Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: Pytania i komentarze
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 9 - 10 - 11

Acid Dragon PW
16 stycznia 2006, 20:53
1. a co mnie to :P - nie było go w MM, to precz :P

2. a co mnie to :P - sesja nie ma nic wspólnego z Ashan, a taka propozycja i tak zresztą nie przejdzie :P.

3. no dobra, no więc nawet wojownik może rzucić czar, a więc zużyć manę. ma się to absolutnie nijak do modlitwy. no chyba, że pozwala mu ona się lepiej skoncentrowac, albo on wierzy, że tak jest :P. Nie ma sprzeczności pomiędzy słowami moimi i Alamara.

4. o relikwiach niżej.

vinius PW
16 stycznia 2006, 20:54
jakb nie było, nic niżej nie widzę. wyżej też jeste ślepy :)

EDIT: w takim razie - ja być twórca nowje postaci (Vinius), ja być twórca nowej religii (RKE).

Acid Dragon PW
16 stycznia 2006, 20:55
no to pewnie jesteś :P

Holgar PW
16 stycznia 2006, 20:55
Mój post chyba nawet nie został zauważony :) W końcu jestem krasnalem i mam 120 cm. Niech ktoś powie oficjalnie, że sesji nie będzie.

Alamar: A skąd ja mam wiedzieć ?! Zapytaj się MG jak będzie. Może właśnie skończył oglądać "M jak miłość"? :P

vinius PW
16 stycznia 2006, 20:56
spytaj o to Borynę.

PS. zara poszukam, bo ja NAPRAWDĘ jetsme przyslepawy.

Acid Dragon PW
16 stycznia 2006, 20:56
Oficjalnie: sesja będzie, jak będzie MG i ją zacznie :P. A czy to będzie dzisiaj? kto go tam wie.... no chyba, że Alamar sie podejmie....

Alamar: CHYBA ŻARTUJESZ??? Drugi raz nie dam się wrobić :P Poza tym nie znam gdzie, kiedy i o czym ma być sesja. I jak widać po tym temacie, dzisiaj ZNOWU BYŁBY CHAOS.

vinius PW
16 stycznia 2006, 20:57
Taaak? Relikwia jakiegos kultu? Ja tam mam swój własny kult - a kto chce, niech się załapie.

EDIT: ja mam, ale nie odpowiedział nic.

Holgar PW
16 stycznia 2006, 20:57
Świetnie! Mnie też ogranęła ślepota i nie widzę e-maila lub czegoś w rodzaju gg do porozumienia się z Boryną. Jak wy się z nim kontaktujecie?

Trang Oul PW
16 stycznia 2006, 21:00
Najlepszy byłby obowiązek wypełniania profilu, ale oczywiście nikomu się to nie spodoba.

Acid Dragon PW
16 stycznia 2006, 21:00
Vinius - ujmę to tak - albo opisu wytniesz elementy będące w sprzeczności z dotychczasowym światem HoMM-MM (*z WYŁĄCZENIEM H5*, gdyż musimy się zdecydować na jeden wszechświat), albo udowodnisz, ze nie są one sprzeczne (a nie udowodniłeś), albo nie zezwalam na grę taką postacią, która w swych przygodach mogłaby mówić o nieistniejącym dla mieszkańców Enroth świecie Ashan i nieistniejącym Kościele.

Holgar PW
16 stycznia 2006, 21:02
Ja pięknie wszystko wypełniłem, bo to nie problem :P. Może jednak coś w rodzaju obowiązku byłoby dobre? Jeżeli nie dla wszystkich to tylko dla tych ważniejszych osób czyt. mistrz gry.

Trang Oul PW
16 stycznia 2006, 21:02
MG oraz gracze, ew. Strażnicy, Starożytni i Smoczy Władca. Ci trzej ostatni powinni dawać przykład.

Holgar PW
16 stycznia 2006, 21:03
O właśnie ;) Kto jest za? Drogi Acidzie...

Acid Dragon PW
16 stycznia 2006, 21:05
wypełnianie profilu to kwestia dobrowolności - nie każdy ma obowiązek udostępniać swoje prywatne dane i nie można takiego obowiązku na nikogo nakładać.

Ale jak już tu Boryna przybędzie to niech lepiej ma jakieś dobre wytłumaczenie, bo faktem jest, że ani się nie pojawił, ani drogi kontaktu z nim nie ma. Jak na Strażnika i Mistrza Gry, który sam termin ustala to jakoś nie bardzo....

Qui PW
16 stycznia 2006, 21:06
Chciałbym jeszcze raz podkreślić, iż rozgrywka nie ma się toczyć w określonych godzinach. Oznacza to, że MG może równie dobrze napisać swoją część o 3 w nocy. A godzinne spóźnienie z całą pewnością nie upoważnia do paniki. Jeśli się nie pojawi w ciągu kilku dni, wtedy będzie można się zastanawiać co dalej. A znajomość jego numeru GG raczej by nic nie dała, bo skoro tu go nie ma, to najprawdopodobniej nie ma go w ogóle w sieci w chwili obecnej.

Holgar PW
16 stycznia 2006, 21:07
Może źle nazwaliśmy to- obowiązek.

Acid Dragon PW
16 stycznia 2006, 21:09
Dobrze Qui, aczkolwiek KTOŚ to jednak musi zacząć - powiedzieć gdzie przebywają gracze, o co chodzi, kto jest obecny wśród nich.... czy ktoś chociaż wie w jakiej krainie sesja ma się rozgrywać? i jeśli nie MG, to kto ma to napisać?

Holgar PW
16 stycznia 2006, 21:10
>>>A znajomość jego numeru GG raczej by nic nie dała, bo skoro tu go nie ma, to najprawdopodobniej nie ma go w ogóle w sieci w chwili obecnej.

Ale nam chodzi ogółem, nie konkretnie do dzisiejszej sytuacji. Jakbyśmy znali GG to moglibyśmy mu przekazywać np. informacje dotyczące naszych kart postaci, bo już niejednokrotnie ktoś mnie odesłał, żebym się z nim skontaktował, ale nawet e-maila nie ma. Nie winię go za to, bo to jego sprawa i nikt nie może mu kazać co ma robić.

Qui PW
16 stycznia 2006, 21:17
Ależ ja to wszystko rozumiem. Tylko rozumiem też takie pojęcie jak interpretacja terminów. Skoro zostało napisane że dziś o 20 początek, to wg mnie w ogóle dzień dzisiejszy będzie całkiem przyzwoitym terminem, a jutrzejszy jak najbardziej akceptowalnym. I pamiętajcie o prawach Murphy'ego: podając czas potrzebny do zakończenia czynności, należy najpierw pomnożyć go przez 2, a potem zwiększyć jednostkę :). I czym jest parę godzin/dni w porównaniu z wiecznością? :P

Acid Dragon PW
16 stycznia 2006, 21:23
Oh Yeah - specjalnie dla Viniusa - lista obecnych kultów w świecie Antagarich-Enroth-Jadame :P


* Kult Słońca - wielbiący światłość, uosobienie Słońca, specjalizujący się w magii ciała i światła, *raczej* bezkrwawy, w jego pobliżu przebywają często aniołowie oraz magowie żywiołów, a także mnisi. Temu kultowi również podlegają klasztory, a być może też niektóre katedry.

* Kult Księżyca - przeciwieństwo Kultu Słońca i w ciągłej z nimi wojnie - wielbiący ciemność, czarnoksięstwo, magię umysłu i śmierci - czasami wchodzący w sojusz z nekromantami. W ich świątyniach zakrwawione ołtarze się zdarzały ;).

* Kult Gwiazd - nieznany własciwie, uciskany przez pozostałe dwa, ma charakter pośredni pomiędzy oboma poprzednimi, podobno (twórczość fanowska - MMT) charakteryzuje go tzw 'szara' magia.

* Kult Baa - obecnie już prawie nieistniejący kult założony przez Xenofexa, dowódcę Kreegans. Sprzymierzony oczywiście z diabłami, czasami sprzymierzający się z czarnoksiężnikami. Obecnie na Antagarichu znajduje się tylko jedna, ostatnia ich świątynia i to zresztą w rozsypce po przybyciu druzyny z MM7 :P. Wszystko dlatego, że już nikt im nie wierzy.

* Kult Nekromancji - ano jednak osobny kult - choć nie ma żadnego bóstwa, to jednak nekromanci wierzą w potęgę śmierci i czasami ją personifikują oddajac jej też krwawe ofiary. Najczęściej jednak poświęcają się zdobywaniem wiedzy - tej zakazanej oczywiście.

* coś w rodzaju kultu elfickiego :P - czasami zdarzy się jakiś elf, który z kolei personifikuje naturę i wierzy w świętość niektórych stworzeń (np jednorożców lub driad) lub miejsc (święte lasy na przykład). Jeśli tak jest, to pewnie w pobliżu znajduje się Świątynia Słońca :P (MM8).

i to chyba wszystko....
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 9 - 10 - 11
temat: Pytania i komentarze

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel