Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Czasopismo Might and Magic
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Fandor PW
25 sierpnia 2012, 23:04
No coz, ja mam taka propozycje, zacznijmy wiec od MM1, i w kazdej kolejnej czesci gazetki dodajmy recenzje kolejnej czesci, wywiad z moderem do MM (slyszalem ze jest kilku takich), kolejno naszych moderow z Groty ktorzy umilaja nam rozrywke w wog i na koniec wywiady z tworcami modow H5 z tawerny.biz gdyz jest ich tam troche.
Wiec mamy pierwsze dzialy:
-recenzje - gry MM1-9, H1-6
-wywiady z moderami
-altualnosci (na temat najnowszych doniesien od ubi)
-modyfikacje modyfikacje i jeszcze raz modyfikacje (taki pomysl na dzial w ktorym mozemy polaczyc i recenzje, i wywiad z moderem i dorzucic np. poradnik jak grac danym miastem jezeli dany mod to oferuje lub jak korzystac z nowosci wprowadzonych przez mod, np. dowodcow, czy nowych ulepszen)
-najciekawsze linki (tu moglibysmy odeslac czytelnikow do ciekawych for, w tym np. komnaty gezetki <nazwa do wymiany> gdzie mozna sie o niej czegos dowiedziec, np. o tworcach magazynu)
Tak wiec to moje pomysly, tylko wydaje mi sie ze powinnismy sie powoli zabrac do tworzenia pierwszej gazetki.

Nerevar PW
26 sierpnia 2012, 00:04
Materiał do kolejnego numeru?

Antares PW
26 sierpnia 2012, 00:35
Ogłoszenia drobne zostałem redaktorem naczelnym. Jestem za tym by gazetka utrzymała tematykę groty. Fandor za mnie to kucyki nie mają szans. To nie jest temat do gazetki. Jak jesteś w redakcji to zajrzyj do ukrytej komnaty dla redakcji (czas się wziąść za robotę, gazetka czeka). Jak jeszcze nie widzisz to pogadaj z Alamarem lub z Acidem.

Zetanaros PW
26 sierpnia 2012, 10:22
Może w następnym numerze coś o Ubi$hicie na Gamescomie? Z tego co pamiętam na antenie Hypera pokazywane były wywiady o nowych grach ubisoftu (z kategorii M&M).

@Acid
Zerowy numer wyszedł naprawdę bardzo fajnie, przyjemnie się czytało.

---
Przy okazji, właśnie odpaliłem Scribusa. Na razie to dla mnie przysłowiowa czarna magia...

Alamar PW
26 sierpnia 2012, 10:28
10 minut prezentacji Raiderów, HO plus Duela i nic więcej. Nie wiem czy warto, skoro wszystkie te tytuły zostały opisane, a na razie nic więcej o nich nie wiadomo.

Zetanaros PW
26 sierpnia 2012, 10:34
Powiedzieli o tym, jak gry będą mniej-więcej wyglądać. Trochę o mechanice.

----
Zaczęliście myśleć o stylu? Robicie własny szablon, korzystacie z gotowego, czy może użyjecie tego od Acida?

Fandor PW
27 sierpnia 2012, 11:20
Dobrze, czlonkowie redakcji, musimy wszystko omowic i dogadac, czy odpowiadala by wam konferencja na skypie? Dajcie znaco ktorej godzinie.
Moj skype to damian_ziomko (w sumie mam w profilu ale lepiej napisze).

Dark Dragon PW
27 sierpnia 2012, 14:55
Eeee... a zaglądałeś do ukrytego stolika, do którego dostałeś dostęp?

Zetanaros PW
27 sierpnia 2012, 15:32
Tak troszkę bawiłem się Wordem, na podstawie tego co Acid wrzucił. Myślę, że wyszło mi NIEźle. Co prawda moja umiejętność pisania nie jest jakoś bardzo rozwinięta, ale coś tam naskrobałem. Gazeta i inne duperele są wyimaginowane.

http://zetanaros.cba.pl/Numer_1_30_08_2012.pdf [chiałem dać w tagach, ale cba wtedy nie przekierowuje]

To tak jako potwierdzenie słów:
Acid Dragon:
Można "tak po prostu" coś zrobić

Nakład pracy: Kilka godzin (wprawdzie ponad 4, ale niewiele).

TopFunny525 PW
27 sierpnia 2012, 16:46
Cytat:
Dobrze, czlonkowie redakcji, musimy wszystko omowic i dogadac, czy odpowiadala by wam konferencja na skypie? Dajcie znaco ktorej godzinie.
Moj skype to damian_ziomko (w sumie mam w profilu ale lepiej napisze).

Masz dostęp do ukrytej komnaty, więc tam pisz:P. Bądź co bądź w krytycznych sytuacjach możemy rozmawiać przez GG... Zaglądnij do ukrytej komnaty i tam podaj swoje propozycje. Bo na razie nie widziałem tam ani jednego twojego zdania:P...

Pozdrawiam

Antares PW
27 sierpnia 2012, 17:03
To znaczy że nie oślepłem. Tez cię Fandor nie widziałem. Możesz pisać na mój mail jak masz pytania.

Acid Dragon PW
27 sierpnia 2012, 19:25
Zetanaros - otrzymałeś dostęp do Redakcji (mam nadzieję, że naczelny nie ma nic przeciwko). Fajnie by było, gdybyś dołączył do zespołu i wykorzystał chociazby to, co już napisałeś.

Zetanaros PW
27 sierpnia 2012, 19:48
Bardzo mi miło. Osobiście byłbym chętny dołączyć do zespołu, z tym, że u mnie jest tak, że niekiedy mam czasu od cholery bardzo dużo, a innym razem w ogóle go nie mam. To wpływa na moją terminowość. Czasem mogę wrzucić coś bardzo wcześnie, a innym razem się "nie wyrobić". Niemniej, na posady (jak to zabrzmiało) w których takiej terminowości się nie wymaga (recenzent) mógłbym się zgłosić.

Acid Dragon:
Wykorzystał chociazby to, co już napisałeś.
Czy tymi słowami chciałeś powiedzieć, że moja recenzja Hoty/HoMMII jest "zdatna" do umieszczenia w magazynie?

---
Tak na marginesie - Miło mi się to wszystko "układa" w pdf-ie, teksty, tabelki obrazki. Być może mógłbym zająć się tym, ale tu pojawia się inny problem. Otóż pisząc swoją gazetkę mogłem "manipulować" tekstami i wyrzucać ich części, bądź dodawać, żeby tabelki i obrazki ładnie się mieściły. W magazynie grotowym nie miałbym takiej możliwości i mogłoby to wyglądać znacznie mniej estetycznie.

TopFunny525 PW
27 sierpnia 2012, 20:02
Cytat:
Czy tymi słowami chciałeś powiedzieć, że moja recenzja Hoty/HoMMII jest "zdatna" do umieszczenia w magazynie?

---
Tak na marginesie - Miło mi się to wszystko "układa" w pdf-ie, teksty, tabelki obrazki. Być może mógłbym zająć się tym, ale tu pojawia się inny problem. Otóż pisząc swoją gazetkę mogłem "manipulować" tekstami i wyrzucać ich części, bądź dodawać, żeby tabelki i obrazki ładnie się mieściły. W magazynie grotowym nie miałbym takiej możliwości i mogłoby to wyglądać znacznie mniej estetycznie.

Mógłbyś robić recenzje tytułów, jakich ja np. nie posiadam:P. Poza tym witam nowego członka w grupie. Więcej o recenzjach w ukrytej komnacie:). Zapraszam do czytania. Poza tym, przyznam szczerze, że to ja jestem recenzentem:P. Ty mógłbyś pomagać przy recenzjach, ale o tym to nie tutaj:). Jeszcze raz witam w drużynie... A może zostaniesz Zecerem:>?

Antares PW
27 sierpnia 2012, 20:04
Cytat:
Tak na marginesie - Miło mi się to wszystko "układa" w pdf-ie, teksty, tabelki obrazki. Być może mógłbym zająć się tym, ale tu pojawia się inny problem. Otóż pisząc swoją gazetkę mogłem "manipulować" tekstami i wyrzucać ich części, bądź dodawać, żeby tabelki i obrazki ładnie się mieściły. W magazynie grotowym nie miałbym takiej możliwości i mogłoby to wyglądać znacznie mniej estetycznie.
Myślę że dasz radę. ;-P
Cytat:
Zetanaros - otrzymałeś dostęp do Redakcji (mam nadzieję, że naczelny nie ma nic przeciwko). Fajnie by było, gdybyś dołączył do zespołu i wykorzystał chociazby to, co już napisałeś.
Acid nie mam nic przeciwko. :-)
Zetanaros Witaj w ekipie. :-D

Zetanaros PW
27 sierpnia 2012, 20:10
Wiesz tu pojawia się problem, bo ja niczego nie mogę obiecać. Taki to już jest mój żywot (przynajmniej na razie).

TopFunny525:
A może zostaniesz Zecerem:>?
Antares:
Myślę że dasz radę. ;-P
Umówmy się, że spróbuję "skleić" magazyn, ale niczego nie obiecuję, ok?

TopFunny525:
Poza tym, przyznam szczerze, że to ja jestem recenzentem:P
Z tego co mi wiadomo, to recenzentów może być kilku (tak jak i innych "pracowników"), ale tak czy siak nie mam zamiaru ubiegać się o ten "urząd" :P

- - -
Myślałem raczej o tym, że mógłbym gościnnie napisać czasem jakiś artykuł lub recenzję i wam podrzucić. Dla przykładu HotA i HoMMII. O ile wam pasują, to możecie ich użyć (Ba! Było by mi miło, bo oznaczałoby to, że nie są tak beznadziejne jak myślałem).



Antares PW
27 sierpnia 2012, 20:21
Cytat:
Umówmy się, że spróbuję "skleić" magazyn, ale niczego nie obiecuję, ok?
Masz talent do tego. W ukrytym temacie (pod machinami) Pogadamy dokładniej. :-D
Cytat:
Myślałem raczej o tym, że mógłbym gościnnie napisać czasem jakiś artykuł lub recenzję i wam podrzucić. Dla przykładu HotA i HoMMII. O ile wam pasują, to możecie ich użyć (Ba! Było by mi miło, bo oznaczałoby to, że nie są tak beznadziejne jak myślałem).
Są super i będzie mi miło że napiszesz coś. :-D

Zetanaros PW
27 sierpnia 2012, 20:24
Antares:
Masz talent do tego.
Bez sarkazmu, ok? :)

Antares:
W ukrytym temacie (pod machinami) Pogadamy dokładniej. :-D
Widziałem, przeglądałem, czytałem. Napisz tam co i jak, a ja odpiszę już "tam".

Antares PW
27 sierpnia 2012, 21:03
Cytat:
Bez sarkazmu, ok? :)
To nie sarkazm to prawda. :-) Nie jestem wredny. ;-P Zobacz temat Zecer.

The Doom PW
31 sierpnia 2012, 16:00
Przybywam po tygodniowej nieobecności (wyjazd = brak dostępu do Internetu = problemy z przeczytaniem wszystkich nowych postów :P ) :) !

Chciałbym zaproponować swą pomoc w tworzeniu czasopisma. Pojęcie o języku polskim mam, jak mniemam, duże, a i grafiką 2D swego czasu się parałem ;) Jeżeli potrzebowalibyście dodatkowej pary rąk do pomocy, możecie liczyć na moje wsparcie. Mogę pracować na dowolnym stanowisku. No... I liczę na pozytywne rozpatrzenie prośby ;) !
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Czasopismo Might and Magic

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel