Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [DoC] Ploty i newsy
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 22 - 23 - 24

Taren PW
21 września 2013, 15:24
Tam jeszcze jednej karty nie ma.

Void Ripple - magia pierwotna - karta rzadka (Bogu dzięki) - koszt 6/butelek 6 - "Banish target non-hero, non-event card from the battleground".

Karasnik PW
21 września 2013, 18:18
Coś czuję, że Adar na łutach będzie coraz bardziej opłacalny :P

laszka PW
21 września 2013, 21:28
@Alamar, Karasnik

Macie racje, jest direct removal. Jednak wszystkie karty tego typu przynależą do jednej szkoły magii i nie każdy bohater ma do niej dostęp. Zauważcie też, że nasz tytan przeżyje każdy AoE-Dmg włącznie z armagedonem. Do tego kosztuje tylko 5 punktów akcji.

Sam fakt ze musisz go "uderzyć" zanim zaatakuje nie jest wcale problemem, nawet zabezpiecza go przed mrocznym odbiciem !

Alamar PW
22 września 2013, 09:24
Cytat:
Zauważcie też, że nasz tytan przeżyje każdy AoE-Dmg włącznie z armagedonem.


laszka PW
22 września 2013, 14:56
3 Do fortunek i deck na magii jest rzadko spotykany, tylko w combo deckach i ewentualnie jakieś kombinacje "4/4/3"

Karasnik PW
22 września 2013, 14:57
@laszka, a:

Przy 6 flaszkach of kors :P

laszka PW
22 września 2013, 15:08
Ale to uniq a tytanów możesz mieć 4. :)

Ta jednostka po prostu będzie stwarzać niesamowite agro, będąc przy tym tankowna.

Decki bez magii ciemności będą miały kłopot z pozbyciem się jej, będą musiały zagrywać kombinacje co najmniej dwóch kart, za którą zapłacą więcej niż przeciwnik wystawiając tytana.

W każdym razie to chyba jedyna naprawdę dobra jednostka akademii, ale zobaczymy w praniu.

Karasnik PW
22 września 2013, 15:21
Ale z drugiej strony nada się tylko do późniejszych rund, przecież potrzebne jest mu 5 piąstek i 5 flaszek. :) Tak więc tradycyjny Nergal może szybko załatwić sprawę. :)

laszka PW
22 września 2013, 17:18
Własciwie, to jak będziesz grał Myrandą i startował z 2/1/0, to w piątej turze masz już 5/3/0, bądź 5/2/0 gdy jesteś drugi. Zagranie scholara i wizard tutora przed piątą turą, nie powinno być problematyczne, a utrzymanie ich an polu bitwy, nie jest niemożliwe szczególnie, że mają o 1 więcej hp niż przeciętna jednostka ich poziomu.

I tutaj właśnie pojawia się problem. Pieczęć śmierci nie jest grywalnym spellem, a przeciętny bohater na stworach wspomaganych magią w piątej turze, gdy jest drugi ma zazwyczaj 4/3/1, tak więc nawet przeciwko magii ciemności daje rade.

Kiedyś zrobiłem trolldeck, który polegał na wystawieniu świętego kirina w 6 turze. Kaiko za pomocą swojej umiejętności wyrzucała go z ręki, wracając na rękę tego stworka do wyciągania uniq spelli. Po czym wskrzeszałem Kirina. Combo okazyjne a deck niegrywalny, ale kiedy już się udało, to aggro spowodowane kirinem było niesamowite i dawało mi przewagę na jakieś 2 tury. Myślę że wystawienie Tytana będzie o wiele łatwiejsze.


Karasnik PW
22 września 2013, 18:45
Co jak co, ale bardziej mi się podoba ten drugi tytan za 5 zasobów, 4/4/7 Fala Szoku 3 Miejscowy Wybuch 3 i Niewrażliwość na odwet, o ile dobrze pamiętam :P

Alamar PW
24 września 2013, 17:31
Patch notes dla Zapomnianych Wojen, a w nich m.in.:
- naprawa Turnieju Szwajcarskiego,
- naprawa bugów związanych z Tygodniem Surowości i z Shi-No-Shi,
- zmiany w Tygodniach Dzikich i Oswojonych Dusz, Lawinie, Pustkowiu i u Banshee.

iskra. PW
26 września 2013, 22:44
To niepojęte jak ktoś mógł dopuścić takie tłumaczenie, w pełni "profesjonalne", za które ktoś pewnie dostał pięniądze.

KAMZAR PW
27 września 2013, 15:03
Wczoraj kupiłem/zamieniłem w ołtarzu 1 Mrocznego asasyna i nie widzę go w kartach dalej mam tylko 1 czy ktoś miał może podobny bug?

iskra. PW
27 września 2013, 21:35
Jest tyle bugów po update, całymi miesiącami będą to łatać, np mag złodziej zaklęć kradnie jakieś zaklecie, które w wielu przypadkach działa tylko połowicznie np zadaje tylko dmg ale klątwy juz nie rzuca jak np przy Cyklonie gdzie zadaje 1 dmg ale moby dalej moga atakować

iskra. PW
29 października 2013, 22:46
Potęga morza będzie wymagała 4 many, kosztować 4, fajnie,że nerfią jedną z niewielu sensownych kontr na controle...

jollo PW
30 października 2013, 08:33
Taki nerf to nie nerf, jeżeli grasz przeciw OTK to 3 many czy 4 nie robi raczej wielkiej różnicy, natomiast dla decków semi rushujących to już ma znaczenie i chyba mimo wszystko zmiana w dobrą stronę.

The Doom PW
30 października 2013, 16:55
Ludzie prowadzący oficjalny, ubisoftowy fanpage DoCa na Facebooku właśnie zapowiedzieli, że została rozpoczęta budowa 'wyjątkowej wiki DoC'.

Cytat z FB:
Drodzy Czempioni,

Jeden z oddanych graczy rozpoczął budowę tej wyjątkowej wiki DoC! Będzie to olbrzymia baza zawierająca mnóstwo informacji!

Wy również możecie dołączyć do działań na rzecz tego projektu poprzez wzięcie udziału w dyskusji na stronie: http://duelofchampions.gamepedia.com/
Link dla zainteresowanych w cytacie wyżej ;) Strona, oczywiście, jak na razie tylko w języku angielskim.

Pewnie jeszcze trochę naczekamy się, aż w naszym ojczystym języku powstanie oficjalna i kompletna 'encyklopedia' tejże gry. Cóż... Kwasowa Grota jak zwykle była szybsza i myślę, że z tego możemy być dumni, bo to, co oni dopiero tworzą, my mamy w naszych zasobach już od dawna ;D

iskra. PW
1 listopada 2013, 19:54
Ktoś oglądał finał MS? Swietne mecze, masa pomyłek z obu stron, widać, że stres nie pomagał.
Finałowy mecz przy stanie 2:2 był zdecydowanie najlepszy Acamas vs Potęga morza ;) byłem pewien, że w tym momencie jest już po meczu, a tu taka niespodzianka.

GarnoJarno PW
2 listopada 2013, 13:25
Masz jakiś link gdzie można obejrzeć te walę?

iskra. PW
2 listopada 2013, 13:32
Pod tym linkiem są chyba wszystkie walki z finałów:

http://www.twitch.tv/duelofchampions/profile/pastBroadcasts

Pod tym finałowe starcie, walka przy stanie 2:2 od 3:36:10

http://www.twitch.tv/duelofchampions/b/475526317
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 22 - 23 - 24
temat: [DoC] Ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel