Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Chat w Grocie
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

Tata PW
18 kwietnia 2016, 22:09
Strasznie mi wychodzi jak piszę wiadomości, ale chyba przestało już.

Andruids PW
18 kwietnia 2016, 22:44
Kolega chciał napisać, że czat sam "mu wychodzi". Z perspektywy innych wygląda to jakby klikał Outworld (choć jak twierdzi, nie klika żadnych przycisków). Zwierzył się nam też, że używa Internet Explorera (w tym może tkwić problem) i Windows 7.

Nicolai PW
18 kwietnia 2016, 22:45
Normalnie zasugerowałbym zmianę przeglądarki, ale @Tata to swój chłop, więc wnoszę o przepisanie Czatu od nowa pod niego, by mu działał :)


Kammer PW
18 kwietnia 2016, 22:57
Też miałem coś takiego, gdy miałem bardzo słabego neta i mi ciągle przerywało połączenie, to może być rozwiązaniem.

Kammer PW
21 kwietnia 2016, 23:40
Combo zima Vori i zaćmienie powoduje, że pisze:
Cytat:
Na zamrożonym świštecznym cmentarzu zapanowała kompletna ciemność!
Świstakowy czat? :P

Drwal PW
27 kwietnia 2016, 23:21
Stolik nie bardzo pasuje, ale nie chce w Tawernie otwierać nowego tematu.

Postanowiłem przygotować ankietę na temat odbioru poszczególnych tzw. skórek na chacie. Oczywiście wyniki proszę traktować tylko jako pewną ciekawostkę, nie jest to nic wiążącego. Aczkolwiek Darki, czy Acid może podczas tworzenia czegoś nowego wyciągną jakieś wnioski.
Nie ma oczywiście wszystkich skórek - tych bardzo rzadkich, no i H2 - zapomniałem o niej - bardzo przepraszam. ;>

W ankiecie trzeba było ocenić każdą skórkę wybierając jedną z 5 opcji:
- Nadaje się do kosza (1)
- Raczej brzydka (2)
- Przeciętna (3)
- Ładna (4)
- Doskonała (5)
W nawiasie jest podana liczba punktów za każdą ocenę. Uznałem 25 głosów na każdą skórkę - były przypadki głosowania w większej ilości niż raz (nie uznawałem takich głosów). W sumie dlatego też zdecydowałem się badać te opinie tylko przez 1 dzień.

1 miejsce - Domyślna skórka (cmentarz) - 93 pkt, średnia 4,04.
- Nadaje się do kosza (3 głosy)
- Raczej brzydka (1)
- Przeciętna (2)
- Ładna (7)
- Doskonała (12)

2 miejsce (ze względu na więcej piątek) - Madness of Wonderland (alicja) - 85 pkt, średnia 3,7.
- Nadaje się do kosza (2 głosy)
- Raczej brzydka (4)
- Przeciętna (4)
- Ładna (5)
- Doskonała (10)

3 miejsce - Nature's Forest (las) - 85 pkt, średnia 3,7.
- Nadaje się do kosza (2 głosy)
- Raczej brzydka (3)
- Przeciętna (6)
- Ładna (7)
- Doskonała (7)

4 miejsce - Gates of Hell (piekło) - 83 pkt, średnia 3,61.
- Nadaje się do kosza (3 głosy)
- Raczej brzydka (1)
- Przeciętna (7)
- Ładna (8)
- Doskonała (6)

5 miejsce - Pineapples! (ananasy) - 81 pkt, średnia 3,52.
- Nadaje się do kosza (5 głosy)
- Raczej brzydka (3)
- Przeciętna (3)
- Ładna (2)
- Doskonała (12)

6 miejsce - Paradise (raj) - 81 pkt, średnia 3,52.
- Nadaje się do kosza (2 głosy)
- Raczej brzydka (4)
- Przeciętna (4)
- Ładna (9)
- Doskonała (6)

7 miejsce - Pirates of the Savage Sea (piraci) - 80 pkt, średnia 3,48.
- Nadaje się do kosza (2 głosy)
- Raczej brzydka (4)
- Przeciętna (5)
- Ładna (9)
- Doskonała (5)

8 miejsce - Ponies and Rainbows (kucyki) - 79 pkt, średnia 3,43.
- Nadaje się do kosza (7 głosy)
- Raczej brzydka (2)
- Przeciętna (2)
- Ładna (2)
- Doskonała (12)

9 miejsce - Heavenly Forge (po prostu Forge) - 75 pkt, średnia 3,26.
- Nadaje się do kosza (4 głosy)
- Raczej brzydka (3)
- Przeciętna (7)
- Ładna (6)
- Doskonała (5)

10 miejsce - Celestial Heavens (niebo) - 73 pkt, średnia 3,17.
- Nadaje się do kosza (4 głosy)
- Raczej brzydka (3)
- Przeciętna (7)
- Ładna (9)
- Doskonała (2)

11 miejsce - Winter Freez (zima) - 68 pkt, średnia 2,96.
- Nadaje się do kosza (6 głosy)
- Raczej brzydka (2)
- Przeciętna (9)
- Ładna (5)
- Doskonała (3)

12 miejsce - Time Distortion (piksele) - 67 pkt, średnia 2,91.
- Nadaje się do kosza (7 głosy)
- Raczej brzydka (5)
- Przeciętna (5)
- Ładna (3)
- Doskonała (5)

13 miejsce - Fleeting Oasis (oaza) - 67 pkt, średnia 2,91.
- Nadaje się do kosza (6 głosy)
- Raczej brzydka (5)
- Przeciętna (6)
- Ładna (5)
- Doskonała (3)

Nicolai PW
27 kwietnia 2016, 23:26
Ciekawa sprawa, bo wyszło na to, że najładniejsze są najpopularniejsze skórki, a taki Raj (śliczny skądinąd), który mało kto widział daleko na końcu. W tym miejscu powinienem napisać "Ja tam nie wiem" i zacząć długą erratę, ale zostawię to Tarnoobowi. Także tego... Tarnie, czyń honory :D

Kammer PW
27 kwietnia 2016, 23:37
Dobry wykres powie więcej niż tysiąc słów (kliknij, by powiększyć):

Drwal PW
27 kwietnia 2016, 23:47
Wyraźnie widać, że najbardziej kontrowersyjne są kucyki i ananasy - albo się kocha, albo nienawidzi. Chociaż w przypadku ananasów bliższy jestem zdania, że sporo osób nie potraktowało oceny tej skórki poważnie.
Zdziwiłem się niską oceną nieba, wszak to rzadko wrzucana skórka i według mnie bardzo dobra. Oazie brakuje chyba trochę dopracowania.

Nicolai PW
28 kwietnia 2016, 00:02
Z Niebem jest taki problem, że ma bardzo jasne tło, które jest strasznie męczące w nocy... i pewnie za to się mu oberwało.

Kammer PW
28 kwietnia 2016, 00:04
Przez jakiś czas było ciemne, chmurne tło, które dodał Acid i które się bardzo dobrze spisywało. Może warto do niego wrócić?

Dark DragonDark DragonNie.

Acid Dragon PW
28 kwietnia 2016, 02:32
Choć nie uważam tego typu ankiet za obiektywny wyznacznik jakości (de gustibus non est disputandum), to jednak pewien trend jest widoczny i w takim razie do ewentualnych nowych skinów zamierzam podchodzić trochę bardziej selektywnie jeśli chodzi o publikację. Faktem jest, że niektóre mają wady.

Trochę szkoda, że zabrakło H2. To najbardziej "inna" ze stworzonych przeze mnie skórek, więc jakaś informacja mogłaby coś wnieść. Acz pamiętam, że większość opinii była bardzo pozytywna przy jej premierze.

PS. Nie głosowałem.

Matheo PW
28 kwietnia 2016, 08:35
Ankieta może być trochę myląca, bo ja na przykład nie widziałem ananasów i gaju, a głosowałem.

Drwal PW
28 kwietnia 2016, 09:33
Matheo:
Ankieta może być trochę myląca, bo ja na przykład nie widziałem ananasów i gaju

Raju ^^. Rozumiem, raj starałem się tego dnia pokazywać jeśli ktoś miał takie życzenie - niestety nie cały dzień mogłem być na czacie. Co do ananasów... no to wiadomo, mają je 2 osoby i tu nie mam takich możliwości.
Ogólnie z tych przyczyn nie umieszczałem Bagna i Halloween - są bardzo rzadko wrzucane i nie wszyscy widzieli.

Acid:
Trochę szkoda, że zabrakło H2.

Wiem, moja wina. Wzorowałem się na liście w pewnym miejscu i tam nie został ten skin wypunktowany (podobnie jak raj). Niestety pamięć również nie pomogła. Ogólnie była pewnie szansa na bardzo wysokie oceny, gdyż ja też słyszałem w sumie same pozytywne opinie. Jak się nazbiera więcej skórek, trzeba będzie powtórzyć ankietę.

Nicolai PW
28 kwietnia 2016, 09:47
Drwal:
Ogólnie z tych przyczyn nie umieszczałem Bagna i Halloween - są bardzo rzadko wrzucane i nie wszyscy widzieli.
A wystarczyło dodać opcję "Nie mam zdania/nie widziałem" :P

Garett PW
28 sierpnia 2016, 20:55
Jeśli wyślesz na czacie ciąg 8 cyfr, to Lucek z automatu banuje. Po tym jak mi się to przytrafiło kilka dni temu, dzisiaj przypomniałem sobie o tym i sprawdziłem, czego rezultat był identyczny. Co ciekawe, sprawdziłem to również na czacie RPG, lecz w tym przypadku Lucek nie banuje na RPG, a na zwyczajnym czacie.
Muszę przyznać, iż jest to nieco irytujące w przypadku gdy chcę się z jakimś grotowiczem wymienić numerami gg lub czymś takim.

majaczek PW
7 września 2016, 23:11
Fajnie że wprowadziliście kostki
ktoś mi podpowiedział że kosći są od k2 do k100 i może być najwyżej 1000 kostek (czyli do 1000k100).
O ile 1000 kości to zdecydowanie powyżej potrzeb, k100 może czasem nie wystarczy. poproszę o zmianę limitu na k1000 (trochę na zapas) bo w rzadkich przypadkach K100 może nie wystarczyć.
w materialnych RPG k100 uzyskuje się przez dwie k10 z oznaczoną kolejnością, podobnie można na dwóch kolejnych kościach k12 wylosować k144 które jest powyżej k100 więc moja propozycja nie jest całkiem od czapy

Kastore PW
8 września 2016, 16:18
Ale po co?

Irhak PW
8 września 2016, 18:15
hmm... k999 by się przydała czasem ;)

Kastore PW
8 września 2016, 18:25
<3

Przecież zawsze można rzucić 999k1. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: Chat w Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel