Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [dodatek] Shades of Darkness
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 - 16 - 17

superzgred PW
4 maja 2013, 12:20
Zwierzęta rodowe zdobywa się za ukończenie małych DLC (Piraci i Sandro), kupienie za Upoints oraz w misji 3 w drugiej kampanii necro (SoD)

Lux PW
4 maja 2013, 13:11
Czy Wam wszystkim prawidłowo zainstalował się patch 2.1?

Kastore PW
4 maja 2013, 13:16
Co masz na myśli? Mi początkowo wcale nie chciał się załadować (wyskakiwał błąd krytyczny). Po którymś razie się udało, ale ciągle mam problem z czarnym ekranem. :(

Lux PW
4 maja 2013, 13:21
Łatka nie czyta dodatku. Ściągnąłem ją z newsa na Grocie, pewnie to dlatego, że mam polską wersję.
Łatka z uaktualnienia newsa jest wadliwa. Sam już nie wiem co robić.

Alamar PW
4 maja 2013, 13:42
Łatka z uaktualnienia działa jak najbardziej. Zainstalowałem ją na wersję 2.0 i obecnie gra już odczytuje mapy dowolne bez problemów.

Spróbuj może wyczyścić rejestr z wpisów o H6 (wcześniej usuwając grę, tylko wpierw zachowaj sejwy, ustawienia i patche).

DrakeBurn PW
4 maja 2013, 13:48
Zacznijmy od tego jak poprawnie zaktualizować grę, by wszystko było dostępne.
Patche:
1.0 do 1.8 (http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM6/hmm6_1.0_to_1.8_pol.exe)
2.1 http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM6/hmm6_2.1_pol.exe
.
1. Jeśli posiadasz Cienie Mroku, a twoja gra jest w wersji 1.8 włóż płytę z dodatkiem Cienie Mroku.
2. Otwórz autorun.exe i kliknij zainstaluj
3. Wyskoczy informacja o wersji niezgodnej z dodatkiem, potwierdź to co wyskoczy w okienkach
[Odinstalowana zawartość podstawowa, zostanie potem automatycznie zainstalowana z dodatkiem, jednak w nowszej wersji -> 2.0]
4. Po potwierdzaniu wszystkiego i zainstalowaniu od nowa Heroes VI wraz z dodatkiem upewnij się, że posiadasz wersję gry 2.0 startując swoją grę
[Uwaga musisz połączyć się z confluxem, by twoja zawartość była odblokowana]
5. Po włączeniu gry przez Uplay i połączeniu z Confluxem wejdź w "odblokuj zawartość"
6. Wpisz kod z kartki przypisując cienie mroku do konta uplay [wersja pudełkowa]
7. Pobierz patch 2.1 -> http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM6/hmm6_2.1_pol.exe
[Uwaga: Antywirus może zatrzymać ściąganie, jeśli macie włączoną opcję skanowania wraz ze ściąganiem, co w firefoxie najnowszym sprawi, że całe ściąganie pójdzie na marne, najlepiej na ten czas wyłączyć antyvirusa i używać innej przeglądarki, chociażby internet explorer]
8. Po ściągnięciu patcha zainstaluj go
9. Twoja gra powinna zostać zaktualizowana do wersji 2.1, teraz możesz cieszyć się Cieniami Mroku
[Co nie znaczy, że gra nie ma błędów... ale grać się da lepiej niż po premierze podstawki]

Lux PW
4 maja 2013, 14:13
Próbowałem tego. Nic nie dało. Odinstalowałem Cienie, zainstalowałem podstawkę wraz z łatkami do 1.8, potem odinstalowałem i zainstalowałem znowu dodatek. Patch wraz nie czyta niczego.
A patch 2.1 z uaktualnienia newsa jest wgl wadliwy. Nie mogę go rozpakować, bo wyskakuje błąd przy data2.

Alchemik PW
4 maja 2013, 14:25
Jest możliwe że źle się ściągnął, mi działa prawidłowo, chyba że Ubisoft w międzyczasie coś podmienił. Poza tym jak masz podstawkę nie musisz instalować dodatku, tylko patch 2.1, a potem odblokować dodatek kodem w menu "Odblokowywanie zawartości" tak samo jak z dodatkami DLC.

Lux PW
4 maja 2013, 15:18
Ściągam jeszcze raz. W sumie to nie ma teraz znaczenia, którą wersję mam, bo i tak wszystko mam odblokowane.

Kastore PW
4 maja 2013, 15:24
Reinstalacja, ściągnąłem patche od 1.0 do 1.8, później 2.1, instaluję i... wyskakuje błąd przy data2, jak u Luxa.
Edit: Co jest nie tak z data2.cab?

Alamar PW
4 maja 2013, 16:23
Aktualizacja serwerów była wczoraj, więc jak patch dzisiaj nie działa, to ktoś coś z plikiem sknocił. Patch przed aktualizacją instalował się poprawnie po ściągnięciu.

Możesz zobaczyć, czy na torrentach ktoś go nie wrzucił (w końcu od tego przecież są), byle z datą sprzed aktualizacji serwerów.

Kastore PW
4 maja 2013, 16:44
Alamar:
Możesz zobaczyć, czy na torrentach ktoś go nie wrzucił (w końcu od tego przecież są), byle z datą sprzed aktualizacji serwerów.
No ni wiem, wczoraj też wyskakiwał taki błąd.

DrakeBurn PW
4 maja 2013, 16:54
data2.cab znajduje się na płycie dodatku Cienie Mroku
Po reinstalacji rozpakowuje się aktualizując grę do wersji 2.0

Ja patch 2.1 dziś instalowałem i żadnych problemów nie było, a skoro ty od wczoraj masz problem, to spróbuj cienie zainstalować od nowa.
PS: Patcha się nie rozpakowuje i nie grzebie w niczym, to tylko aplikacja po kliknięciu na niej rozpoczyna się procedura.
Napiszcie też jakie macie wersje - pudełkowe/ubishop/steam/

Lux PW
4 maja 2013, 16:58
To znaczy, że Ci się źle ściągnął. Spróbuj jeszcze raz (niestety... -.-).

DrakeBurn PW
4 maja 2013, 18:44
Muszę pochwalić ubisoft, ten dodatek to kawał dobrej roboty.
Są pewne drobne błędy, ale nie przeszkadzające w grze.
Kampania naprawdę ciekawa, nowe jednostki piękne.
Gra się naprawdę dobrze :D

Fandor PW
4 maja 2013, 18:53
Mam pytanie rozpocząłem grę w Taniec Śmierci dopiero teraz, i mam błąd - strzelcy mi nie strzelają (jak narazie zauważyłem, że to ci z Necro ale może być tak że to moi nie strzelają, bo orkowi i z przystani strzelają w walce ze mną), miał ktoś może podobny?

Kastore PW
4 maja 2013, 19:23
Mój problem z tą grą osiągnął jakieś apogeum! Zrobiłem reinstalację, zainstalowałem wszystkie patche do 1.8 i... doszedłem do wniosku, że mam jakiś problem z uplay, bo najpierw powinno się pokazywać okienko uplay, a potem MMHVI i przycisk "Graj". Tymczasem u mnie tego nie ma, nie wiem czemu, bo go nie usuwałem. Założyłem więc konto na stornie Ubi i na Uplay, zarejestrowałem grę, otwiera się okienko "Graj", wciskam i pojawia się komunikat, że mam wpisać Keycode. Wpisuję i... mówi mi, że jest używany przez innego użytkownika. Domyślam się, że tu chodzi o mój zaginiony profil, który też rozpłynął się w eterze. Po prostu ręce mi opadły, potrzebuję jakiegoś innego kodu, nie wiem co robić. Help!

Alchemik PW
4 maja 2013, 19:39
Dlaczego założyłeś nowe konto na Uplay jak miałeś poprzednie? Masz dostęp do tego na którym aktywowałeś grę?

Druga rzecz: masz jakieś inne gry korzystające z Uplay?

DrakeBurn PW
4 maja 2013, 20:52
Założyłeś nowe konto Uplay do aktywacji dodatku, a miałeś już konto z HVI?

Kastore PW
4 maja 2013, 20:55
Tak, próbowałem dostać się na moje poprzednie konto, ale Uplay poinformował mnie, że takiego konta nie ma.
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 - 16 - 17
temat: [dodatek] Shades of Darkness

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel