Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [DoC] Ploty i newsy
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 22 - 23 - 24

iskra. PW
7 listopada 2013, 17:17
"The game will be on maintenance Thursday Nov 7th from 3pm to 5pm (Paris time) to prepare for something big!"

Ktoś wie może o co kaman z ostatnią częśćią tego zdania :P?

Kammer PW
7 listopada 2013, 17:23
Nie mam pojęcia, ale gra mi się aktualizuje...

Edit: Nie widzę żadnych zmian.

Bezimienny111 PW
7 listopada 2013, 18:21
Podążając za info z Facebooka myślę, że chodzi o dołączenie DoC-a do platformy Steam.

lukap PW
7 listopada 2013, 22:39
czy ubi calkowicie zrezygnowalo z kampani z doc?bo aktualizacje leca a zadan nowych nie ma...

Acid Dragon PW
7 listopada 2013, 22:58
Teoretycznie nie. W praktyce nie jest to dla twórców priorytet, więc zajmują się innymi rzeczami.

Mam wrażenie, że Duel of Champions zebrało wokół siebie bardzo wielu graczy, ale niewielu z nich to fani Might & Magic. Więc bardziej niż względy fabularne, czy połączenie z innymi grami, dla twórców liczy się dotarcie do tych "innych" graczy.

Mam też wrażenie, że "centrali" w Ubisofcie niekoniecznie się to podoba, biorąc pod uwagę zaangażowanie Erwana w fabułę DoC.

Niemniej jednak przynajmniej dwie kampanie jeszcze będą. Kiedyś.

Nerevar PW
7 listopada 2013, 23:02
Ciekawe, czy praca nad nimi zajmie mniej czasu niż nad Duke Nukem Forever ;)

lukap PW
7 listopada 2013, 23:07
jednym slowem kasa wygrala :)

superzgred PW
7 listopada 2013, 23:13
Jest to gra typu PvP i to nastawiona na taki tryb rozgrywki w 99%. Myślę więc, że stwierdzanie, iż kasa wygrała jest trochę nie na miejscu. Po prostu w grach tego typu od zawsze grywalność >>>>>>>> fabuła. Ile jest gier PvP gdzie fabuły nie ma w ogóle, a grywalność jest na wysokim poziomie? A ile jest takich, w których ta proporcja jest odwrócona?

Acid Dragon PW
7 listopada 2013, 23:16
Ależ, to nie żadna tajemnica.

Priorytetem każdej komercyjnej gry w dzisiejszych czasach jest zarobić jak największe pieniądze. Jeśli któtyś producent mówi inaczej, to kłamie.

Jednakże w tym wypadku ścierają się dwie koncepcje - zarobić jak najwięcej pieniędzy na DoC, jako samodzielnej, niezależnej grze lub też zarobić jak najwięcej pieniędzy na marce Might & Magic, rozumianej jako całość.

Wydaje mi się, że twórcy DoC nieco inaczej widzą tę kwestię niż twórcy M&M w Ubisofcie. A jeszcze inaczej pewnie to widzi dział sprzedaży w Ubi.

Alamar PW
8 listopada 2013, 15:29
Od wczoraj Duel of Champions dostępny jest też na Steamie.

Co z tego wynika? To że za "drobną opłatą" można zakupić "Founder's Pack", a w nim talię Przystani z alternatywną kartą Kassandry (oraz Wilczą Panią Kapitan), Talię Sanktuarium z trzema pakietami Powstania Pustki, Pakiet startowy z czterema taliami podstawowych frakcji, Talię Akademii z trzema pakietami Zapomnianych Wojen oraz Pakiet mistrzów z boksami z podstawki i każdego dodatku.

Jak ktoś ma za dużo pieniędzy, to chętnie przyjmę wymienione wyżej prezenty. ;P

PS
Wszystkie wymienionej wyżej oferty są zaklasyfikowane jako DLC - przynajmniej Steam nie okłamuje klientów przy sprzedaży swoich produktów, nie to co niektóre firmy i ich "zestawy przygód". ;)

Acid Dragon PW
8 listopada 2013, 16:01
Cytat:
Wszystkie wymienionej wyżej oferty są zaklasyfikowane jako DLC

Technicznie to też nieprawda. DLC to "downloadable content", czyli dodatkowa zawartość do ściągnięcia - nie kod do odblokowania czegoś, co w grze już jest, lub też jakiekolwiek dodanie większej ilości kart/punktów/waluty, czy innego rodzaju "cheat code".

Alamar PW
8 listopada 2013, 16:04
Technicznie tak, ale DLC nabrało już innego znaczenia wśród społeczeństwa - "zapłać za dodatkowe, wirtualne korzyści" (nie ważne czy to dodatkowe MB zbroi dla konia czy kod odblokowujący coś tam) i tu się wszystko zgadza.

Alamar PW
11 listopada 2013, 18:59
Wieża marzyciela - nowy dodatek, czyli jedna ze wspomnianych przy okazji Zapomnianych Wojen pięciu wież i jej powiązanie z Zakonem Pustki, Akane i Gazal.

Kammer PW
11 listopada 2013, 19:05
Już zapowiadają nowy dodatek?! Parafrazując klasyka: mają rozpęd, sk******ny. To jest ten dodatek mający złączyć boostery z poprzednich dodatków w jeden? Chyba pora wrócić do DoCa...

Demoterium PW
12 listopada 2013, 08:39
Gram od 11 dni i jeszcze dobrze nie wczułem się w Akademie a tu kolejny dodatek. Ciekawe tylko czy to stanowi zapowiedź nowej frakcji czy rozszerzenie istniejących mechanizmów.

Alamar PW
12 listopada 2013, 08:44
Nowej frakcji raczej nie ujrzysz. Dodatek będzie zawierać nowe karty plus tzw. drugi zestaw startowy.

Aha, jakby ktoś był ciekawy, czemu po kończonym weekendzie nadal nie ma przycisku do kodów w grze - przedłużono czas jego wyłączenia do środy.

Demoterium PW
12 listopada 2013, 09:09
To raczej dobra wiadmość, Gra mogłaby stracić na plynności gdyby co chwile pojawiała się nowa frakcja.

UpiornyRycerz PW
12 listopada 2013, 12:25
Po pierwsze ten dodatek nie będzie zawiewał nowego zestawu podstawowego ani nowej frakcji.
Po drugie nowy zestaw podstawowy ukarze się najszybciej po nowym roku.

Alamar PW
12 listopada 2013, 12:32
A za co się ukarze? Co takiego przeskrobał?

Nerevar PW
12 listopada 2013, 13:44
No i czym miały by być zawiewane nowy zestaw podstawowy/frakcja, że UpiornyRycerz zaprzeczył takiej informacji?
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 22 - 23 - 24
temat: [DoC] Ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel