Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Chat w Grocie
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

Boryna PW
5 marca 2006, 14:42
Ekhm czat to skrypt PHP (czat mniej zaawansowany) lub Javascript(bardziej zaawansowany). Niech nasza droga aąscia napisze jakiś czat i będzie. A Polchatu niebędzie na 10000000%.

vinius PW
5 marca 2006, 14:50
Utrafiłeś w sedno, Boryno :)

Altair PW
5 marca 2006, 15:02
>>Ekhm czat to skrypt PHP (czat mniej zaawansowany) lub Javascript(bardziej zaawansowany). Niech nasza droga aąscia napisze jakiś czat i będzie. A Polchatu niebędzie na 10000000%.

Chyba Java a nie Javasciript. Bo to nie to samo ;)

Boryna PW
5 marca 2006, 18:28
Ups faktycznie Java a nie Javascript. Jabascript to łatwiejsza odmiana Java która jest z koleia odmianą języka C++ przygotowaną przez Microsoft. Dzięki za poprawienie!

oskarroza PW
7 marca 2006, 20:15
Polchat to był tylko przykład :P:P:P

Wiedzmin Talic PW
11 marca 2006, 17:27
Kto pamieta nazwę karczmy w Garrot Gorge? Hehe...zartuję, ale pomysł nazwać czat nazwą jakiej kolwiek karczmy z MM liczę neizłym.

vinius PW
12 marca 2006, 17:37
O nie. To nie jest byle jaka karczma :)

AmiDaDeer PW
14 marca 2006, 18:15
Propozycja na nazwę czatu: "Tawerna pod Kwasowym Smokiem i Dwugłową Łasicą". Mi to odpowiada, jak "Tawerna pod wesołym kucykiem".

Boryna PW
14 marca 2006, 21:38
Ekhm my rozmawiamy o nazwie chata a niezostał on jeszcze napisany. Chyba że Fuzzy nam podeśle ten chat który zrobił. Więc Fuzzy wyślesz ten skrypt łasicy?

Kathrin PW
23 marca 2006, 16:36
Po raz kolejny przynudzę:) Co właściwie z tym czatem?? Łasico!!!! Zlituj się i zrób coś w tej kwestii.

AmiDaDeer PW
23 marca 2006, 17:19
Chat musi być - Jaskinia Behemota ma (albo miała), wiele forumów ma chat... nasze forum jest nie-byle-jakie i powinien tu być chat.
A tak właściwie, to Dwugłową Łasicę wogóle nie spotkałem (chyba, że to jest ktoś, kto ma niedający do zrozumienia 12-latkowi nick ;)).

vinius PW
23 marca 2006, 17:46
A avatarka Qui to widziałeś :) ?

AmiDaDeer PW
23 marca 2006, 17:52
"Zwracam honor", jak to powiedział pewien fan King's Bounty ;)
Ja już coś podejrzewałem, gdy zobaczyłem stronkę Qui, lecz mi jeszcze nie świtało. Jednak teraz jestem na sto procent pewien. Jednak ta "łasica" na avatarze Qui coś nie przypomina łasic.

Acid Dragon PW
23 marca 2006, 18:45
z chatem sprawa się lekko skomplikowała z powodu na razie niezidentyfikowanych problemów technicznych natury transferu materii na trasie lama-kwas. mówiąc inaczej: kolejne opóźnienie.

vinius PW
23 marca 2006, 19:22
A tam - poczekamy. Tyle lat bez chat'u mówi za siebie. Gdyby sprawa była aż tak paląca, to korzystalibyśmy z jakiegoś tymczasowego. Jeżeli narazie są problemy, to nie trzeba popędzać :)

Boryna PW
17 maja 2006, 16:38
Tak się tylko zapytam co by Acid i straożytni sądzili na kanał IRCowy? Można by w grocie zrobić bramkę IRcową. A postawienie Kanału IRC to tylko zdobycie shella na jakimś serwerze + bot jak Jaśnie starożytni są zajęci czym innym. I jego działanie jest niezależne od serwera na którym stoi grota. I IRC jest szybszy w realizacji. Co o tym sądzicie?

vinius PW
17 maja 2006, 18:38
e, w sumie jak tak myslę, to chat raczej zbędny... w sumie gdyby był potrzebny, byłby w użyciu już teraz!

Acid Dragon PW
17 maja 2006, 18:54
chat kiedyś będzie tak czy inaczej - tyle, że to już nie od Starożytnych zależy, a od głównego wykonawcy.

a IRC jest do przemyślenia, choć nie wiem, czy zainteresowanie nim warte by było zachodu... no ale zobaczymy co inni sądzą.

Kaazam PW
18 maja 2006, 18:19
Na początek można zwykły dać z underpl.gov , a potem jak ktoś będzie miał chęć to może zrobi. A co IRC, to nie jestem przekonany. Myślę, że co za dużo to nie zdrowo. Na początek chat wystarczy.

Alamar PW
17 lipca 2006, 16:22
Co do nazwy chatu to poniżej kilka propozycji (po angielsku - jak ktoś chce wiedzieć co oznaczają - słownik do ręki i szukać):

It doesn’t matter what you call these instruments: crystal ball, computer, the Scry of
Silicon; the Ordered Runes of Binaria, a keyboard, the Abacus of Turing. A rat, a mouse,
the Rodent of Parc. They are Artifacts of Trans-Dimensional Manipulation and, with
knowledge, you can command them to do your bidding.

Zaś co do grafiki, to proszę bardzo:

strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: Chat w Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel