Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [dodatek] Shades of Darkness
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 15 - 16 - 17

Alamar PW
26 kwietnia 2013, 16:40
Zależy od Ubi... coś mi się wydaje, że jak Ubi zaplanuje premierę na 2 maja, to nawet jakbyś gra przyszła wcześnie, to z jakiegoś powodu nie będzie dostępna - dzięki UPlayowi albo braku łatki... choć może nie tym razem.

Acid Dragon PW
26 kwietnia 2013, 16:58
Widocznie panowie z Puppet Works lubią dodawać "śmieszne" animacje w swoich pracach, niezależnie od gry ;). Oto ich animacje stworzone dla League of Legends:

http://vimeo.com/54366831

shu PW
26 kwietnia 2013, 22:04
W czesci sklepow dodatek mozna juz dostac.

Nie wiem czy to tylko u mnie czy jest to zwiazane z uruchomieniem jej przed premiera ale po wrzuceniu plytki instalator wymaga odinstalowania poprzedniej wersji gry, a po zainstalowaniu SoD gra nie widzi podstawowej wersji m.in nie mam dostepu do map z podstawki.

Bosper PW
29 kwietnia 2013, 08:17
A czy to nie miało być zainicjowane jako patch do gry w wadze kilka GB a z pudełka mieliśmy dostać tylko kod aktywujący? Z tego co pamiętam Acid o tym pisał, że dodatek ma być wypuszczony w taki sam sposób jak oba DLC

shu PW
29 kwietnia 2013, 08:34
Mysle, ze tak to bedzie dzialac od premiery ale na chwile obecna SoD mozna tylko z plyty zainstalowac.

http://www.tinypic.pl/ukldnp1c282o

Lux PW
29 kwietnia 2013, 13:04
A więc jak kolega zauważył, nie ma map z podstawki (multi i kampanii). Są dostępne tylko przy posiadaniu Heroes 6 Complete, co jest skandalem, bo trzeba było odinstalować podstawkę, by cokolwiek działało. Żenada. Poza tym gra cały czas mi się wiesza przy pierwszej bitwie w kampanii Lochu. Mam nadzieję, że to naprawią w następnej łatce, bo to powoduje u mnie wściekłość. -.-

DrakeBurn PW
29 kwietnia 2013, 17:47
To jest właśnie logika ubisoftu. Dostaję grę dziś, a pograć mogę od 2 maja, no chyba, że odinstaluję podstawkę...

XaRRo PW
29 kwietnia 2013, 21:29
No trochę masakra. Musiałem faktycznie wywalić podstawkę, a teraz w grze w "zawartości do odblokowania" mam aktywne Cienie Mroku, ale bloknięta podstawkę - very funny.

Na gram.pl dostałem kody do obu pakietów dodatkowych. Tyle że miałem 4 kody[2 Angel of Death i 2 na miecze]. Aktywowałem po jednym i w grze zauważyłem tylko Belketha i Ognisty Język Smoka, reszty nie widziałem. Pomyślałem że może każdy kod daje osobny item, aktywowałem drugi - bez zmian w ekwipunku, za to kumpel się uczepi że mu koda zmarnowałem - a wgl dlaczego da się aktywować kod na te same itemy dwa razy na jednym koncie? Nie powinno wyskoczyć coś podobnego do tego, co się pojawia po wpisaniu drugi raz tego samego?

Krótko - same problemy.

Alamar PW
30 kwietnia 2013, 08:17
Ciekawostka:


10 takich ikon z nazwami Placeholder_hero można znaleźć w plikach dodatku.

Zehir-12 PW
2 maja 2013, 20:52
:O
Ten portret powoduje, że mam złudną nadzieje na akademie w patchu, albo w SoD xd
Jeszcze jeden powód, aby wyczekiwać patcha xdxd

superzgred PW
2 maja 2013, 21:29
Ubi chwali si byle pierdnięciem, a ty masz dalej nadzieję, że trzymają całą frakcję w tajemnicy? Oby twoja matka nie miała na imię Nadzieja, bo musiałbym cię obrazić ;)



A patch już jest do sciagania http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM6/hmm6_2.1_pol.exe

Zehir-12 PW
2 maja 2013, 21:47
No sory, taki już jestem xd

Zehir-12 PW
2 maja 2013, 22:01
mam prawo mieć własne nadzieje xd

amanis PW
2 maja 2013, 22:13
Koledzy! ratujcie zamówiłem klucz na keye.pl, anie okazuje sie ze przez aplikacje uplay go nie aktywuje!
Potrzebuje albo link do instalatora albo nr id gry w uplay.
ma ktos jedno albo drugie (nr id to numer folderu w c:\program files\ubisoft\ubisoft game laucher\savegames\folder\ FOLDER)

Ewentualnie mam wersje podstawowa czy ten patch podpięty powyżej pozwoli mi aktywowac gre?
Szok conflux nie dziala,patch nie sciaga sie sam :)
Nie wiem dlaczego ja tę gre kupuję:P

Zehir-12 PW
2 maja 2013, 23:35
To po co właściwie ten portret znalazł się w plikach w dodatku. Wgrałem patch i zainstalowałem gre i nigdzie nie ma takiego portretu -,-

Zehir-12 PW
2 maja 2013, 23:55
@Alamar
A gdzie właściwie znalazłeś ten portret, bo u mnie w plikach dodatku nie ma jakoś?

superzgred PW
3 maja 2013, 00:09
Okazuje się, że dodatek jest DLC. Jeżeli ktoś zainstaluje wersję z płyty, to otrzyma podstawkę + SoD, ale z zablokowanymi rzeczami z podstawki. Można natomiast ów kod aktywacyjny wpisać w swojej wersji gry podstawowej i mamy odblokowany dodatek. Wniosek - jeżeli ktoś ma podsawkę, to nie musi kupować całej gry. Wystarczy tylko sam KLUCZ.

kuackillah PW
3 maja 2013, 00:26
mam zainstalowana podstawke kolekcjonerska i dwa poprzednie dodatki patch jest 1.8.0 sciagnolem patcha 2.1.0 instaluje i wyswietliło ze mam nie zainstalowane cienie mroku, mam je zainstalowac teraz bo mam je na dvd i dopiero patcha czy jak ? prosze o odpowiedz bo niechce stracic dodatkow z kolekcjonerskiej

Bosper PW
3 maja 2013, 08:56
To może niech ktoś napisze w jakiej kolejności to wszystko wgrywać, aby mieć wszystko odblokowane(w sensie podstawę mapy do niej, kampanie,DLC 1, dLC2), bo ja już się pogubiłem. Najpierw kazali mi odinstalować Hvi automatycznie i nałożyć dodatek a potem patch 2.1

Kurde nie działają mi żadne mapy oprócz tych z dodatku a jak wpisuje kody z poprzednich części to pisze że został już odblokowane, co z tym szajsem zrobić?

shady1989 PW
3 maja 2013, 09:27
Mam taki sam problem wszystko działa cacy tylko mapy z podstawki zablokowane:(
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 15 - 16 - 17
temat: [dodatek] Shades of Darkness

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel