Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Chat w Grocie
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

Kathrin PW
18 lipca 2006, 09:53
Nazywać się może jak chce:) zaś co do grafiki - świetna, gratuluję pomysłu.

Ginden PW
2 listopada 2007, 21:59
Ja proponuję nazwę "Smocza komnata". I jak teraz wygląda sprawa z chatem?

Qui PW
3 listopada 2007, 17:14
chat jest już gotowy
podłączyć trza jeszcze
zrobiłbym to nawet
ale mi się nie chce
twoja nazwa śmierdzi
pozdrawiam serdecznie

Kathrin PW
5 listopada 2007, 11:45
Qui, to ja pięknie proszę, by Ci się zechciało:) Popatrz choćby, co Panowie zrobili z tematem "Prywata"...no i nie ukrywam, że będąc przejazdem w Tawernie, chętnie porozmawiałabym czasem z Mieszkańcami i Gośćmi(co u kobitki dziwić szczególnie nie powinno)

dambibi PW
5 listopada 2007, 23:37
Och,, wielka Dwugłowa łasico" zamontuj czata!
Będziemy chwalić cię przez naszej egzystencji lata!

Solmyr PW
6 listopada 2007, 16:28
Ach, coś ty uczynił? Napisałeś "łasico" z małej litery, teraz to możemy pożegnać się z czatem... buu ;(.
BTW, tak piszemy cudzysłów: "wyraz/-y".

EDIT: I jeszcze "cię" też z małej... to obraza majestatu Wielkiej Łasicowatej Istoty.

Alamar PW
6 listopada 2007, 17:22
Bez przesady - nikt Ci nie każe pisać "ciebie" z wielkiej litery. To tylko zależy od indywidualnych preferencji piszącego, czy będzie zwracał się w ten czy inny sposób do innych osób.

Solmyr PW
6 listopada 2007, 17:31
Toć to hiperbola była.

EDIT: Och, mała literówka:D:D.

Qui PW
6 listopada 2007, 17:57
Zaprawdę, powiadam wam...

Łasicę można pisać z małej litery. Jakoś to przeżyję. Natomiast...

Natomiast błędy takie jak "hiberbola" to naprawdę przesada... Chciecie aby łasica była szczęśliwa to przestańcie kaleczyć język. Przy okazji pozdrawiam Qubę z okazji "sgliszcz".

Ptakuba PW
6 listopada 2007, 18:08
A właściwie to co miała znaczyć hiberbola? :P
Słyszałem o hiperboli, ale nie wiem też czym jest to...
Wiki prawdę powie...

@Edit: Haha, ale ja jestem niesamowicie mądry!
Hiperbola (gr. hyperbola, łac. superlatio, pol. przesadnia) - zabieg stylistyczny polegający na wyolbrzymieniu, przejaskrawieniu cech przedmiotów, osób, zjawisk. Może dotyczyć ilości, rozmiaru, stosunku emocjonalnego, przyczyny, znaczenia lub skutku. Stosowany dla wywarcia mocnego wrażenia, spotęgowania ekspresji.

Hiperboli używa się również w mowie potocznej, np. gigantyczny zamiast duży, Powtarzałem ci to tysiąc razy!.

W retoryce hiperbola zaliczana jest do tropów.

Ginden PW
6 listopada 2007, 18:16
Google nie gryzie. W przeciwieństwie do Jego Łasicowatości.
EDIT: Może Karczma pod Złą/dobrą/łysą/starą/młodą/potworną/łasicowatą/piękną/wypchaną/skwaszoną/wymazaną* Łasicą?
Grafiką mógłby być kryształ pamięci z MM6 (spróbuję poddać go obróbce)
* Niepotrzebne skreślić.

MCaleb PW
6 listopada 2007, 20:12
A może obaj się ut... nieważne. Nie chcę, by znów ktoś zarzucał mi powtórkę z rozrywki.
Albo i tak to powiem: Utopcie się!
Wolałbym, by chat w ogóle powstał. Samą nazwą może zająć się Jego Kwasowość.

AmiDaDeer PW
6 listopada 2007, 20:23
Nazwa byłaby stosowna, gdyby ten chat WoGóle powstał, czego chcemy wszyscy.
Tak więc Dwugłowa Łasico: ten chat może się nazywać jak chcesz, nawet "Karczma pod Mumzamaizamnumaizem" (jak to strasznie brzmi), tylko proszę - NIECH POWSTANIE (w najbliższym czasie).
Dziękuję.

Ptakuba PW
6 listopada 2007, 20:31
Zgadzam się z przedmówcą.
Może być nawet: "Karczma pod Łasicą"

Alistair PW
6 listopada 2007, 22:39
Zważywszy na to, że często występują jednozdaniowe posty, dorzucę swojego:

"Karczma pod Wesołym Spamem" - Ptakubo, przeszedłeś sam siebie - nazwa genialna. Nawet jeśli ktoś uzna, że nazwa nie pasuje do klimatu fantasy, to i tak uważam, że pomysł jest świetny. Gratuluję jak najbardziej szczerze.

PS. Miał to być post jednozdaniowy, wyszło trochę więcej, ale trudno.

Ginden PW
7 listopada 2007, 14:20
Mam obrazek.
. Twarzyczkę można zawsze powiększyć.

Wiwern PW
8 listopada 2007, 15:16
To moje propozycje:
,, Smoczy oddech'
,, Siedlisko spamu'
,, Terytorium wroga'
,, Nad mokradłami' (Moja ulubiona nazwa)
,, Siedziba weteranów'
,, Pomnik starożytnych' (Troszkę głupie)
,, Rajska oaza'
,, Sala tortur'
,, Ognisty pałac'

Quba Drake PW
8 listopada 2007, 21:11
Nie no, ja proponuje coś takiego.Najpierw poczekajmy aż czat zostanie zrobiony a dopiero potem pomyślmy nad nazwą.

RabicanRabicanWyjątkowo się z Tobą zgodzę, pomijając fakt, że chat jest już gotowy. Anyway, gdybanie na temat nazwy jest deczko bezsensowne i jako takie zostanie przeze mnie wywalone w wolnej chwili. Chyba że wyższa instancja będzie miała coś przeciwko.

AmiDaDeer PW
9 listopada 2007, 17:57
Quba Drake:
Nie no, ja proponuje coś takiego.Najpierw poczekajmy aż czat zostanie zrobiony a dopiero potem pomyślmy nad nazwą.
Brawo, brawo - tylko, że to już zostało powiedziane.
Anyway - jedynym sposobem na przekonanie Qui do aktywacji chata jest tylko jedno:

Proszę! Proszę! Proszę! Proszę! Proszę!...

Ptakuba PW
9 listopada 2007, 18:04
A Rabi znowu mi posty usuwa...
No ale Hobbit ma rację:
O wiel ka Łasico! Prosimy Cię o zainstalowanie czatu w Kwasowej Grocie! Prosimy Cię! Błagamy! Nie mamy gdzie spamować! (gdybyście widzieli mój poprzedni post, to wiedzielibyście jak cierpię)

@Edit: O żesz ty... ty... Filusie ty!
filusfilusW gwoli ścisłości - to ja część śmieci wywaliłem - żeby nie było, że Tylko Rabi jest "tym złym"...

RabicanRabicanGwoli tym większej ścisłości: w tym temacie nie usunąłem jeszcze bodaj ani jednego posta.


QuiQuiGwoli jeszcze większej ścisłości... No to na co jeszcze czekasz? Do roboty, posty do usunięcia czekają ;).
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7
temat: Chat w Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel