Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Zlot KG 2005
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3

Acid Dragon PW
9 września 2005, 15:05
Jak chodzi o spotkanie, to myślę, że chyba ustalić to już można na 24 września (sobota).

zainteresowani dojazdem mogą skorzystać z rozkładu jazdy pkp (uwzględnia także kieś autobusy).

Ja byłbym na miejscu prawdopodobnie 8:40. Powrotny o 18.37.


Kathrin PW
9 września 2005, 15:15
Na wyraźne polecenie Acida z bólem serca usunęłam część postów - przepraszam Autorów.
No to gdzie mamy sobie pogadać jak nie w Tawernie???

Wszak nie mamy jeszcze chata:)
Chat musi być!!!, naciskajcie na Smoka na zjeździe, bo ja niestety będę tam tylko duchem.

Alamar PW
9 września 2005, 15:55
Co do ewentualnego spotkania (tego we wrześniu), to czemu akurat okolice Łeby? A może Trójmiasto (jakoś nigdy tam nie byłem, a zawsze chciałem tam pojechać, miałbym powód na wycieczkę). Chyba smok znalazłby jakąś wydmę w okolicy?

Aha, prawdopodobnie nie będzie mnie przez kilka dni, więc Acid sam musisz sobie poradzić z newsami (i tak pewnie żadnych nowości nie będzie do wtorku).

Acid Dragon PW
9 września 2005, 19:57
żeby była jasność: nie mam nic przeciwko tego typu dyskusjom w tawernie. więcej - nawet za pożyteczne można je uznać (miast tylko rozrywkowe).

ALE

nawet w tawernie nie trzeba (nie można?) robić chaosu.
Uprawnienia Strażnika to także zakładanie nowych tematów i przenoszenie postów.

Co do chata - może faktycznie. jednak przede wszystkim to nie ode mnie zależy ;).

co do spotkania: o ile Rabican i Kazaam będą chcieli przyjechać, to osobiście Trójmiasto mi nawet bardziej odpowiada, a i mapa przygód mi tam znana, więc i zaprowadzić w kilka miejsc mogę. Łeba to jednak chyba kompromis, więc nic przeciwko nie mam.

Alamar: mnie z kolei do poniedziałku nie będzie :P. trudno - intruzi wdzierający się do Groty będą musieli przeżyć bez niusów przez "długie" 3 dni :P.

Kaazam PW
10 września 2005, 16:03
Ja tylko zaproponowałem te Łebę bo tu nam najbliżej ( mnie i Rabicanowi ). Poza tym nikt się sprzeciwił i nikt nie podał innego miejsca ( albo ja jestem ślepy i nie zauważyłem).

Kaazam PW
13 września 2005, 16:46
No i mamy następne nowości w grocie. Super :) A co do sesji to czy każdy musi być aby ją rozegrać. Mi by odpowiadał styl:
-długie i przejrzyste posty
-kazdy ma swoją kolejność
-nie pisać jak szaleni tylko czekać ..na innych
- sesja rozgrywa się powoli i z sensem a nie w ciągu 2 czy 3 dni
Jak coś sobie przypomne to dopiszę

Naruto-kun PW
17 września 2005, 08:18
Scheisse! Ja niestety nie będę mógł zajrzeć do Łeby. 24 bedę na śląsku szukać autka na giełdzie. Mam jednak nadzieję, że na większe spotkanie forumowiczów się już załapię. Zresztą skoro uczymy się vel studiujemy (jak ja) w jednym mieście to zawze można by na jaki zimny bir sie z Rabicanem i Kazaamem umówić. Co wy na to?

Acid Dragon PW
17 września 2005, 09:19
Kaazam:


o co u kreeańskiego diabła chodzi? albo mnie coś ominęło, albo czegoś nie rozumiem.

Phoenix PW
16 kwietnia 2007, 18:20
To doszło do tego zjazdu, czy nie? Jest rok 2007, a Almar pisze że mam zajrzeć do tego tematu ;d

Acid Dragon PW
17 kwietnia 2007, 00:54
Jest pewien plan.... a decyzja zapaść powinna w przeciągu miesiąca.

Tak, czy inaczej, myślę, że do jakiegoś - mniejszego, czy większego - zlotu w wakacje dojdzie. Kwestia jest raczej tego, czy to będzie jednodniowe spotkanie w parku/karczmie czy też coś na kilka dni.

Cichy PW
17 kwietnia 2007, 07:04
Najlepszym pomysłem byłoby zorganizowanie takiego zlotu w CENTRUM Polski (czyli, jak z mapy wynika, środek czworokąta o wierzchołkach Konin-Kutno-Włocławek-Płock), ewentualnie "trochę" dalej, w stronę Pomorza (Inowrocław - mam do niego 16 km :P, Bydgoszcz - trochę dalej - ok. 50 km).

Phoenix PW
17 kwietnia 2007, 08:34
Popieram, środek Polski będzie najlepszy... Do pomorza z Katowic w końcu trochę jest...

Kathrin PW
17 kwietnia 2007, 10:33
Też wolałabym coś bliżej środka, bo tak daleko to mnie mama nie puści:)

Phoenix PW
17 kwietnia 2007, 11:05
Trzeba by było także omówić co byśmy na tym zlocie robili ;d Aaa i jak się poznamy? ;P Przecież nikt z nas nie będzie miał na czole napisu w stylu "Jestem Vader".

Cichy PW
17 kwietnia 2007, 14:30
Nie wiem. Może znak szczególny? Ubranie, pokaz magii :P ?

Trang Oul PW
17 kwietnia 2007, 14:40
Dobra, jakbym miał jechać, to mogę zrobić pokaz magii ognia.

Phoenix PW
17 kwietnia 2007, 15:25
Brzmi ciekawie, Trang... Mniemam, że Acid ukaże się nam pod postacią człowieka...

vinius PW
17 kwietnia 2007, 15:28
Ta, każdy powie, że chce niedaleko swojego miasta - znam to :P

Cichy PW
17 kwietnia 2007, 16:11
No to wybudujcie *se* ludzie (każdy w swym mieście) monolit wejścia - wyjście będzie w centrum of Poland i po kłopocie.

Tichondrius PW
17 kwietnia 2007, 16:55
Witajcie się "Ave" ;).
strona: 1 - 2 - 3
temat: [Archiwum] Zlot KG 2005

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel