Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Propozycje zmian i dalszy rozwój bety
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3

Taren PW
18 sierpnia 2013, 15:30
Z tych drobniejszych sugestii:
1. Tak jak Hayven prosił: klawiatura zgodna z językiem gry.
2. Ujednolicenie nazw kart. Albo mniejszy, albo pomniejszy żywiołak.
3. Brakuje mi komentarzy w opisie kart bohaterów. Miło by było wiedzieć czym się gra ;)Dobrym krokiem były te krótkie opisy fabularne m. in. "Raport szpiegów o Dhamirii, Wiedźmie z Ciemnych Lasów". Osobiście mam nadzieję, że fabuła zostanie przyzwoicie pociągnięta.
4. Będę wybitnie oryginalny. Pożeracz Dusz albo mógłby być droższy, albo rzadszy.
5. Możliwość "schowania" kart premium przy przeglądaniu kolekcji.

Z tych większych sugestii:
1. Zwiększenie punktów życia bohaterów do 25. Sporo kart pozwala zaatakować bohatera bezpośrednio. Belias, Zaklinacz Pustki, Ołtarz Zniszczenia, karty ze zdolnościami szybkiego ataku i chyżością, a teraz jeszcze wejdzie karta Beastman, która ma prawo atakować bohatera bezpośrednio. Może być ciekawie, gdy napakuje się go błogosławieństwami, lodową bronią itd.
2. Karty analogiczne do Ochrony Przed Mrokiem. Jak już móc się chronić, to przed wszystkim ;)
3. Szansa trafienia pakietu w nagrodach codziennych. Nie mówię już o heroldach, ale mały pakiet albo pakiet posiłków byłyby miłe.
4. Wpadł mi do głowy pomysł źródeł obrażeń. Nie dla wszystkich kart, ale taki żywiołak ognia, z logicznego punktu widzenia powinien zadawać obrażenia od ognia. Mam tylko pewne obawy żeby nie było tu przesady, szczególnie w połączeniu z ochronami. Ochrona Przed Ogniem + ogniste inferno, prowadzone jeszcze przez Xorma... Bardziej doświadczeni ocenią.
5. To się prawdopodobnie nadaje bardziej do tematu "Propozycje nowych kart", ale to tylko luźny pomysł, bez konkretów, a nie realne zarysy kart. Karty pasożytów jak je w myślach nazwałem. Kartę możemy kłaść na polu przeciwnika. Dodatkowo takie coś szkodzi, posiadając chociażby aurę wrażliwości na magię. Dla bezpieczeństwa oznaczyłbym je jako epickie, aby uniknąć zawalenia pola przeciwnika.
6. Spotkałem się z interesującym pomysłem. Bohater mieszany. Nie wiem jakby miało to wyglądać, ale sama idea może miałaby jakieś szanse. Link do takiej karty znaleziony na facebooku pod ankietą, w której tworzony był Beastman:
http://thumbsnap.com/vNV7lBBc?src=tsd
7. Kampanie... Tu może być ciężko ze względu na AI, ale to punkt, na którym mi zależy. Laszka ma ciekawy pomysł i skłaniałbym się ku niemu. Nie przekonuje mnie tylko pomysł z kuponami, ale byłoby za pięknie, gdyby móc zrobić wszystko od razu ;)

Ogólne uwagi:
1. Na plus: Serie kart. Mam tu na myśli Poszukiwaczy, Zaklinaczy, wojska księstw wilka i gryfa, stworzenia księżycowego jedwabiu, orkowie czarnej czaszki itd. Powiedzmy taka przynależność ;)
2. Na plus: Karty z unikalnymi dla siebie umiejętnościami m. in. Pieśniarka Strumieni, Naga Taktyk. Bardzo fajnie, że takich kart jest coraz więcej.

Niektóre pomysły są trochę dzikie, że tak to ujmę, ale wolę coś zaproponować, dać do rozważenia, niż siedzieć i marudzić. Jeśli coś się spodoba, to mam nadzieję, że zostanie przekazane dalej.

Edit 27.09

1. Coś na czym mi zależy (mam nadzieję że nie tylko mi): komentarze pod wszystkimi kartami. Jeśli to brak pomysłów można zaciągnąć graczy do dobrowolnej pracy przy tworzeniu tych smaczków.
2. Co powiecie na rozszerzenie zawierające w sobie tylko karty ogólnodostępne? Mam na myśli karty neutralne, zaklęcia i wydarzenia (które swoją drogą nie mają epickiej karty).

Edit 28.09

1. Możliwość zamiany Kart Premium w "zwykłe" karty. Osobiście nie lubię tych świecących potworków, służących tylko do nabijania osiągnięć. Moim zdaniem psują arty na kartach. Nie rozumiem także czemu karty zdobyte w nagrodach zamieniły mi się w Premium (Ariana, Kieran, Crag Hack).

Edit 29.09

1. I teraz pojadę z rewolucją :p Mam pomysł na kolejną zakładkę "fabuła". W zamyślę gracze gromadziliby strony/karty/pergaminy kupując karty (system dzikich kart), zdobywając osiągnięcia itp. Strony przedstawiałyby pełne opisy jednostek, zaklęć, łutów czegokolwiek jak i informacje o samym świecie: historia, religia, polityka, geografia. Zdaję sobie sprawę z tego, że roboty przy tym od groma, ale od czego są fani :) Czegoś takiego nie trzeba też wprowadzać od razu w całości. Częściowo aż dojdzie się do momentu obecnego.
2. Laszka, masz mój miecz przy wprowadzaniu Draftów.

Edit 02.10

1. Bardzo ładnie bym prosił o filtry w ołtarzu życzeń.

Tak z ciekawości. Ktoś to czyta w ogóle? :p
strona: 1 - 2 - 3
temat: Propozycje zmian i dalszy rozwój bety

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel