forum ;).

Alamar PW
6 sierpnia 2014, 22:40
Cytat:
Zauważyłem, że wśród osiągnięć są m.in. takie typu "Użyj w bitwie stworzeń o nazwie Gwardziści/Łucznicy/Kawalerzyści/itd.", ale nie mam ich zaliczonych. To bug, czy jest jakiś jeszcze warunek?
Na 100% niepotwierdzone, ale:
- te osiągnięcia są zdublowane, gdyż...
- jeden zestaw jest dla bohatera mocy, a drugi dla magii (i tak dla obu frakcji)

Tak więc sprawdź wpierw, czy nie masz już danego osiągnięcia zaliczonego.

Czat czasami (czytaj: często) nie działa.

Etharil PW
6 sierpnia 2014, 22:55
Aby osiągnięcie zostało zaliczone, musisz użyć 5 oddziałów (dla 100% pewności) tej samej jednostki po: 50 sztuk minimum na podstawowych, 30 sztuk minimum na elitarnych i bodajże 20 sztuk minimum na czempionach. Ogólnie musisz mieć sporo jednostek danego typu. Wiem, bo robiłem w ten sposób te osiągnięcia i jedynie osiągnięcia za Niebianki i Tkaczki Losu mi brakuje.

Xelacient PW
6 sierpnia 2014, 23:04
Co się tyczy kodu, to jest sprawny i na chodzie, zadziałał mi na obu kontach, zapewne te premie mi się przydadzą.

Alamar PW
6 sierpnia 2014, 23:09
Krotos:
Aby osiągnięcie zostało zaliczone, musisz użyć 5 oddziałów (dla 100% pewności) tej samej jednostki po: 50 sztuk minimum na podstawowych, 30 sztuk minimum na elitarnych i bodajże 20 sztuk minimum na czempionach.
Nie trzeba. Wystarczy wystawić tylko żądaną ilość wojska, czy to w jednym oddziale, czy w dwóch czy też w pięciu.
Zaliczyło mi (już w otwartej becie) choćby podstawowe jednostki Nekropolii, a miałem tylko po dwa oddziały szkieletów/ghuli/duchów podczas bitwy.

Poniżej zaś wymagana ilość wojska na polu bitwy (w polskiej wersji chyba liczb nie widać):





Etharil PW
7 sierpnia 2014, 00:13
Problem w tym, Alamarze, że w polskim tłumaczeniu ilość tego wojska jest niewidoczna, bo opis jest zbyt długi. :P

@Down

Nie doczytałem, mea culpa. :P

Alamar PW
7 sierpnia 2014, 06:29
A co niby napisałem?
Cytat:
(w polskiej wersji chyba liczb nie widać)

Alamar PW
8 sierpnia 2014, 19:20
Ubisoft ogłosił konkurs na wideorecenzję Heroes Online. Co trzeba zrobić? Nagrać swoją recenzję tego tytułu lub jej części, wgrać ją na serwis TwojaRura :P i przesłać link do niej na konto twarzoksiążkowe :P Ubisoftu do 22 sierpnia.
Do wygrania odpowiednio: 15000, 7500 oraz 5000 pieczęci w grze. Nagrody pocieszenia to skrzynia z losowymi artefaktami dla 10 wyróżnionych osób.

AquaInferus PW
10 sierpnia 2014, 12:54
TA tyko, że znowu w tym konkursie faworyzowani są ci co mają facebooka . To może warto, by to zgłosić twórcą polskie wersji, że napisy za długie i nie widać szczegółów. Czy może mi ktoś powiedzieć, jak fabuła H. Online ma się do 5 i 6 części Herosa? Czy to jest po, przed, cokolwiek?
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Heroes Online

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel