Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Dock Icons by Zetanaros
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3

Zetanaros PW
16 sierpnia 2012, 21:19
Radzę z nimi uważać, potrafią być mocno pamięciożerne.

Przy okazji zachęcam do komentowania moich dzieł na deviantarcie, dodawanie do ulubionych i subskrybcji (watch) :)

Zetanaros PW
16 sierpnia 2012, 22:13
Gwoli ścisłości. Dock to ten pasek, a "obrazki" gier na nim, to Dock Icons, czyli po prostu ikony.

11Gb? Nie przesadzaj...

Nekropolia... Zobaczymy, jeśli czytałeś temat, to wiesz, że sporo ikon mam do zrobienia, nie mniej - postaram się.

Shael PW
17 sierpnia 2012, 10:03
Aż specjalnie po to konto założyłem tam!:)

Fandor PW
17 sierpnia 2012, 10:21
Zetanaros, czy mozna zlozyc zamowienie na ikony do Morrowind, Obliviona i Skyrima?

Shael PW
17 sierpnia 2012, 11:02
Do Skyrim ja go prosiłem o zrobienie więc musimy czekać :).

Zetanaros PW
17 sierpnia 2012, 11:21
Podsumujmy. Mam zrobić ikony:
Baldurs Gate I
Baldurs Gate II
Max Payne 3
Minecraft
Fallout 2
Team Fortress 2
Panzer Corps
MMHVI (motyw nekropolii)
Morrowind
Oblivion
Skyrim

Postaram się, chodź jest tego sporo. Nie gwarantuję też, że zrobię wszystkie. Czasem po prostu tak jest, że co bym nie zrobił, to nie odpowiada mi to, a nie mam w zwyczaju wrzucać słabych prac. Do tego, prosiłbym, ażebyście nie prosili mnie o ikony do starych tytułów typu HoMM2, Diablo 1 etc.


Zetanaros PW
17 sierpnia 2012, 12:49
HoMMVI z motywem Nekropolii i Fallout 2 już są na moim profilu deviantart.

Zabieram się za następne, ale Max Payne ma naprawdę świetną ikonkę, z którą moja praca nie może się równać.
Max Payne 3

Shael PW
17 sierpnia 2012, 13:04
Wielkie dzięki :) a no jak jest to nie trzeba :)

Zetanaros PW
17 sierpnia 2012, 13:15
Skończyłem trzy dwie ikony Skyrim-a. Wszystkie są w mojej galerii Deviantart.

edit: Jedną usunąłem, nie spełnia moich wymagań :)

edit2: Jest już oblivion. Na deviantarcie wygląda jakby był przycięty, ale na docku ten efekt nie występuje.

Irhak PW
17 sierpnia 2012, 13:35
To ja zamawiam takie ikony (do wykorzystania m.in. w działach Groty :P) dla WoGa, Hoty i MM9 ;) Zwłaszcza MM9

Zetanaros PW
17 sierpnia 2012, 13:47
Skończyłem dwie ikonki Morrowinda i myślę, że wyszyły mi całkiem nieźle.
To tyle z tych zamówionych. Reszta niezbyt mi wychodziła. Mam nadzieję, że się nie gniewacie? Wiecie jak to jest - czasem jest wena, czasem jej brak.

@Irhak
Hmm... WoG powinienem gdzieś mieć na dysku... Nie wyszła mi na tyle dobrze, żebym mógł ją wrzucić na deviantart ( tak jak ikonka Succession Wars :P ). Ze starymi grami, oraz modami jest taki problem, że albo jest mało materiałów, albo są w złej jakości, nie pasują etc. Spróbuję jeszcze pobawić się z WoG-iem. MM9? Nie próbowałem, ale gra jest chyba dosyć stara. Spróbuję ale niczego nie obiecuję. Inaczej sprawa ma się z Hotą. Z tego co pamiętam, ma ona fajne oficjalne grafiki wykonane przez ich team. Tu nie powinno być problemu. Zabieram się do roboty :)

edit: Jednak nie. Hota jest niewiele lepsza pod tym względem.

Shael PW
17 sierpnia 2012, 14:34
Nieee no :) może kiedyś będziesz miał wenę i lepiej Ci wyjdzie :) dzięki i tak :).

Fandor PW
17 sierpnia 2012, 15:27
Wielkie dzieki Zetanaros, moim zdaniem, te 2 z Morrowinda najlepiej Ci wyszly.

Zetanaros PW
17 sierpnia 2012, 17:50
WoG: http://zetanaros.deviantart.com/art/Icon-In-The-Wake-of-Gods-321692016

---dop.Zetanaros
Bawię się troszkę z Hotą.
Aktualny postęp prac:
http://fotozrzut.pl/zdjecia/a9cb51565f.png
Głównie chodzi o to, że muszę od zera robić logo. Na razie na to nie wygląda, ale gdy z nim skończę, będzie bardzo podobne do tego oficjalnego HoMMIII :)

Mam pytanie. Uważacie, że takie rozjaśnione (punktowo) niebo (jak na obrazku powyżej) lepiej pasuje do ikonki? Czy może takie zwykłe?

ps. Przy okazji prosiłbym o opinie, co zmienić, co dodać. Wzmocnić światła w oknach, tą czerwień w czaszce etc.

edit: A! Byłbym zapomniał. Irhaku życzysz sobie efekt poświaty tekstu "HoTA" ? Taki glow dookoła.

Zetanaros PW
17 sierpnia 2012, 18:05
Skończyłem i jestem baaardzoo zadowolony z efektu. Dobrze wyszła mi poświata, cień, wyostrzenie i w miarę dobrze odwzorowałem tekst z logo Homm3.

[Kliknięcie na obrazek spowoduje przeniesienie na deviantart.]

Irhak... :D

Masław PW
17 sierpnia 2012, 18:09
Powinno być nie "HoTA" tylko "HotA" (Horn of the Abyss).

Zetanaros PW
17 sierpnia 2012, 18:10
Czepiasz się. Jest hota? Jest HOTA :D
Tak ładniej wygląda (uwierz mi, sprawdzałem sporo konfiguracji).

Cheshire PW
18 sierpnia 2012, 15:18
Zamawiam ikony dla "American McGee's Alice" i "Alice: Madness Returns".

MiB PW
22 sierpnia 2012, 08:04
Dzięki za ikony :-) Chciałbym Ci jeszcze dorzucić do kolejki ikony:

- H3 (koniecznie z Behemotem :P - mogę Ci podesłać grafikę)
- H5

Pozdrawiam

TopFunny525 PW
22 sierpnia 2012, 18:47
Hej, takie pytanie możesz zrobić mi ikonkę do Gry Warhammer 40000 Dawn of War Soulstorm? A co do ikony HoTY(czy tam HotY^^'). To nawet ładnie ci wyszła. Pozdrawiam
strona: 1 - 2 - 3
temat: Dock Icons by Zetanaros

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel