Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA/mod] Nowe Ulepszenia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 22 - 23 - 24

Acid Dragon PW
4 listopada 2007, 16:38
Możesz bezpiecznie założyć, że każdy plik zawarty w NU został przeze mnie zmodyfikowany w sposób twórczy lub stworzony. Są zapewne wyjątki, jak siedlisko Starożytnych Bazyliszków, których klatki animacji zostały wykonane przez Trang Oula, tudzież nowe wersje grafik stworzeń 8 poziomu Arstahda, ale są one nieliczne.

Zalew PW
4 listopada 2007, 20:06
A mogę uzyskać zgodę na lekką zamianę Twoich stworzeń z MM moimi(to jest, one będą te same ale ich wygląd zostanie zmieniony i oczywiście w żadnym wypadku nie będą użyte do tej zamiany Twoje) i dodanie do NU trzech nowych zamian jednostek?

Acid Dragon PW
4 listopada 2007, 21:01
Nie, nie możesz uzyskać zgody na jakiekolwiek modyfikacje NU, ani na wykorzystywanie moich prac.

Byłeś arogancki, niekulturalny, obwieściłeś, że miałeś zamiar wykorzystywać moje prace bez mojej zgody i najwyraźniej wolisz mieć we mnie wroga - a ja pomagam przyjaciołom, a nie wrogom.
Poza tym przeszłość nakazuje myśleć, że Twe umiejętności w dziedzinie tworzenia modyfikacji H3 dążą do wartości wybitnie małej i jak dotąd nie pokazałeś nic, co taką opinię mogłoby zmienić, więc wolę nawet nie myśleć co mogłoby się tu stworzyć.


Zalew PW
4 listopada 2007, 21:21
1. Przeprosiłem za swe zachowanie i już wytłumaczyłem czym było spowodowane.
2. Pytałem czy chcesz abyśmy nie byli wrogami/nie był Ty dla mnie wrogiem. Pytam jeszcze raz i proszę o odpowedź.
3. Kiedy to "obwieściłem" nie wiedziałem, że Twoja część jest zastrzeżona, nie wiedziałem, że NU ma wogóle prawa autorskie.
4. Ludzie się zmieniają, a po za tym człowiek uczy się na błędach i biorąc pod uwagę to, że ja popełniłem ich wystarczająco dużo, by nauczyć się jak modyfikuje się HoMM3, powinieneś dać mi chociaż jedną szansę.
5. Rozumiem, nie chcesz mi udzielić zgody. Trudno. Poczekam aż nasze stosunki sie ustabilizują i może wtedy coś się zmieni na lepsze.

Acid Dragon PW
4 listopada 2007, 22:41
Doceniłem, że przeprosiłeś i dlatego wogle podjąłem się wytłumaczenia Ci pewnych kwestii. Inaczej bym Cię zignorował i sprawę zaniósł do Sądu przy pierwszym naruszeniu prawa.

Ale to nie znaczy, że powiedziałeś "przepraszam" i wszystko jest OK. Ja o Tobie i Twych umiejętnościach już mam wyrobione zdanie i póki kiedyś nie ocenię, że faktycznie coś się zmieniło, póty nie mam zamiaru zmieniać swojego stanowiska.

A to, czy mnie za wroga uważasz, to mnie w sumie ani ziębi, ani grzeje. Jasne, że wolę otaczać się sprzymierzeńcami i przyjaciółmi, ale... no cóż... wybacz, ale nie będę się starał o "ustabilizowane stosunki" z kimś po takiej akcji.


PS. KAŻDY oryginalny przejaw działalności twórczej człowieka jest utworem i podlega ochronie prawnej. Każdy post na tym forum (no.... prawie :P), każde oryginalne napisane zdanie, każda oryginalna grafika stworzona przez kogokolwiek, a także każde opracowanie - w tym - przeróbki każdego z powyższych.

marek11 PW
28 listopada 2007, 15:29
Mam pytanie jakie jednostki zostaną zastąpione, czyli kogo nie zobaczymy w NU?
Jeśli dobrze zrozumiałem to: Nomada, Czarodziejki... napewno jeszcze jakieś?

Acid Dragon PW
28 listopada 2007, 17:17
Czarodziejka zostaje, aczkolwiek wraca do statusu jednostki neutralnej.

Oprócz nomada zniknie jeszcze troll.

marek11 PW
27 grudnia 2007, 15:08
W związku z tym, że w NU zostaną dodane artefakty, chciałem zapytać co należy zrobić żeby puste artefakty zaczeły mieć jakiekolwiek właściwości, ściągnełem plik artefakty. txt który niby daje artefaktom właściwości, ale niestety nie wiem co z nim należy zrobić? Przepraszam za to że post mija się z tematem, ale jeżeli nie jest to trudne to prosiłbym o podpowiedź. No i odrazu zapytam czy decyzja o wyeliminowanie nomada i troll jest ostateczna? Wydaje mi się że najmniejszy pożytek jest z chłopów, chyba i tak zazwyczaj służą raczej tylko do przerabiania ich na szkielety.

AmiDaDeer PW
27 grudnia 2007, 19:32
marek11 rzekł:
chciałem zapytać co należy zrobić żeby puste artefakty zaczeły mieć jakiekolwiek właściwości, ściągnełem plik artefakty. txt który niby daje artefaktom właściwości, ale niestety nie wiem co z nim należy zrobić
O ile mi się dobrze zdaje, to za pomocą plików tekstowych nie da się zmienić właściwości pustych artefaktów, co najwyżej za pomocą skryptów. O tym jednak w innym dziale.

marek11 rzekł jeszcze:
No i odrazu zapytam czy decyzja o wyeliminowanie nomada i troll jest ostateczna? Wydaje mi się że najmniejszy pożytek jest z chłopów, chyba i tak zazwyczaj służą raczej tylko do przerabiania ich na szkielety.
Nie wiem, jaka będzie decyzja Smoczego Władcy, ale ze względu na ogólne zamiłowanie fanów H3 do chłopów chyba tak zostanie. :P

PS. Ale i tak chyba skrypt jest prawie skończony i zamiana grafik jednostek od nowa jest nie do przyjęcia.

marek11 PW
28 grudnia 2007, 08:13
Dzięki za inf. myślałem, że może wystarczy zmienić mu nazwę lub gdzieś skopiować, prawdopdobnie w pliku txt jest napisane jak stworzyć skrypt. Zaczyna się zvse i jakieś dziwne znaki...

Zoom69 PW
28 lutego 2008, 15:50
Witam chcialem się dowiedzieć gdzie mógłbym dostac nowe ulepszenia Acida zebym miał dostep do ulepszeń w zamku poziomu 3 i jak to zrobić prosze o pomoc.

Ginden PW
28 lutego 2008, 16:00
W dziale WoG, w poddziale "Nowe ulepszenia". O, zobacz, podaję ci linka! Kliknij tu.

Nemomon PW
28 lutego 2008, 16:01
I znowu ja Ci pomagam :). Tutaj je znajdziesz i ściągniesz.

Edit: No i Upadły Aniołek był pierwszy....

Zoom69 PW
28 lutego 2008, 16:07
Dzieki wielkie fajna gierka a takie jeszcze pytanie co tu sie dzieje widze jestes mieszkańcem co to oznacza?

filus PW
28 lutego 2008, 16:23
Jest mieszkańcem, podobnie zresztą jak i Ty. Oznacza to, że jest użytkownikiem tego forum.

Zoom69 PW
28 lutego 2008, 16:32
Aha spoko a takie jeszcze jedno pytanko mialem format moze dla tego nie wiem mam juz ten update to Woga ale nie moge go zainstalowac jaki program jest potrzebny

Trang Oul PW
28 lutego 2008, 16:36
WoG 3.58.

Zoom69 PW
28 lutego 2008, 16:38
WoGa to mam z tej stronki i update tez wiec

Zoom69 PW
28 lutego 2008, 17:01
Może ktoś mi pomoc jak zainstalować ten update

Zoom69 PW
28 lutego 2008, 17:38
Błagam o pomoc jak to zrobic zebym mial te ulepszenia uwielbiam herosa a to jest spelnienie moich marzen ale nie moge tego miec pomocy
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 22 - 23 - 24
temat: [WoG, ERA/mod] Nowe Ulepszenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel