Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [DoC] Ploty i newsy
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 22 - 23 - 24

laszka PW
27 maja 2013, 23:43
Zawsze mi się wydawało że kieran jest op z powodu magii światła i pierwotnej, oraz wilczych kapitanów. Jego pasyw stawiał tylko kropkę nad "I". Nadal będzie grywalny :)

Patch wyjdzie pewnie o godzinie 14:00, po wynikach dziennego turnieju.

Azon PW
28 maja 2013, 01:42
Cytat:
Zawsze mi się wydawało że kieran jest op z powodu magii światła i pierwotnej, oraz wilczych kapitanów. Jego pasyw stawiał tylko kropkę nad "I". Nadal będzie grywalny :)

Jego pasyw bardzo pasował do magii światła, dlatego był tak przydatny, bez niego chyba nie będzie już tak dobrze. jutro wchodzi rozszerzenie i przez najbliższe dwa tygodnie wyłoni się masa nowych potężnych taktyk - nowy bohater przystani ma świetne połączenie szkół magii, nekropolii zresztą tez. Miałem nadzieję, że zwiększą ilość wymaganych surowców kapitanowi lub zmniejszą jego życia o punkt (choć osłabienie umiejętności Zygfryda to też małe ukłucie w wilczego kapitana), zamiast tego zwiększyli tylko ilość wymaganej mocy. Żadnych zmian dla Inferno? Serio? Z tym nowym świetnym niskopoziomowym zaklęciem magii ognia frakcja będzie wymiatać. Nie przeglądałem jeszcze wszystkich ujawnionych kart (czekam na pełną listę), ale mam nadzieję, że pojawi się coś na typowy Rush Inferno - to druga (po OTK, które zostało mocno osłabione) rzecz która mnie denerwuje. Dziwi mnie też, że nie tknęli Phriasa, który mimo iż jest trudny do zdobycia ma niezłą parę szkół magii, 20 HP i piekielnie przydatną umiejętność. Serio, jak frakcji, która ma stworzenia z wysokim swobodnym atakiem może mieć możliwość dania dowolnej jednostce szerokiego ataku? Jeszcze w przystani było by to do przyjęcia, może w nekropolii (ale infekcja i osłabienie działało by tylko na 1 jednostkę), ale w Inferno??? Czarci lord i Władca otchłani czyszczą plansze przeciwnika łatwiej niż kule ognia a pustoszy ciel jednym ruchem zdejmuje 3 unikatowe jednostki bo łatwo go można potraktować teleportacją. Obłęd.

jollo PW
28 maja 2013, 10:25
Ciekawe ile pieczęci będzie kosztował nowy box. Na rusha z inferno będzie taka jednostka, która niweluje wszystkie obrażenia w szeregu bodajże. Ale przecież twórcy jak zauważą, że za dużo rush decków jest, coś z tym zrobią. Czas pokaże :)

Dark Dragon PW
28 maja 2013, 12:22
Odroczenie premiery dodatku właśnie wisi na włosku. Plotka głosi, że jest to zależne od akceptacji aktualizacji przez Apple (wersje na iPady itp.).

jollo PW
28 maja 2013, 12:51
Czyżby chodziło o kolejny patent? ;)
Trochę szkoda, że kompy muszą czekać na pady Swoją drogą ciekawe jaki procent osób gra na kompach, jaki na padach.

Chesterek85 PW
28 maja 2013, 14:17
Azon:
Skąd masz info odnośnie updatu obecnych kart.
Ja ogólnie przeszukuję fora i strony UBI i jakoś nic konkretnego poza pierdołami nie mogę znaleźć. :/

kuackillah PW
28 maja 2013, 14:45
ten sam problem co przy poprzedniej aktualizacji, problemy z itunes

Hayven PW
28 maja 2013, 16:03
Ech... kolejny dzień spędzę cały w nerwach :/ Ale co to ma być, żeby trzeba było czekać na iPad-y *foch*

Azon PW
28 maja 2013, 16:10
Cytat:
Azon:
Skąd masz info odnośnie updatu obecnych kart.
Ja ogólnie przeszukuję fora i strony UBI i jakoś nic konkretnego poza pierdołami nie mogę znaleźć. :/

http://forums.ubi.com/showthread.php/772078-Patchnotes-Herald-of-the-Void?s=9069beb713ebc84a718e23af2e9c606f&p=9089124&viewfull=1#post9089124

Hayven PW
28 maja 2013, 17:24
I co? Wiadomo już coś więcej?

laszka PW
28 maja 2013, 17:30
Nie.

UdeX PW
28 maja 2013, 17:32
Nie rozumie, jeżeli wprowadzenie patcha miało być 28, dlaczego nie zrobili tego nad ranem wtedy gdy jest najmniejsza grywalność? teraz wszyscy czekają, po czym zostanie wprowadzony patch i serwer będą offline przez 2-3 godziny...

kuackillah PW
28 maja 2013, 17:39
Bo mają znowu problem z zatwierdzeniem zmian przez Apple, i nie sa wstanie bez ich zgody zaktualizować gry, DoC jest także na Ipada a serwery są wspólne

UdeX PW
28 maja 2013, 17:41
Oo to pewnie to potrwa, dzięki za info.

BluekPL PW
28 maja 2013, 17:58
Mam takie pytanko.
Jak to potem trzeba zaktualizować?
Samo się zrobi czy będzie trzeba otworzyć jakiś plik?

Dark Dragon PW
28 maja 2013, 18:01
Gra znowu się pobierze od nowa, samodzielnie.

kuackillah PW
28 maja 2013, 18:02
Bedą serwery wyłaczone i jak włączą z_powrotem to tylko klikniesz na ikonke, a ona sama sciagnie sobie potrzebna aktualizacje automatycznie.

laszka PW
28 maja 2013, 18:42
bad news ;(

na fejsie się pojawiło takie coś:

Might & Magic - Duel of Champions We will keep you updated guys, tomorrow is the target

Hayven PW
28 maja 2013, 19:01
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Dark DragonDark DragonPRESS IN DIRE SITUATIONS

laszka PW
28 maja 2013, 19:12
zapraszam :

http://www.twitch.tv/matrix_disc

pokazują nowe karty :)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 22 - 23 - 24
temat: [DoC] Ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel