Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Chat w Grocie
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

Gnom PW
10 września 2005, 18:30
Ja będe off-topicował...


Chat już jest - tyle że u mnie na dysku. Podłączę go, jak się Smok odezwie. Będzie oparty na czystym html i php - dla niewtajemniczonych - taki jak w pewnej Jaskini. Czyli trzeba ręcznie odświeżać. Jeżeli ktoś ma większe wymagania - przykro mi, Javy nie znam... Jeżeli ktoś ma propozycje odnośnie funkcji chata, nazwy czy jego oprawy graficznej - niech się do mnie zgłosi. (2564783, jid: crazy@uaznia.net). I tyle by było mianem off-topu. :P

Kathrin PW
11 września 2005, 19:00
A to super wiadomość!:), bo już chciałam otwierać temat pt. "Prywata" lub "Pierdoły", gdzie możnaby pisać o tym, co - wg Acida - bezcześci heroesowe wątki:)))

Boryna PW
12 września 2005, 17:54
Hmm ,doskonały pomysł możnaby go wykorzystać do sesji RPG.Poza tym może być wykorzystany, jak już mówiła Kathrin, do rozmów o różnych głupotach i nie tylko.

vinius PW
13 września 2005, 17:49
hmmm... Chat musi być, bo mnie nie będzie (i tak nikt mnie nie zna chyba, jestem nowym forumowiczem, chyba że z moich dywagacji o KB i krzyżach ;-)) i muszę mieć kontakt stały z cywilizacją (starożytnych?) :) sesja RPG? jestem za, a nawet przeciw.

Alamar PW
4 stycznia 2006, 20:35
A jak na chwilę obecną wygląda sytuacja z czatem? Znajdzie się czas i miejsce (oraz dobra wola), by szybko zaistniał w Grocie?

Acid Dragon PW
4 stycznia 2006, 21:01
well - może to i paradoskalne, ale chat zależy w pierwszej linii od forum (a także od bazy danych) i przydałoby się najpierw z nim dojść do pełnego ładu. W drugiej kolejności zależy od czasu i możliwości Crazy'ego, a w trzeciej: od czasu mojego. Kumulując te 3 czynniki, daje to razem odpowiedź: pewnie w ferie ;).

Trang Oul PW
4 stycznia 2006, 21:32
Jak ktoś nie będzie chciał co chwilę klikać F5, to niech sobie zainstaluje Maxthona albo Firefoxa. Jest tam możliwość ustawienia automatycznego odświeżania strony co x sekund.

Alamar PW
4 stycznia 2006, 22:04
Trang, możesz mi powiedzieć gdzie w FF jest ta opcja? Nie mogę jej znaleźć (albo ją pomijam jako mało ważną).
Wracając do tematu, to dzisiejszy dzień chyba dobitnie pokazał, że czat jest w Grocie potrzebny (będziesz Acid marnował mniej kwasu na posty).

EDIT:
Dzięki

Trang Oul PW
4 stycznia 2006, 22:08
Przepraszam, zapomniałem. Trzeba ściągnąć odpowiednią wtyczkę - Reload Every np. stąd.
Do Maxthona nie trzeba pobierać nic więcej.

Acid Dragon PW
15 stycznia 2006, 14:31
jest tylko jedna rzecz właściwie stojąca na drodze przed wznowienem prac nad chatem w Grocie..... mianowicie - jak do kreegana to się ma nazywać?

pomysły na nazwy chwilowo jakoś nie dobijają się do mojej komnaty, więc może ktoś z was ma kiś pomysł? dobrze by było, aby na górze forum było coś więcej niż nieklimatyczny link 'wejdź na chata'. może kaś grafika odpowiedniej nazwy? jakieś miejsce, które się kojarzy z pogawędkami przyjaznymi?


Trang Oul PW
15 stycznia 2006, 15:46
Może "Ognisko", jak w JB?

vinius PW
15 stycznia 2006, 17:52
A wogóle to czy został przyjęty pomysł z wyświetlaniem dospępnych :) ?
A co do chatu - wsio rybka, żeby był... grafikę mogę nawet wykonać - jeśli ta niżej sie Wam spodoba (to do mojej stronki)
http://spm.cba.pl/ban33.jpg

MCaleb PW
22 stycznia 2006, 23:48
Myślę, że może 'Karczma' albo 'Obozowisko' (vel 'Obóz'), już nawet 'Rozmowy przy Okrągłym Stole' byłyby lepsze, ponieważ 'Ognisko' kojazy się (przynajmniej mnie) z JB.

vinius PW
23 stycznia 2006, 16:11
sądzę, że zarówno smokom, jak i łasicom bezie trudno zasiadac do stołu.

Alamar PW
8 lutego 2006, 21:00
Hmm, nazwa...może po prostu Kryształowa Kula? W końcu tak się komunikowali czarodzieje (i nie tylko) - żeby choć przypomnieć Archibalda. No dobra, była jeszcze telepatia (zazwyczaj podczas snu) czy naszyjniki z jakimś kryształem (H2).
A grafiką może być np. Kryształ Pamięci z MM6 (niestety nie mam pod ręką stosownego obrazka, ale wygląda to mniej więcej na właśnie kryształową kulę z twarzą w środku).

Nic lepszego na razie nie wymysliłem.

EDIT:
Ten obrazek może się w razie czego przydać.

Kathrin PW
9 lutego 2006, 09:30
Może "Książka podróżna":) W serii "Miecz prawdy" T. Goodkinda wybrańcy posługiwali się magicznym artefaktem o tej nazwie.Przykładowo tekst napisany w egzemplarzu ksieni Zakonu Światła pojawiał się u drugiej sistry, będącej w posiadaniu bliźniaczego egzemplarza takiej książki (i vice versa rzecz jasna)
A zresztą co tam nazwa, niechże wreszcie ruszy ten czat:)!!!

vinius PW
9 lutego 2006, 10:19
Według legendy o kwiatkach o nazwie Bratek komunikowali się przez nie dwaj bracia (kwiat zmieniał kolor, gdy brat był w niebezpieczeństwie) - dostali je od pewnego starca. Tak więc - Bratki na symbol! Dobre, bo polskie!

oskarroza PW
4 marca 2006, 21:28
A może Wielka Tawerna, albo Smocza Karczma?
To drugie moim zdaniem ładniej brzmi i, co najważniejsze, pasuje do forum.
Mam nadzieje że czat ruszy. Widziałem w gazecie KŚ Ekspert jak taki czat zrobić - trzeba przejrzeć gazety, może się znajdzie. A jak nie to chociaż Polczata na jakiś czas.

vinius PW
5 marca 2006, 09:40
Ekhm... wątpisz w cudowne umiejętności grotowej Łasicy?

oskarroza PW
5 marca 2006, 14:29
Niee, tego nie powiedzialem :P
Tylko nie wiem czy da sie zrobić wbudowany czat na "smoczej łasicy" :P:P:P
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: Chat w Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel