Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA/mod] Nowe Ulepszenia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 22 - 23 - 24

Nie_mam_nicka PW
20 października 2006, 22:39
Bo po pierwsze to Husarz, a po drugie to to nie jego jednostka (no chyba że on i Kallen to ta sama osoba).

Dark Dragon PW
27 października 2006, 09:27
Proponuję zwiększyć Cerberowi atak. Piekielny ogar ma więcej ataku, niż Cerber.

Acid Dragon PW
1 listopada 2006, 23:04
Owszem, ma - od pierwszych wersji H3 i tak zostanie.
Cerber zyskuje trzygłowy atak i brak kontrataku. Za trzykrotnie większy atak musi zapłacić słabszymi obrażeniami. Co prawda jest to jedyny przypadek w grze, gdy stworzenie po ulepszeniu ma gorszy parametr, ale widocznie wg twórców było to uzasadnione.

vinius PW
2 listopada 2006, 08:22
Mnie tam bardziej zastanawia, dlaczego feniks jest tańszy od płonącego ptaszka, gdy ma lepsze parametry.

Acid Dragon PW
2 listopada 2006, 10:19
Nie mam pojęcia, o czym mówisz - Ognisty Ptak kosztuje 1500 złota, Feniks - 2000 + 1 rtęć.

vinius PW
2 listopada 2006, 14:37
A może to mi się, brzydko mówiąc, powaliło?
zapewne było tak: koszty normalne (wieksze), lecz jak z cerberem - feniks słabszy kosztem wskrzeszenia i szybkości.

Acid Dragon PW
2 listopada 2006, 15:34
Nie, Feniks nie jest słabszy pod żadnym względem.

ACZKOLWIEK jego liczba punktów życia może zostać obniżona w trakcie gry z powodu pewnego błędu - aby tego uniknąć należy wyłączyć w opcjach WoGifikacji 'monolith toll' (po polskiemu chyba 'myto za przejście przez monolit' czy coś tam....).

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
2 listopada 2006, 16:54
Mój drogi Acid Dragonie, nie chcę ściągać na siebie Twego gniewu, ale w tym zdaniu: "Za trzykrotnie większy atak musi zapłacić słabszymi obrażeniami." masz poważny błąd rzeczowy, mam nadzieje, że Będziesz na tyle wielkoduszny i wybaczysz mi to malutkie czepialstwo.

Quba Drace PW
2 listopada 2006, 19:06
(Cerber zyskuje trzygłowy atak i brak kontrataku. Za trzykrotnie większy atak musi zapłacić słabszymi obrażeniami.)
Jak zaczynałem grać zamkiem Inferno to jakoś na to niezwracałem uwagi tylko sobie spokojnie grałem.
Dla mnie jakoś się nieliczą parametry jednostek tylko czy się nimi dobrze gra np: teraz gram sobie Cytadelą i nieprzejmuje się tym że niektóży mówia że jest to słaby zamek.Mnie to nie ochodzi ja uważam że jest on dla mnie jednym z najlebszych zamków w tej grze i jakiś Grove nie będzie mi go zastępować.
Te fiolety mnie po prostu przerażają i w ogóle jakoś to Warcraftowsko mi wygląda.

Acid Dragon PW
2 listopada 2006, 21:00
Viktoriuszu - przy dopisku 'potencjalnie' (większy atak) wszystko już się zgadza, a to było w domyśle :P.

Alistair PW
2 listopada 2006, 21:23
"Potencjalnie" na mój gust niczego nie zmienia, a wystarczy wyobrazić sobie, że ma się trzy głowy, to chyba logiczne, że gorzej się nimi operuje, co wiąże się z mniejszymi obrażeniami, wynikającymi z mniejszej skuteczności, proste?

Dark Dragon PW
11 listopada 2006, 12:16
Dodatkowo w forcie na wzgórzu można by ulepszać krwawe smoki na drakolisze.
Wiem, że to b.silna jednostka, ale cena jest równie wysoka.
Drakolisz przecież już od poprzednich wersji WoGa miał przynależność do Nekropoli i od razu widać, że to ulepszenie krwawego smoka.
I Wygląd
II Umiejętności w połowie Lisza, a w połowie poprzednich smoków z Nekropoli

->>

Nie_mam_nicka PW
11 listopada 2006, 15:08
Quba a na co ci nowy zamek w modzie który ma dodawać miastom nowe ulepszenia? WoGóle tyle się już tych nowych zamków namnożyło... Dark Dragon podwójne ulepszenia mogą być, ale potrójne to już według mnie lekka przesada. I ten przeskok pomiędzy levelem 7 podwójnie ulepszonym do 10 :/ I do tego Nekropolia była by o wiele, wiele bardziej przesadzona niż jest teraz, nie dość że ma tyle Kościejów, to jeszcze miałaby za ostatni poziom najsilniejszą jednostkę w grze.

Edit
W modzie NU, o ile się nie mylę, spada do 7.

Altair PW
11 listopada 2006, 15:10
Krwawy smok to jednostka 8 - poziomowa. Jeśli już :) Lecz i tak z tym ulepszeniem to drobna przesada.

Dark Dragon PW
11 listopada 2006, 15:17
Poczwórne ulepszenia były już wcześniej:
->> ->> ->>

Dark Dragon PW
11 listopada 2006, 15:23
@altair: Czemu przesada? Można mu przecież obniżyć statystyki.
Poza tym są już planowane obniżenia stworzeń ósmego poziomu[przynajmniej tak wspominał Acid kilkadziesiąt(ok.90 więc mógł już zmienić decyzję) postów niżej]

Altair PW
11 listopada 2006, 16:16
>>>> Czemu przesada? Można mu przecież obniżyć statystyki.

Gdyby zrobić dla każdego stworzenia 7 - poziomowego trzecie ulepszenie miało by to jakiś sens. Chyba, żeby na czas ulepszania podwyższyć cenę Drakolicza :)
Ulepszać Krwawego smoka w Drakolicza to trochę tak jakby ulepszać Wampira w Lisza ;P

Trang Oul PW
11 listopada 2006, 18:48
Vinuis, celowo nie wymieniłem pozostałych "zamków", bo
1. nie wiadomo, czy powstaną, w każdej chwili autorzy mogą porzucić pracę
2. nawet jeżeli powstaną, będą to zamki fanowskie i nie będzie ich w WoGu 3.59 (chyba że Smok coś ukrywa :P ).

Quba Drake PW
12 listopada 2006, 20:39
No dobrze może być i szubienica albo lochy i to te najciemniejsze(oddam się wtedy treningowi)
Ale nichce żeby Grove zastapił Cytadelę i to wszystko.

Acid Dragon PW
12 listopada 2006, 21:09
Oficjalnie nigdy nie zastąpi, bo WoG Team wogle jest daleki od zastępowania czegokolwiek czymkolwiek.

Ale nieoficjalnie mają prawo robić co im się tylko podoba.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 22 - 23 - 24
temat: [WoG, ERA/mod] Nowe Ulepszenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel