Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [dodatek] Shades of Darkness
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17

Fandor PW
3 października 2012, 17:36
Zaraz będzie że Ubi piszę jakiś spisek więc może ja pousuwam swoje posty, ważne że wszyscy moje zdanie znają, teraz nie musi być ono tak dostępne na forum, bo ktoś coś przekręci i wszystko będzie na mnie.
Cóż, my nie wiemy co wam udostępniono ale biorąc pod uwagę jak były prezentowane modele podstawki, jeżeli projekt byłby tworzony powstał by już filmik których bylo pełno na YT na długo przed premierą podstawki pokazujący arty jednostek lochu.
Może jeżeli Ubi naprawdę tworzy loch niech udostępni jakąś jednostkę (nie minotaura) i udowodni, a jeżeli nie będzie chciał to można zacząć brać te przypuszczenia bardziej serio.

Acid Dragon PW
3 października 2012, 17:41
Obawiam się, że Twoje przypuszczenia w najmniejszym stopniu nie interesują twórców ;). Ubisoft niczego udowadniać nie musi.

Materiały będą udostępnione wtedy, kiedy autorzy uznają to za stosowne, a nie wcześniej, dlatego, że ktoś może podejrzewać, że takowe nie istnieją :P.

Bosper PW
3 października 2012, 21:32
Acid a nie ma możliwości (ograniczonej) na mały przeciek z forum VIPów?

Acid Dragon PW
3 października 2012, 21:53
Odpowiem Ci jak profesor, który uczył mnie rachunku prawdopodobieństwa:
Możliwość jest zawsze :>.

Lukasz89 PW
3 października 2012, 22:23
Zapewne nie będziesz mógł odpowiedzieć na moje pytanie, a już na pewno nie szczegółowo. Czy owe zaprezentowane grafiki prezentują nową frakcje? Dwie frakcje? I czy jest w nich Loch? A jeżeli tak, to czy jest jakiś cień szansy na smoki? :(

Pewnie usłyszę odpowiedź tylko na pierwsze pytanie albo w ogóle, ale cóż kto pyta nie błądzi.

Acid Dragon PW
3 października 2012, 23:06
Nie, nie mogę odpowiedzieć na te pytania.

Mogę za to przypomnieć, że Erwan zapytany podczas warszawskiego Might & Magic Day o nową frakcję w dodatku powiedział, że wskazówek należy szukać w epilogu kampanii do Heroes VI.

Co do smoków zaś, to mogę przypomnieć słowa Marzhina z przedpremierowego wywiadu:
"(...) Finally, one of you remarked that leaving the black dragons out was a bad idea. But we didn't say anything about leaving them out."

Bosper PW
3 października 2012, 23:36
Ja statystyke tez mialem, zatem powiedz mi jakie jest prawdopodobienstwo (w przyblizeniu) na to iz dojda 2 frakcje oraz czy zobaczyny np elfy w H6

Acid Dragon PW
3 października 2012, 23:42
O statystyce to mi nawet nie wspominaj. Znowu próbują mi to wcisnąć. Jeszcze się okaże, że jutro mam zajęcia...

Nie mógłbym Ci podać żadnego prawdopodobieństwa, gdyż nie mam do tego wystarczających danych. I niech to będzie moją odpowiedzią ;).

Mosqua PW
3 października 2012, 23:51
A możesz powiedzieć czy jakieś ulepszenia mechaniczne są jakoś specjalnie brane pod uwagę? Przypuszczam, że coś z bohaterami (w końcu ustawiłeś po coś pewien temat), ale jakieś inne elementy?

A co do treści fabularnej - jest chociażby jakiś szkic głównego wątku potencjalnego dodatku? A może wszystko będzie wychodzić w praniu?

Lukasz89 PW
3 października 2012, 23:52
No, zawsze to jakaś odpowiedź :). W każdym razie rozumiem i mam nadzieję, że szybko ujrzymy więcej informacji. Ale jak przypuszczam dołączy jedna frakcja i będzie nią loch. Zapewne za jeden/dwa miesiące wszystko się wyjaśni.

Acid Dragon PW
4 października 2012, 00:26
@Mosqua - Nie mogę odpowiedzieć na te pytania.

Mogę jedynie powiedzieć, że wątek z bohaterami zaczęty przeze mnie nie ma bezpośredniego związku z dodatkiem. Niedługo zacznę podobny, tym razem o jednostkach.

Bosper PW
4 października 2012, 08:22
Wątek o bohaterach i później jednostkach bardziej mi przypomina o przygotowaniach do H VII niż o dodatku. Jakby miało wyjść H VII to uważam że powinno mieć w podstawce 9 podstawowych frakcji a w dodatkach po 1 zupełnie nowej np. jaszuroludzi, barbarzyńców z wolnych miast lub po prostu zakon pustki

Farben PW
4 października 2012, 14:36
Zapowiedziano samodzielny dodatek z Mrocznymi Elfami. Mam tylko nadzieję, że kampania nie ograniczy się tylko do nowej rasy, ale że stare dostaną również coś do grania.

Fandor PW
4 października 2012, 14:57
Wow, to podejrzane, tuż po mojej wypowiedzi dostajemy odzew (mogłem zrobić to wcześniej ;). Szkoda że jak na_razie widzimy tylko Bezimiennego, ale jestem z tego zadowolony, bo jednak to on będzie czempionem lochu.
Szkoda jednak, ponieważ chciałbym w końcu ujrzeć inne jednostki.
No nic, moje posty do usunięcia.

DrakeBurn PW
4 października 2012, 15:39
Jak to tylko bezimiennego? Przecież jeszcze są grafiki Beholdera - Obserwatora, Minotaura, Mrocznego Elfa i Mantykory.

Fandor PW
4 października 2012, 15:41
A gdzie te Arty? Pokaż mi je, bo nigdzie ich nie widziałem.

DrakeBurn PW
4 października 2012, 15:43
Tutaj
http://imageshack.us/a/img442/9154/compik.png

Fandor PW
4 października 2012, 15:50
Nie jestem pewny czy te Arty nie należą jeszcze do tych robionych przez BH, chociaż mogę sie mylić, jednak są to jednostki tak o a chodzi mi o takie arty jak ten Bezimiennego (w ten sam sposób była pokazana każda jednostka która się pojawiła).

DrakeBurn PW
4 października 2012, 15:52
To screeny z kompendium, które wyszło dosyć niedawno.

Fandor PW
4 października 2012, 21:23
Wypowiedź Grownocka w Tawernie sugeruje, że jednak nie ujrzymy bezimiennych jako czempionów i napisał że starzy fani będą zadowoleni, szczerze boję się myśleć na co Ubisoft wpadł tym razem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17
temat: [dodatek] Shades of Darkness

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel