Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [dodatek] Shades of Darkness
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 15 - 16 - 17

Acid Dragon PW
5 października 2012, 18:50
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie mam najmniejszego pojęcia. Spekulowałbym, że to jakaś postać fabularna, może bohater.

Sylath PW
5 października 2012, 19:07
Ponieważ akurat mam Kompendium przed sobą i widzę dokładnie cóż to takiego jest, to mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że jest to rysunek Oliviera Ledroit przedstawiający Smoczego Rycerza. :)

Fandor PW
5 października 2012, 19:26
A to ciekawe, czyli będzie on umieszczony jako jednostka? I skoro posiadacie kompendium, to czy jest on przypisany do lochu? Smoczy rycerze powinni być chyba neutralni dla własnych ras? Więc czy nie ma ich więcej jeżeli już loch ma?

Sylath PW
5 października 2012, 19:42
Właściwie to jest on w kompletnie innym artykule - nie jest w żaden sposób przypisany do żadnej nacji. Dlatego też nie sądzę by był jednostką.

Fandor PW
5 października 2012, 19:50
Czyli zostaje nam czekać na ostatnią jednostke (i moze inne jezeli zostaną zmienione) gdyż wydaje mi się że jeżeli bezimienny albo smok będzie czempionem to drugiego nie będzie w mieście.

Alchemik PW
6 października 2012, 19:18
Cytat:
Ponieważ akurat mam Kompendium przed sobą i widzę dokładnie cóż to takiego jest, to mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że jest to rysunek Oliviera Ledroit przedstawiający Smoczego Rycerza. :)

A czy w kompendium są dopasowane do frakcji jakieś całkowicie nowe jednostki? Np. Walkirie i Ogniści giganci(?) którzy podobno są wpisani w kulturę krasnoludów.

Sylath PW
6 października 2012, 19:40
Owszem, jest kilka nowych stworzeń i bohaterów. Ogólnie wygląda to następująco:

Akademia: Mageblade (Bohater), Rakszasa, Djinn oraz Tytan, ale w książce można znaleźć także Golema i Gargulca.

Sylwan: Driada i Nimfa (ang. Pixie), które teraz stały się osobnymi stworzeniami, oraz Drzewiec.

Forteca: Walkiria, Niedźwiedź bojowy (ang. Battle Bear) oraz Ognisty gigant (ang. Fire Giant).

Alchemik PW
6 października 2012, 19:44
Skoro utworzono nowe jednostki to może Ubisoft zechce się nimi "pochwalić" i umieści je jednak w Heroes VI, wraz z frakcjami.

Fandor PW
6 października 2012, 21:10
Możemy pomarzyć że gotowe modele wykorzysta na jednostki neutralne (w co i tak wątpię) bo miast kolejnych raczej nie będzie.

Alchemik PW
6 października 2012, 21:19
W sumie będzie jeszcze MM: Heroes Online i MM: Raiders, więc może tam ukażą się jeszcze jakieś istoty i frakcje.

Fandor PW
7 października 2012, 10:12
Mam pytanie, wiemy już w jakiej formie pojawi się dodatek? Czy będzie to taka jak DLC czy może jak podstawka? albo inaczej i wystarczy tylko zainstalować bez żadnych kodów?

Farben PW
7 października 2012, 10:15
Ten dodatek już na pewno pojawi się w formie takiej, jak podstawowa wersja gry. Będzie on dodatkiem samodzielnym, czyli takim, który nie będzie wymagał podstawowej gry do tego, by móc go zainstalować i grać. Dlatego wersja pudełkowa będzie na pewno, by zwiększyć sprzedaż i zyski :)

Bosper PW
7 października 2012, 19:14
Podobno H 6 i 2 DLC do niej sprzedawały się całkiem dobrze, zatem zakładam że zrobią przynajmiej 2 dodatki, jeden już znamy a drugi to będzie zapewne Akademia(chociaż wolałbym elfy lub krasnoludy).

Alchemik PW
7 października 2012, 19:39
Akademia jest wielce prawdopodobna, gdyż miała się jeszcze ukazać w podstawce, więc mają gotowe projekty. Chociaż ja osobiście wolałbym żeby poza lochem dodano jeszcze zwykłe elfy i krasnoludy a potem dopiero akademię.

TopFunny525 PW
15 października 2012, 21:48
Acid kilka dni temu:
...a w ogóle to żyjemy w matrixie :P.

Co to ma znaczyć? :>

Odnośnie dodatku, prawdopodobnie są nikłe szanse, na ujrzenie Mrocznych Elfów jeszcze w tym roku, możliwe, że pewnie dopiero w przyszłym coś ujrzymy. Mam tylko nadzieję, że te "przeciekane" arty z kompendium, są na razie w fazie "beta", gdyż średnio mnie zadowalają, najmniej oko, najbardziej arty elfów (bardzo ładnie wykonana mroczna kobieta :>)...

Pozdrawiam

Alamar PW
16 października 2012, 10:22
Cytat:
Odnośnie dodatku, prawdopodobnie są nikłe szanse, na ujrzenie Mrocznych Elfów jeszcze w tym roku
Czytanie ze zrozumieniem to jak widać trudna sztuka. :P

TopFunny525 PW
16 października 2012, 18:11
Alamarze, przykro mi to mówić, ale nie umiesz czytać ze zrozumieniem :P. Post dotyczył tego roku! a nie przyszłego...

EDIT : Tego roku, mam na myśli 2012, a nie 2013, rozumiesz? ;P

Alistair PW
16 października 2012, 18:42
Boże, ja chyba jestem tępy.

@TopFunny525:
Wiadomość jest z października (tego) 2012 roku. Wyraźnie jest napisane, że "Premiera zaplanowana jest na wiosnę przyszłego roku", czyli wiosnę 2013 roku.
To po co piszesz, że są nikłe szanse na ujrzenie Mrocznych Elfów w tym roku, skoro będą w przyszłym roku?

I kto tu nie czyta ze zrozumieniem?

Aayren PW
16 października 2012, 23:50
Uff, dobrze, że dałem sobie na godzinkę spokój, kto by pomyślał że w pewnych okolicznościach bywam tak gwałtowną osobą.

Jak rozumiem, przewidziane jest pojedyncze miasto, a starsze informacje (a może domniemania, pamięć mnie zawodzi) o dodatkowym mieście w DCL w systemie 6 + 1(+1DCL) to tylko mało prawdopodobne nadzieje?

Osobiście nic do Mrocznych nie mam, ale jakoś od dziwnej strony podchodzą do tego twórcy... A może to tylko moje subiektywne podejście spowodowane brakiem Akademii i Krasnoludów? W każdym razie 6 zamek to wciąż za mało by gra była pełnowartościowa. Jest fajna, ale chce więcej. Któż z nas nie chce?

Bosper PW
18 października 2012, 08:24
Każdy z nas chce więcej armii, w Herosach zawsze było min. 7 zamków na start(nie licząc H4 i H1), ja mam nadzieję że zrobią tyle dodatków aby dodać wszystkie brakujące armie i jeszcze dodać jedną nową(wolę tak rozbudowane H6 niż nierozbudowane H7). Może będzie cud i oprócz mroczniaków dodadzą zwykłe elfy(w końcu nie wiem jak oni chcą pokazać rozłam elfów bez zwykłych elfów?)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 15 - 16 - 17
temat: [dodatek] Shades of Darkness

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel