Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA/mod] Nowe Ulepszenia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 22 - 23 - 24

Acid Dragon PW
3 kwietnia 2007, 00:53
Z okazji wyprodukowania ubocznego screenu i przejścia do fazy beta... w sumie gamma.... właściwie to już delta-testów :P, ów screen prezentuję:

KLIK!

(a tak naprawdę to chodzi mi o ustawienie tego tematu wyżej :P)

Dark Dragon PW
3 kwietnia 2007, 08:09
Czyli w NNU będą nowe artefakty (oraz te stare nieoskryptowane teraz oskryptowane)?

Acid Dragon PW
3 kwietnia 2007, 15:06
niezupełnie - dwa mają nowe grafiki po prostu, bo mi potrzebne były :P.

Ginden PW
3 kwietnia 2007, 17:47
Jakie funkcje spełniają te artefakty?

Acid Dragon PW
3 kwietnia 2007, 18:01
A się domyślajcie :P

Aczkolwiek tajemnicą nie jest, że 3 z nich posiadają skrypty Altaira (właściwie to 3.5, ale miecz o kryptonimie BFS2K7 nie był dotąd publikowany :P).

Dwa z nich to relikwie, jeden to artefakt większej mocy, trzy są małej mocy i jest jeszcze jeden klasy 'skarb'.

Ginden PW
4 kwietnia 2007, 22:21
Proszę powiedz! My być grzeczni i grzecznie zainstalować nowe Nowe Ulepszenia.

Dark Dragon PW
5 kwietnia 2007, 09:05
Ściągnij sobie te skrypty ze strony Altaira (oczywiście tylko te 2).

Nightingale PW
13 maja 2007, 12:44
Na początek, to chciałbym pogratulować świetnej roboty, to na prawdę robi wrażenie... Przeglądając zagraniczne fora widziałem opinie o jednym skrypcie... Co jest zaskakujące, mianowicie to, że ten skrypt diametralnie zmienia sposób i trudność gry. Wielu fanów tej kultowej gry wyraża chęć, aby w patchu 3.59 zamieścić udoskonalone wersje tychże skryptów. Skrypt ten możecie znaleźć na stronie http://www.wog.euweb.cz, a jego autorem jest Sagamosa.. Jeżeli ktoś z Was o tym słyszał, to proszę o kontakt. Jeżeli nie to życzę miłej zabawy...

Ginden PW
13 maja 2007, 14:03
Nie ten temat.

Nightingale PW
15 maja 2007, 22:04
Ginden... Gratuluje przenikliwości:) Nie umieszczałbym tego postu w tym temacie gdyby nie jeden mały szkopół: po połączeniu Moda Sagamosy z Nowymi Ulepszeniami wychodzą dziwne rzeczy. Miałem taką cichą nadzieję, że ktoś w to grał i pomoże dociec, czy to jest wina Moda, czy też Nowych.... Przykro mi jeżeli uraziłem Twoją osobę....
Zachowałem sie jak g.....niarz i już nie będę.... 8-)

Nemomon PW
15 maja 2007, 22:19
Przykro mi Nightingale, ale zgodzę się z Gindenem. To jest temat o Nowych Ulepszeniach a nie o skryptach Sagamosy. Nic nie wspomniałeś o NU ani nawet o swoim problemie, więc Ginden poprawnie stwierdził niesłuszność Twojego posta. Mogę też Ciebie zapewnić, że prawie każdy stąd słyszał o Sagamosie. Tutaj pomyłki są srogo karane. Potraktuj więc to jako drobne ostrzeżenie. I nie obrażaj się, tylko pisz dalej.

EDIT:

Dokładnie, to chodziło o pierwszy post a nie o obydwa. Liczę, że 'dewa matta minna!' powiedziałeś tylko tak z rozpędu i nie żegnasz się z nami na stałe...

Acid Dragon PW
15 maja 2007, 22:48
Nie przypominam sobie, żeby ktoś kogoś ustrzelił przydziałowym miotaczem za "pomyłki".

A odpowiedź jest prosta i zawarta m.in. w dokumentacji Nowych Ulepszeń.
- I tried to make the patch and the new script as much compatible with other WoG elements as possible, but I don't even want to THINK what may happen when using it with other unofficial scripts - especially those that change some properties of different creatures.
SOLLUTION: If you notice some problems running your unofficial WoG scripts after installing this patch, then I'm afraid you will have to manually modify them or delete them if you don't want to "uninstall" this patch.


Patch NU jest kompatybilny WYŁĄCZNIE z niezmodyfikowaną, oficjalną wersją WoGa 3.58F.
Jakiekolwiek jego połączenie z jakimkolwiek innym fanowskim patchem, skryptem lub czymkolwiek, co nie znalazło się w oficjalnej wersji WoGa 3.58F, może dać cokolwiek nieprzewidziane rezultaty.

Przykro mi, ale nie jestem w stanie dostosować patcha do każdego fanowskiego skryptu i jestem pewien, że Sagamosa też nie. Zresztą - jak dotąd nie miał nawet czasu, żeby swoje skrypty dostosować nawet do oficjalnych skryptów WoGa :P.

Nightingale PW
16 maja 2007, 11:58
Okey, w porządku. Przepraszam Tych, których uraziłem swoimi dwoma postami. W mojej intencji tego nie było.... Doszedłem do wniosku, że o tym moim problemie powinienem podyskutować na innym "temacie". Zrozumcie, jestem tu nowy więc nie wiedziałem, jakie są przepisy i kary za łamanie takowych....
'dewa matta minna!'

emek12 PW
3 sierpnia 2007, 12:02
Sciagnełem patha WOG i w panelu ustawilem nowe ulepszenia. Wchodze w Castle ( zamek) i moge ulepszyc tylko maga a halabardnika na nomada juz nie. Tak samo w bastionie moge ulepszyć tylko łucznika. Albo w twierdzy nie moge juz nikogo ulepszyć. Co jest grane ?.
Powiem tylko tyle ze bardzo lubie grac twierdza i niechce takiej sytuacji ze kumpel ktory gra zamkiem ulepsza sobie postacie a ja nie !!.
Powiem tylko tyle ze skrypt sciagnelem ze strony:
http://heroes.net.pl/
Bo z tymi były kłopoty.
Czekam na szybka odpowiedz. Mam nadzieje ze ktos poprawadzi mnie krok po kroku abym rozwial moj problem :)



Acid Dragon PW
3 sierpnia 2007, 12:54
Nie wiem co ściągnąłeś i skąd ściągnąłeś, ale jestem prawie pewien, że to nie były "Nowe Ulepszenia". Proponuję ściągnąć najpierw WoGa 3.58F (przez zasoby Groty), a następnie patch NU (przez zasoby Groty).

Trang Oul PW
3 sierpnia 2007, 14:17
Mag w zamku... ciekawe...

CKM PW
3 sierpnia 2007, 14:51
Ja mam inny problem. Wszystkie jednostki które są jako 3ulepszenie, nie występują jako jednostki na mapie.

AmiDaDeer PW
3 sierpnia 2007, 15:38
Jeżeli wszystkie to bardzo dziwne.
Jeżeli tylko te pseudonowe - bez pewnego patcha to chyba normalne.

Acid Dragon PW
3 sierpnia 2007, 17:21
Większość z nich jest potworami WoG, więc podlegają odpowiedniej opcji w menu WoGifikacji polegającej na zamianie niektórych jednostek na jednostki WoGowe.

Phoenix PW
5 sierpnia 2007, 21:12
A ja mam inny problem z NU. Odnośnie nowe jednostki mają nazwy stworów które zastępują(np. cesarska meduza to wysłannik ognia a krwawy minotaur to wulkaniczny strzelec) Poza tym istnieje także parę błędów w charakterystykach - cesarska meduza na przykład ma 15 punktów życia, a powinna mieć ich 30. Ten patch ściągałem oczywiście z Groty. Kto wie, co jest nie tak i jak to naprawić? Z góry dziękuję.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 22 - 23 - 24
temat: [WoG, ERA/mod] Nowe Ulepszenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel