Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [dodatek] Shades of Darkness
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17

Belegor PW
10 maja 2013, 21:05
A mógłbyś podać linka. Bo wziąłem ten pierwszy i nie chciało mi zainstalować, bowiem w tym pierwszym linku pojawił się komunikat, ze nie może być zainstalowany bo brakuje Cieni Mroku.

Bosper PW
10 maja 2013, 22:00
U mnie patch wymagał zainstalowania Cieni, a zatem włożyłem płytę z Cieniami, sam instalator odinstalował mi podstawke i wgrał Cienie, potem ściągnąłem patcha, zainstalowałem i włączyłem grę. Działało mi wszystko prócz map z podstawke i DLC ale po zresteowaniu serwerów przez UBI wszystko już działa, przynajmniej widzę ze wszystkie mapy które sie wyświetlsją sa dostępne.

kuackillah PW
11 maja 2013, 15:32
Ktoś mi powie, dlaczego nie mogę używać tego zwierzaka za 20 uplaya? Kupiłem go i jestem na 3 mapie kampanii elfów i nic z nim nie mogę zrobić, zwierzaka z poprzednich dodatków można było używać w sumie od razu, no Crag musiał tylko pokonać dużego ptaka hehe, ale ten smok coś nie działa, wie ktoś co trzeba z nim zrobić żeby odblokować? Podobno jest jeszcze jeden zwierzak w kampanii necro w cieniach?

Alamar PW
11 maja 2013, 15:40
Dlatego że zwierzaki nie lubią, jak piszesz niestaranne posty. :P

W kampaniach można używać tylko tych zwierzaków, które się w nich znajdują. Innych nie.
Zwierzaki możesz natomiast bez problemów używać na mapach losowych i w scenariuszach, tylko wpierw musisz je przypisać w zakładce rodowej każdemu z bohaterów.

kuackillah PW
11 maja 2013, 15:55
Dziękuję bardzo za odpowiedź mam jeszcze jedno pytanie posiadasz może pełną liste wszystkich broni rodowych z opisem gdzie i jak je zdobyć? Znalazłem kilka o których nikt nic nie piszę jak Laska Sar-Aggretha

Dark Dragon PW
11 maja 2013, 16:10
Na samym dole.

Nemomon PW
11 maja 2013, 20:35
Brakuje tam chyba tylko Kostura Ze Smoczej Kości.

Bosper PW
11 maja 2013, 23:58
Jak myślicie, czy dodatek okazał się sukcesem czy nie, bo zastanawiam się czy może dzięki niemu być może powstanie drugi dodatek zanim zaczną się na poważnie brać nad H7. Jak dla mnie jeżeli nawet mają robić h7 to z tą samą grafiką, a za to bardziej rozbudowaną i w rezultacie ze wszystkimi rasami.

DrakeBurn PW
12 maja 2013, 00:08
Bosper, dodatek pod względem przyjęcia z pewnością wypadł lepiej niż podstawka, ale jeśli chodzi o sprzedane egzemplarze, to jak każda tego rodzaju gra grono kupujących ma nie tak duże jak gry FPS. Możliwe jest zatem ukazania drugiego dodatku, ale nie sądzę, by to się stało, a jeśli już się stanie to pewnie dopiero po premierze M&M X.

Lux PW
14 maja 2013, 11:27
Ponawiam pytanie o muzykę z SoD. Jest gdziekolwiek dostępna? :)

Alamar PW
14 maja 2013, 12:08
Masz ją w Data18.orc w Sound/Music/Dungeon i samemu możesz wypakować utwory.

Lux PW
14 maja 2013, 19:25
Hmm a jakim programem mam wypakować plik .orc?

Hayven PW
14 maja 2013, 19:31
Odpowiednio zpluginowanym WinRAR-em albo programem Orc2Zip ze Skarbca Kwasowej Groty przekonwertować na .zip i wtedy uruchomić dowolnym archiwizatorem :)

Lux PW
14 maja 2013, 19:37
Dzięki Grotowicze. ;)

EDIT
Program ściągnięty ze Skarbca nie działa...

Alamar PW
14 maja 2013, 19:46
Działa. Czytałeś jak go użyć? Przeciągasz plik .orc nad orc2zip.exe, upuszczasz, a on stworzy plik .zip.

Lux PW
14 maja 2013, 20:20
Właśnie nie czytałem. Jeszcze raz dzięki. ;)

EDIT
"Archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzone." xDDDD

EDIT 2
Już sobie poradziłem, kwestia uruchomionej gry. :)

Kammer PW
26 maja 2013, 21:10
@pogrom: mała rada: usuń post. Już kilku innych próbowało zdobyć ten kod taką właśnie metodą i ich koniec jest nie do pozazdroszczenia. Ja też chciałbym mieć ten kod za darmo, ale jak mawia przysłowie: "no pain, no gain".

Odnośnie tematu: Czy dodatek jest wart zakupu? W H5 doskonale grało mi się mroczniakami (ach te wzmocnione spelle...), lecz potworny wysyp bugów (który wystąpił, jak czytałem) nieco mnie odrzucił.

Alchemik PW
26 maja 2013, 21:17
Jeśli interesuje Cię fabuła to nie należy patrzeć na bugi. Jest ona zrobiona wyśmienicie (przynajmniej według mnie). Co do samego zamku to mi się podoba, ładnie wykonany i jest bardzo silny.

Bosper PW
26 maja 2013, 23:12
Śmiało bierz dodatek, jedynie jest problem z instalacją, ale sama gra działa naprawdę dobrze i bez większych zauważalnych błędów. Dostajemy nie jedna a 2 nowe kampanie a każda ma po 4 mapy, zatem nie są takie małe jak w DLC. Kampanie są naprawdę ciekawe i wyjaśniają sporo niejasności związanych z historią Ashan, w także całą historię Raelega oraz kontynuuje wątek kampani Sandroz DLC. Jeżeli chodzi o merytoryczna część to dostajemy sporo nowych map(chyba z 10), całą frakcje(która jest niezwykleciekawa, silna i po prostu dobrz zrobiona) oraz nowe artefakty itd.

Byakuya PW
22 czerwca 2013, 16:45
Powie ktoś jakie są specjalizacje bohaterów lochu? W internetach nic nie mogę znaleźć na ten temat.
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17
temat: [dodatek] Shades of Darkness

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel