Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [DoC] Ploty i newsy
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 22 - 23 - 24

Azon PW
29 maja 2013, 00:28
Wybaczcie, ale czy dobrze zrozumiałem? Developerzy potrzebują zgody od Apple aby zaktualizować swoja aplikację?

Alchemik PW
29 maja 2013, 00:58
Apple testuje wszystkie aplikacje dostępne na ich urządzenia, Ubisoft nie jest wyjątkiem.

jollo PW
29 maja 2013, 08:18
Ciekawe jak to się stało, że się ...
Przecież nie testuje się aplikacji w dniu premiery...

Hayven PW
29 maja 2013, 16:42
No dobra, czemu jeszcze nie ma Herolda?!

Kammer PW
29 maja 2013, 16:44
Bo Apple zabrało mu trąbkę...

BluekPL PW
29 maja 2013, 16:49

Apple chce nas zasmucić, niczym gwiazda śmierci...

Kammer PW
29 maja 2013, 17:04
Węszę spisek: Jabłkowcy na pewno grają Kieranem i Zygfrydem.

Mournor PW
29 maja 2013, 17:09
Trzeba niestety poczekać. Rozumiem sytuacje UBI, choć faktem jest, że strzelili sobie w stopę podając dokładną datę premiery patcha przed sprawdzeniem wszystkich okoliczności i wymogów dotyczących jego wydania. W tej chwili są zapewne w durnowatej sytuacji, i nie mogą nic powiedzieć póki nie dostaną informacji od apple'a. W każdym razie osobom, które narzekają na facebook'u i forach radziłbym cierpliwość - nawet jeżeli patch zostanie wydany to ile kart zdążycie od razu kupić? Biorąc pod uwagę, że nie każdy sobie zostawił góry złota i pieczęci oraz nie każdy chce inwestować swoją krwawicę w wirtualne dobra to pewnie z jeden zestaw. Zapewne będzie to dalej za mało żeby stworzyć jakąś porządną talię z nowymi kartami. Tym samym nie ma znaczenia jeden dzień w tą czy w tą, tym bardziej, że znamy już wszystkie karty.

BluekPL PW
29 maja 2013, 17:12
Ja się napaliłem na dzienne premie, dzięki którym będę miał forsę na pakiety aby złożyć sensowną talię.
Nowe karty to dla mnie prawie, że powietrze.

Hayven PW
29 maja 2013, 17:40
A co więcej, ja uzbierałem na boxa, w którym chcę dostać OP Alię, a im później ją dostanę, tym gorzej dla mnie. I jak tu się nie złościć? ;)

Alistair PW
29 maja 2013, 17:40
Jak to "nie testuje się aplikacji w dniu premiery"? Przecież Ubi wszystko potrafi.

Kammer PW
29 maja 2013, 17:45
A ja już planowałem zainfekowaną armię z Matką Namtaru na czele i z Leśnym dziadkiem...

Hayven PW
29 maja 2013, 17:49
A POZA TYM chciałem jeszcze się skrzyknąć z kolegą na trening za pomocą nowego czatu... i lipa :/

laszka PW
29 maja 2013, 18:33
ja powiem wam tak :

Kaiko. Najlepsza bohaterka po wprowadzeniu dodatku. Dodatkowo ma spoko art :)

Kammer PW
29 maja 2013, 18:41
Na cdaction.pl jest artykuł o Heroldzie. Można tam przeczytać wiele ciekawych rzeczy:
- HotV ma fabułę;
- by dostać daily rewards nie trzeba się codziennie logować;
- DODATEK POWINIEN JUŻ DZIAŁAĆ.

Ponadto można zobaczyć polskie nazwy kilku kart (przed chwilą zaliczyłem facepalma: Lisz-Spijacz Dusz, kto to wymyślił?!).

Dark Dragon PW
29 maja 2013, 18:48
Większość kart można już zobaczyć w naszej bazie, całą resztę sukcesywnie wrzucam.
Aby zdobywać nagrody codzienne należy się codziennie logować, chyba, że cały czas chcecie zbierać tę najniższą (np. 450 złota).

Co do tłumaczenia - masz inną propozycję?

Kammer PW
29 maja 2013, 18:52
Mój post pisany był z dużą dozą sarkazmu. Ale dzięki, idę podziwiać naszą bazę.

Edit: Ktoś mógłby mi wytłumaczyć, jaki jest sens używania Świeżej Mogiły?

BluekPL PW
29 maja 2013, 18:55
Lisz-Pożeracz Dusz ;D
Chyba lepiej brzmi, nie?

Kammer PW
29 maja 2013, 18:58
Ja w ogóle usunąłbym tego Lisza. Wchłaniacz Dusz - to brzmi dobrze.

BluekPL PW
29 maja 2013, 19:22
The Forbidden Flame = nowy Armageddon
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 22 - 23 - 24
temat: [DoC] Ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel