Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA/mod] Nowe Ulepszenia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 22 - 23 - 24

Nemomon PW
28 lutego 2008, 18:00
Jeżeli są one w formacie .wog musisz wsadzić je do foldera Update. Jeżeli nie posiadasz takiego foldera, to go utwórz w katalogu głównym Heroes3. Następnie uruchom H3wUpd.exe i postępuj tak, jakbyś instalował WoGa.

Dodatkowo, nie tripluj posta, bo Strażnicy zjedzą Ciebie razem z tematem.

AmiDaDeer PW
1 marca 2008, 12:57
Dawno się nic tutaj nie działo...

Czy projekt NNU jest w dalszym ciągu robiony, czy też jeszcze nie został udostępniony, czy też po prostu nikomu się nie chce tego kontynuować?

Kulex PW
1 marca 2008, 13:06
Myślę, że będzie kontynuowany po premierze nowego Heroesa 3, czyli finalnego VCMI.

avatar PW
1 marca 2008, 14:32
A co ma piernik do wiatraka?

Kulex PW
1 marca 2008, 17:28
Jak nowy heroes 3 powstanie, to będzie można dodać własne jednostki bez limitów.
Wtedy każda jednostka będzie miała drugie ulepszenie i nie będzie trzeba nic podmieniać.

Ginden PW
1 marca 2008, 17:42
KAŻDA? Kto to zrobi? Mimo wszystko pełnych animacji jednostek jest mało. Nawet tych z MM.

avatar PW
1 marca 2008, 18:05
Aha, rozumiem, że dojdziemy do błędnego koła - będziemy czekać aż ktoś coś zrobi, tylko musi poczekać aż coś inne powstanie. To inne powstanie dopiero wtedy jak inne inne zostanie ukończone. Obecnie dostępne narzędzia dają nam niesamowite możliwości. Co z tego, że powstanie mod, który będzie coś podmieniał? Niech podmienia! Jeśli kiedyś będzie możliwość dodawania to... mod przerobi się odpowiednia. Nie widzę żadnego argumentu za tym by czekać z projektami, wykonaniem nowych jednostek, map, modyfikacji, obiektów oglądając się na innych! Myśląc w ten sposób każdy by siedział z założonymi rękoma czekając na... no właśnie co?

AmiDaDeer PW
2 marca 2008, 13:41
Hmm... Czyli, że te wszystkie prace na nic, bo trzeba wpierw poczekać na inny mod, by podmienione jednostki zamienić na nowe jednostki. Bardzo inteligentne - jak ciastko.
A tak na poważnie - naprawdę nic nie wiadomo o NNU?

Zalew PW
13 marca 2008, 22:36
No coż, wracam ponownie po długiej nieobecności związanej ze szkołą.
Na wejściu chciałbym jeszcze raz przeprosić za moje niedopuszczalne zachowanie. Mam nadzieję, że Acid nie ma do mnie juz żalu. Chciałbym też zapytać o NU - kiedy będzie nowa wersja?

Albo moze inaczej: kiedy bedzie jej premiera?

Dragonar PW
15 czerwca 2008, 17:02
Chciałbym porozmawiać o ulepszeniach w Bastionie.
Wysoki Elf na Sylwiańskiego centaura - nie lepiej Wysoki Elf na Strzelca? Wiem o tej umiejętności Gelu, ale czy musi ją mieć? Przecież kampanii i tak lepiej nie WoGować, więc nie byłoby w niej tego Zakonu Słońca i szanowny Gelu miałby tą swoją umiejętność.

Srebrny Pegaz - Czarodziejka - co ma pegaz do czarodziejki? Trochę dziwne... Lepiej usunąć to ulepszenie i zrobić: Centaur bojowy na Sylwiański Centaur.

Złoty Smok na Diamentowy Smok - jak najbardziej OK.

Czy jest na te ulepszenia patch/skrypt? Jeśli jest to proszę o link do niego.

Trang Oul PW
15 czerwca 2008, 17:47
Jest, tutaj.
Skrypty przekopiować do H3\data\s i zastąpić istniejące.

Dragonar PW
15 czerwca 2008, 19:31
Dokładnie taki jaki opisałem!:P Bardzo dziękuję!
Jak zainstalowałem NU to porzuciłem Bastion (z powodu ulepszeń),
teraz znów jest moim ulubionym miastem!

jankes_begbie PW
16 czerwca 2008, 19:11
Też się pod tym podpisuję. Ulepszenie jak najbardziej logiczne i prawidłowe. A czarodziejek i tak nigdy nie lubiłem ;-) Tylko jedno "ale". Parametry jednostek ulepszonych pozostają chyba zbyt wyśrubowane: sylwańskie centaury są zbyt silne jak na 1.lev., a strzelcy od zawsze wymiatają. Jaki plik odpowiada za parametry jednostek? Pomyślałem żeby nieco zbalansować rozgrywkę.

Czyżol PW
13 lipca 2008, 14:35
Witam! Czy ktoś posiada ten patch który był wystawiony na speedyshare ? Został usunięty a zależy mi na tej modyfikacji bastionu.

Dark Dragon PW
28 lipca 2008, 20:38
"Władca Smoków" (- WTF?):
Chciałbym porozmawiać o ulepszeniach w Bastionie.
Wysoki Elf na Sylwiańskiego centaura - nie lepiej Wysoki Elf na Strzelca? Wiem o tej umiejętności Gelu, ale czy musi ją mieć? Przecież kampanii i tak lepiej nie WoGować, więc nie byłoby w niej tego Zakonu Słońca i szanowny Gelu miałby tą swoją umiejętność.

Srebrny Pegaz - Czarodziejka - co ma pegaz do czarodziejki? Trochę dziwne... Lepiej usunąć to ulepszenie i zrobić: Centaur bojowy na Sylwiański Centaur.
Te ulepszenia są już od b. dawna wprowadzone w ver. 1.5... co? Nie chce się "Władcy" poszukać w postach? :P
Trzeba było przewertować ten temat od początku...

Dragonar PW
23 sierpnia 2008, 15:18
Tak, są wprowadzone, ale NU 1.5 nie są obecnie dostępne... :(

jankes_begbie PW
1 września 2008, 16:57
Najlepsze życzenia urodzinowe xD

Dragonar PW
18 września 2008, 17:18
Mam problem ze skryptem NU (skrypt 99).
Zainstalowałem sobie NU na drugim komputerze i chciałem wprowadzić również swoje modyfikacje. Niestety, gdy podmieniłem skrypt, działa tylko jego część.
Gdy klikam PPM na Radę Osady/Radę Miasta/Ratusz/Kapitol nic się nie dzieje (tylko normalne okno pokazujące co potrafi Rada Miasta). O co chodzi?
Próbowałem zainstalować NU + mój mod, koledze, ale to samo. Proszę o pomoc.

PS1.: Nie działa tylko skrypt, bo wszystkie jednostki, itd. są.

PS2.: Każda podmiana skryptu 99 (nie tylko z mojego moda) kończy się tak samo.


Trang Oul PW
18 września 2008, 20:32
Najwyraźniej w nowym skrypcie jest jakiś błąd. Wprowadź ręcznie zmiany do skryptu 99.

Dragonar PW
18 września 2008, 20:52
Na pewno nie ma, bo na pierwszym komputerze działa wyśmienicie. Spróbuję i ręcznie (trochę będzie roboty). Dziękuję za radę. Czy liczba Enter'ów (całych, pustych linii) wpływa jakoś na działanie skryptu?

EDIT:
Czy tak powinno wyglądać prawidłowe okno kupowania specjalnej budowli z NU 1.0?
Czy nie brakuje żadnych obrazków, tekstu?
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 22 - 23 - 24
temat: [WoG, ERA/mod] Nowe Ulepszenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel