Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA/mod] Nowe Ulepszenia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 22 - 23 - 24

DArkon PW
20 marca 2007, 15:35
Dziękuję.

Acid Dragon PW
20 marca 2007, 17:58
Dark Dragon, co do Twych uwag:
1. spróbuję, nie obiecuję
2. wydaje Ci się
3. nie.
4. nie.

Co do ostatnich dwóch punktów, to Twoje osobiste preferencje, a nie globalne problemy.

Sheensherr PW
20 marca 2007, 18:34
Rozważ jeszcze pomysł Dark dragona z chłopem.

Acid Dragon PW
20 marca 2007, 18:40
Stworzenia pierwszopoziomowe są w forcie na wzgórzu ulepszane za darmo. A między chłopem, a pikinierem jest zbyt duża przepaść. W dodatku teraz jeszcze chłop w forcie na wzgórzu mógłby za darmo zostać od razu ulepszony na wojownika.

Zdecydowanie zły pomysł.

Altair PW
20 marca 2007, 19:30
Niekoniecznie wystarczy napisać skrypt który na czas wizyty chłopa w forcie zmienia jego poziom. Po wizycie (!$) można przywrócić mu dawny poziom. Jednak i tak będzie to zaburzało balans.

Acid Dragon PW
20 marca 2007, 20:19
no dobra, więc conajwyżej da się wymusić te kilka sztuk złota... przepaść jednak zostaje, a jakby kto tylko miał ze dwa siedliska chłopów w pobliżu.... +50 wojowników dodatkowo na tydzień? jakoś tego nie widzę.

Dark Dragon PW
21 marca 2007, 11:00
"Stworzenia pierwszopoziomowe są w forcie na wzgórzu ulepszane za darmo"

Od kiedy? Nigdy tego nie zauważyłem. Większego Gremlina na Gremlinołaja też można za darmo ulepszyć?
Zawsze można zmienić staty chłopa lub zrobić, aby te ulepszenia były płatne ;)
Można również zmniejszyć przyrost chłopów.

Nemomon PW
21 marca 2007, 12:34
Masz rację Dark, ale nie widzę sensu robić to wszystko, tylko po to, aby ulepszyć Chłopa w Pikiniera. Szybszym i lepszym sposobem będzie zwiększenie przyrostu tegoż Pikiniera, bo osobiście rozumiem, że o to Ci chodzi.

Dark Dragon PW
21 marca 2007, 12:35
Nie chodzi o to. Często przyłączają się do mnie chłopi, a ja:
1) Nie mam co z nimi zrobić
2) Nie chcę się pozbywać darmowych jednostek
3) Mają chyba przynależność do zamku, więc przydadzą się do armii zamku

Acid Dragon PW
21 marca 2007, 18:06
I właśnie dlatego, że chłopi często się przyłączają, ich ulepszanie nie tylko do pikinierów, ale wręcz do wojowników jest wykluczone ze względu na balans. Podobnie zwiększanie ich parametrów. Teoretycznie możnaby im zmodyfikować wszystko, włącznie z przyrostem, ale wtedy wogle byłaby to praktycznie inna jednostka. Nie o to chyba chodzi.

PS. ulepszanie jednostek pierwszopoziomowych w forcie na wzórzu za darmo jest od pierwszych wersji H3 RoE.

Dark Dragon PW
21 marca 2007, 21:15
Smoku czy w NU będą zmienione umiejętności niektórych bohaterów?
Np. Bron będzie poprawiał statystyki nie tylko bazyliszkom i ich ulepszeniu, ale także Starożytnym Bazyliszkom.

Acid Dragon PW
21 marca 2007, 21:22
Ta, ta, nie popędzaj.... w obecnej chwili jestem w fazie: "dlaczego to, do cholery nie działa".

EDIT:
here's a llama there's a llama
and another little llama
fuzzy llama funny llama
llama llama duck

llama llama cheesecake llama
tablet brick potato llama
llama llama mushroom llama
llama llama duck

MCaleb PW
22 marca 2007, 14:01
Do wszystkich pragnących poznać datę, zaznaczcie to pole:

Nowa wersja NU wyjdzie »» WHEN IT'S DONE! ««

EDIT (not really):
http://www.albinoblacksheep.com/audio/llama :P

Sheensherr PW
23 marca 2007, 19:33
A co myślicie o wprowadzeniu do gry Karawany??

Acid Dragon PW
23 marca 2007, 19:58
a co Ty na to, że sam je sobie zrobisz?

Nemomon PW
23 marca 2007, 22:34
Pomijając to, co Smok powiedział, uważam że jednak karawany nie są potrzebne. Zanim te jednostki do Ciebie dojdą, minie ruski rok. Ja sam czasami miałem więcej jednostek u bohaterów niż potrzebowałem, z którymi nie za bardzo wiedziałem co zrobić.

Dark Dragon PW
25 marca 2007, 12:47
Quicksilver chyba "zapożyczył" sobie Meduze z NU. Czy NU mogłoby zapożyczyć sobie Starożytną Wiwernę?

Acid Dragon PW
25 marca 2007, 13:58
Nie, meduza nie jest z NU (przynajmniej nie jest to wersja wykonana przeze mnie). Transferów w drugą stronę też nie przewiduję.

Dark Dragon PW
26 marca 2007, 21:41
Krwawy Minotaur również ma obwódkę przy nogach, gdy stoi. Nie wiem skąd to się bierze, ale apeluję aby to usunąć.

Acid Dragon PW
26 marca 2007, 22:52
apeluj sobie choćby do imperatora... chrzań się. Jak bardzo będzie mi się chciało, to może coś z tym zrobię. Jak dotąd przez półtora roku nikt tego nawet nie zauważył :P.

Właściwie to tak ma każda jednostka, ale tylko w przypadku niektórych to widać. W innych zrezygnowano z części obwódki, części cienia lub użyto innych graficznych trików. Bierze się to z tego, że w pewnych miejscach obwódka pokrywa się z cieniem i nie da się ustawić tego obszaru, żeby raz był obwódką, a raz cieniem, bo zwyczajnie nie pozwala na to format plików graficznych, który sprowadza się do prostej bitmapy.

Acid DragonAcid Dragon... no ten wpis akurat okazał się być bzdurą, bo jednak istnieje taka możliwość :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 22 - 23 - 24
temat: [WoG, ERA/mod] Nowe Ulepszenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel