Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Samobiczowanie TopFunny'ego
komnata: Podziemna Tawerna

TopFunny525 PW
3 października 2012, 10:14
Właściwie, to nie wiem od czego zacząć, może... Już wiem! Od kilku miesięcy na tej stronie przebywam i jak każdy z was wie, miałem sporo wpadek, problemów a czasami nawet byłem chamski w stosunku do innych, za to wszystko chciałem przeprosić.

Wiem, zachowuje się czasami jak jeden wielki palant, co w waszym odczuciu może być niesmaczne. Jednak, staram się, staram się bardzo zachowywać jak najlepiej, jednak mi to nie wychodzi... O ile każdy może mieć zły dzień, o tyle ja mam na głowie mnóstwo obowiązków, które również wpływają na moje zachowanie...

Mam nadzieję, że sytuacja ze mną się poprawi i mam nadzieję, że wybaczycie mi większość zaliczonych tutaj gaf i niepotrzebnego zdenerwowania...

Ale jak już mówiłem, cały czas będę się starał :), aby móc jak najlepiej wyjść na tym forum i nie tylko... Oby...

Jeszcze raz przepraszam za wszystkie moje gafy i niepotrzebne wypowiedzi, mam nadzieję, że mi wybaczycie...

Tą transmisję nadał dla was,

TopFunny525

Irhak PW
3 października 2012, 10:33
Sorry, że tak to zabrzmi, ale...

1) temat niepotrzebny (post można było dać w Prywacie :P)
2) nie staraj się, zrób to :P
3) najlepiej wyjść można drugim otworem w piątej jamie ;)

TopFunny525 PW
3 października 2012, 10:42
Nie chcę wychodzić, IMO poprawić się, a posty jeśli strażnik/starożytny uzna, można przenieść :).

Loku PW
3 października 2012, 13:37
Witam.
Spokojnie jak będziesz konsekwentny w działaniach to zmienisz się, przecie nie od razu Rzym zbudowali. Przecie początki u każdego wyglądają zawsze podobnie(w nielicznych przypadkach). Zwykle pomaga przeanalizowanie sytuacji i opłacalność wypowiedzi.

Antares PW
3 października 2012, 18:13
Powiem tylko że przyzwyczaiłem się do twojego hmmm... Charakteru. I co tam lubie cie takiego, sorry za kreślenie, świra (w pozytywnym znaczeniu).
Pozdrawiam Antares

Dru PW
3 października 2012, 21:26
Proponuje od razu założyć ogólny temat z przeprosinami bo taki jeden zwany dalej Gasperem już zaśmiecił komnatę swoimi żalami...
temat: [Archiwum] Samobiczowanie TopFunny'ego

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel