Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: MM9 - komnaty Kwasowej Groty
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3

desmond PW
30 maja 2013, 21:48
Ja tam zawsze brałem do drużyny druida, ale jako drugą postać do walki wręcz, w której to lepiej radzi sobie już tylko gladiator. Oprócz druida był jeszcze kapłan, paladyn i lisz. Lisza warto brać do drużyny, bo nikt inny nie może mieć magii ciemności na poziomie większym niż ekspert. Poza tym mając kupiectwo jedną z postaci na poziomie arcymistrza (paladyn), a drugą na poziomie mistrza (lisz) można przedmioty taniej kupować niż sprzedawać w pewnych sklepach.

AquaInferus PW
31 maja 2013, 15:15
Czyli 1na Maga 1 na Lisza a co na to np Alamar co ty byś poradził ? Kurde też właśnie widzę ten dylemat Mag lisz. Potrzebuje wobec tego jeszcze kilka głosów
Kurde zauważyliście że oni nic nie jedzą przydał by się mod na prowiant żeby był jak w 7 alb 8 . Pz w związku z tym żę M&M X się ma pojawić proponuje zaktualizować teks z Komnaty o 9

Alamar PW
31 maja 2013, 20:09
Lisz zawsze i wszędzie. Można się zastanawiać nad wyborem maga zamiast kapłana (tudzież odwrotnie), gdyż te dwie postaci mają podobne szkoły magii, ale lisz ma najpotężniejsze czary ofensywne w grze: Odbicie Bólu, Paraliż, Trująca Chmura, Pijący Duszę. Jako jedyny może poznać magię ciemności na poziomie arcymistrza, gdy tymczasem arcymistrzowską magię światła mogą poznać i mag, i kapłan.

Osobiście polecam skład: Gladiator, Zabójca, Kapłan (AM m. ducha i światła), Lisz (AM m. żywiołów i ciemności - czyli kapłan + lisz = 4 szkoły magii na poziomie AM), choć jeśli kiedyś zagram ponownie, to chyba wybiorę samych magów (mag, lisz, kapłan, druid) - po prostu w dalszej części gry magia miażdży przeciwników.

Irhak PW
31 maja 2013, 21:30
Cytat:
Pz w związku z tym żę M&M X się ma pojawić proponuje zaktualizować teks z Komnaty o 9
Raiders też miało wyjść :P A ten tekst chyba pozostanie do czasu wyjścia (przez drzwi zsypu) MMX :P

AquaInferus PW
2 czerwca 2013, 15:01
Bez takiego pesymizmu M&M X legacy na pewno wyjdzie skoro pokazali gameplay Komnata też u nas się pokazała niema wyjścia musi być tylko żeby Arcomage wrócił do tawern i jedzenie .

Irhak PW
2 czerwca 2013, 15:10
Arcomage się na 90% nie pojawi, a komnata znaczy tyle co nic :P (Spójrz na komnaty dot. fanowskich projektów :P)

AquaInferus PW
2 czerwca 2013, 19:34
Ja jestem jednak optymistą w tej kwestii . Z innej beczki w Thjorgard albo Thronheim ( nie wiem mylą mi się te miasta zbyt podobne nazwy ) bytuje sobie Pustynny Horror, którego za chiny ludowe nie mogę ukatrupić, choćby nie wiem jak długo w niego walił magią łukami i czymkolwiek tam mam, czy to jakiś bug czy ten potwór jest porostu oskryptowany dla jakiegoś zadnia.

Irhak PW
2 czerwca 2013, 20:10
W Thronheimie (Thronheim to te wielkie bramy z bocznymi przejściami między sekcjami miasta lub właśnie ten Pustynny Horror, a Thjorgard to siedziba jarla na zielonym pagórku :P) możesz go tłuc ile wlezie, ale dopiero na wyższych poziomach drużyny czas jego ukatrupienia jest widocznie krótszy :P

Zapewniam on JEST do pobicia. Nawet dla drużyny z poziomem 1, ale zajmuje to wtedy strasznie dużo czasu :D

Alamar PW
3 czerwca 2013, 19:03
Po prostu nie możesz przebić jego pancerza, który absorbuje obrażenia. Potrzebujesz silniejszej drużyny i lepszego sprzętu... albo dużo cierpliwości, gdyż nawet ataki pierwszopoziomowej drużyny czasem zadają obrażenia.

AquaInferus PW
5 czerwca 2013, 22:51
Wykonuje zadanie związane z Awansem na Lisza szukam sobie tych zwojów zdobyłem II część zwoju o liszach i tam czytam, że przepis na eliksir przemiany znajdę w kuchni i tu pytanie jakiej kuchni, gdzie ta kuchnia zawędrowałem do jakiegoś grobowca z Korną na Tronie a Kuchni nie widzę.

Irhak PW
5 czerwca 2013, 23:02
Ponownie odsyłam do komnat MM9 w Grocie:
11. LIsz
Pracownia Lisza w Yorwick - kolejność odwiedzin: 3, 6, 5, 2, 4 :P

AquaInferus PW
11 czerwca 2013, 22:28
Dzięki zrobione.

Kontrakan PW
9 lutego 2014, 23:21
Hej :)

Ja mam dwa pytania:

Po pierwsze, jak usunąć NPC z drużyny?

Druga sprawa jest trochę bardziej skomplikowana. Chodzi o smoka. ;)
Już go rozwaliłem i dostałem list, w którym jest mowa, że dorównujemy osiągnięciami Markelowi Wielkiemu_i że jedna z moich postaci może zostać jarlem. :P Tylko nie mogę nic wykombinować, żeby pozbyć się Markela. :/
Ma ktoś podobną sytuację? :D
Może ten list jest po prostu dla szpanu? ;)
Dodam, że nie pokonałem smoka "tradycyjnie", tylko wykonałem tę całą, długą misję.


Irhak PW
10 lutego 2014, 10:06
Cytat:
Po pierwsze, jak usunąć NPC z drużyny ?
Aby wejść w interakcję z NPC w drużynie naciśnij 5,6 lub 7 dwukrotnie, a wtedy pojawi się ekran rozmowy.

Cytat:
Już go rozwaliłem i dostałem list, w którym jest mowa, że dorównujemy osiągnięciami Markelowi Wielkiemu, i że jedna z moich postaci może zostać jarlem :P Tylko nie mogę nic wykombinować, żeby pozbyć się Markela :/
Pozwól zabić go Kirze :D Ale jarlem chyba nie można zostać :(

Kontrakan PW
10 lutego 2014, 17:42
No to wiadomo, że Kira już go zabiła. Ale później niestety zmartwychwstał. :/

Alamar PW
10 lutego 2014, 18:12
Jedyną nagrodą dla drużyny w MM9 jest tytuł Arcygubera oraz wypełnienie ich Pisma Przeznaczenia.
Według pierwotnego scenariusza, drużyna miała zostać władcami Guberlandu po śmierci Markala "Wielkiego", ale nigdy ten zamysł nie został zrealizowany (zapewne z braku czasu).
Być może w planowanym przez NWC MM10 drużyna miała być władcami Guberlandu.

Kontrakan PW
10 lutego 2014, 22:58
A mam kolejne pytanie. :)

Czy ten temat służy tylko do zadawania pytań, czy też mógłbym się czasami pochwalić osiągnięciami, wrażeniami? :P

I oczywiście dziękuje za odpowiedź. ;)


Dark Dragon PW
10 lutego 2014, 23:43
Ten temat służy do opinii i sugestii na temat komnaty MM9, działu tematycznego w Grocie.

Kontrakan PW
11 lutego 2014, 14:33
Mhm, czyli w ogóle nie powinienem zadawać pytań?
Bo wcześniej widziałem, że inni też zadawali, to to mnie zmyliło. :/
Przepraszam za pomyłkę.

Acid Dragon PW
11 lutego 2014, 14:58
Temat zawsze można stworzyć :). Np. "MM9 - Ogólnie o grze", albo "MM9 - pytania i odpowiedzi".
strona: 1 - 2 - 3
temat: MM9 - komnaty Kwasowej Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel