Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Fabuła dodatków DLC
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

Alchemik PW
23 lipca 2012, 18:27
Cytat:
A wolne miasta to nie przypadkiem Akademia?

Nie, wolne miasta to ludzie którzy nie chcieli przyjąć Elratha, i pozostali przy czczeniu Ylatha.

Cytat:
Ciągle mnie męczy pytanie czy państwem nekromantów jest Siedmiogród.

Podczas wydarzeń w Heroes VI, tak. Potem wybuchła wojna domowa i Nekromanci uciekli do Hereshu, natomiast Czarodzieje założą nowe państwo w miejsce Siedmiogrodu (niestety nie pamiętam jak się nazywało).

Fajnie by było jakby trochę bardziej przybliżyli kulturę Wolnych miast i wodnych elfów, nie mam na myśli frakcji, ale jakieś sławne postacie, wydarzenia itp.

Sądzę że jak zaczną reformować grę i urozmaicać ją różnymi frakcjami, elementami to są szanse że uda im się wsadzić wszystkie frakcje. Tylko Ubisoft musiałby się wziąć za siebie, i nie miec więcej większych wpadek.

Nerevar PW
23 lipca 2012, 18:37
Cytat:
jakoś nikomu nie przeszkadza że w Akademii czarodziejami są głównie ludzie
Ale wśród jednostek mamy jednego ludzia.

Cytat:
Chociaż dlaczego niby rasy nie mogły się podzielić
Nie chodzi o to, że nie mogą, ale o to, że ludzie marudzą, gdy mamy kilka zamków z jednostkami przedstawiającymi w dużej części w sumie 1 rasę.

Cytat:
natomiast Czarodzieje założą owe państwo w miejsce Siedmiogrodu (niestety nie pamiętam jak się nazywało)
Srebrne Miasta.

Alchemik PW
23 lipca 2012, 19:05
Co do mrocznych elfów to najprawdopodobniej istoty będą bliżej koncepcji tego miasta z części 5, więc troglodyci, meduzy złe oczy raczej odpadają. Ciekaw jestem czy planują przywrócić leśne elfy? W końcu ciężko opowiedzieć historię konfliktu między elfami bez jednej strony.

Dark Dragon PW
23 lipca 2012, 20:28
Nowa rasa dojdzie w dodatku, a nie kolejnym DLC/Adventure Packu :P

Fandor PW
23 lipca 2012, 21:22
Fajna by byla mini gra od Ubi, nawet na silniku 5 lub 6, w ktorej to nie bylo by aktualnach ras, a dostali bysmy te pominiete:
Wodne Elfy ktorych dodaniu przeszkadzaja sylwan i sanktuarium, Wolne miasta ktorych dodaniu przeszkadzaja czarodzieje i ludzie (w wolnych miastach czarodzieje towrza swoje drugie mini panstwo poniewaz maja inne zasady).
Co do serii Heroes to powinni odpuscic sobie Void w tej czesci i udostepnic w kolejnej - Bezimienni i anioly mialy by wlasne panstwa i jeszcze kilka innych (w ten czas mozemy dostac zamek Ashy, w ktorym zebraly sie wszystkie zywiolaki, cytadele, ktora pomaga bezimiennym tez wyznajac Melasse), mozliwosci jest wiecej kiedy cofna sie w daleka przeszlosc Ashanu, ale wedug mnie powinno sie to wydarzyc w nastepnej czesci, poniewaz bezsensowne jest pojawianie sie miast i jednostek panst, ktore formalnie nie istnieja a taki efekt da teraz w tej samej czesci powrot do Void.

Alchemik PW
23 lipca 2012, 22:09
Cytat:
Nowa rasa dojdzie w dodatku, a nie kolejnym DLC/Adventure Packu :P

Może kiedyś pokuszą się o dodanie jakichś ras w DLC, z tego co pamiętam zakładali taką możliwość w ankiecie.

Bosper PW
24 lipca 2012, 10:29
Najpierw naobiecywali że dojdą w sumie jeszcze 4 rasy 2 w dlc a 2 w dodatkach, a teraz udają że to były źle rzetłumaczone słowa. Podejrzewam, że nie były źle tłumaczone a jedynie UBI się wycofało tymczasowo z takiego rozwiązania. Jak dla mnie mogą zrobić 4,5 dodatków i w każdym dodać rasę nową. Wolę H6 ze wszystkimi rasami(tak jak trzeba) niż H7 i znowy 4,5 ras(niedługo zostawią 2 ludzi i demony) i zabawę od nowa. H5 skończyło się na 8 frakcjach(czyli całkiem nieźle brakowało Nagów i Jaszuroludzi) tutaj brakuje połowy ras.

Fandor PW
24 lipca 2012, 10:45
Z tym ze jaszczuroludzie w tym uniwersum nie istnieja, a jesli by nagi zostaly w akademii w 5 to nikt by nie poyslal ze moga zostac rasa. Poza tym, Ubi zrobilo takie uniwersum, ze prawie kazda jednostka z poprzedniego dostala nacje (jezeli mogla) a niektore zdublowali - dwa panstwa ludzi, dwa panstwa elfow, i jedna odmiana podrozujaca. Kazdy wie jak jest z Ubi. Teraz wycofali sie z produkcji 3 ras a jutro dostaniemy info ze lochu tez nie bedzie. Ubi jest nieprzewidywalne.

Bosper PW
24 lipca 2012, 10:55
Jaszuroludzie nie istnieją w tym uniwersum, ale wielu fanów chciało powrotu bagien, a co do Nag to nie było w Akademii w H5 ani jednej jak pamiętam(nie wiem skąd ta informacja).

Dla mnie powinni skończyć z robieniem kolejnych cześci od nowa a skupić się na ulepszaniu aktualnej na maxa. To wychodzi i taniej i lepiej a gracze kupią na pewno jak zrobią nowe rasy, artefakty,kampanie,mapy itp. Nie chcę H7 przez najbliższe lata dopóki w H6 nie będzie wszystkiego co powinno być. Jakoś Blizzard potrafi wspierać swoje gry długo a UBI od razu po wydaniu chciałoby pracować nad kolejną częścią(takim sposobem to nigdy nie będziemy mieli pełnej wersji Herosów jako to było w przypadku H3 czy nawet H5 z dodatkami).


Alchemik PW
24 lipca 2012, 12:37
Cytat:
Dla mnie powinni skończyć z robieniem kolejnych cześci od nowa a skupić się na ulepszaniu aktualnej na maxa. To wychodzi i taniej i lepiej a gracze kupią na pewno jak zrobią nowe rasy, artefakty,kampanie,mapy itp. Nie chcę H7 przez najbliższe lata dopóki w H6 nie będzie wszystkiego co powinno być.

Zgadzam się. Jeżeli zaczęliby w końcu porządnie usprawniać grę to zyskaliby zainteresowanie fanów oraz tych graczy którzy odstawili H6 w kąt.

orodreth PW
24 lipca 2012, 15:18
Meduzy mogą być jako istoty pokrewne Koralowym Kapłankom, tyle że zamieszkałe w podziemiach. Poza tym ja bym widział w Dungeon Syreny jako Kobiety z nietoperzowymi skrzydłami, w końcu były ich posągi w tym mieście w H V.
(Posągi Syren morskich też były i oto mamy w neutralnych stworzeniach taką postać).


Alchemik PW
24 lipca 2012, 16:14
Z tego co wiem magowie byli szykowani w podstawce ale z powodu braku budżetu pomysłu zaniechano.

Lukasz89 PW
24 lipca 2012, 16:15
Nie znikąd, oni tam mogą być, a koncern opowie taką fabułę, że po prostu nie będzie ich dotyczyć.

Bezimienny111 PW
24 lipca 2012, 17:37
Ale czy ilość frakcji, jest wyznacznikiem tego jak dobra jest gra ?
Szczerze wolałbym, aby dodali jedną frakcję, z bardzo dobrą fabułą i dopracowali grę od strony technicznej, niż dodali naraz 4 frakcje tylko po to, by te frakcje były.

Alchemik PW
24 lipca 2012, 18:04
Cytat:
Chce nakreślić, że z koro te frakcje były w innych częściach i były obiecywane to muszą być.

Były obiecywane kiedy entuzjazm twórców był bardzo wysoki, potem rzeczywistość zweryfikowała tę część, i należało naprawiać błędy. Potem Black Hole trafił szlag i nowa firma musiała po Nich sprzątać i nie w głowie były im frakcje.

Co do przywracanych frakcji, możliwe że poza lochem przywrócą magów, ponieważ jakieś szkice i inne opracowania tej frakcji w tej części mają już częściowo ukończone.

Alchemik PW
24 lipca 2012, 18:51
Jeśli dodatek/-ki i DLC będą się dobrze sprzedawać to Heroes VI może będzie wspierany na tyle długo że uda im się umieścić wszystkie zamki.

Acid Dragon PW
24 lipca 2012, 18:58
Po pierwsze - ilość frakcji nie za bardzo ma cokolwiek wspólnego z fabułą "Pirates of the Savage Sea", czy potencjalnych DLC, nieprawdaż?

Po drugie - nikt nic nie obiecywał. Nie zapewniał, nie dał słowa honoru, nie mówił, że tak będzie. Raz jeden pewien zbyt entuzjastyczny pracownik Black Hole wyjawił plany dot. frakcji w Heroes VI. Rzeczywistość te plany zweryfikowała i już wiemy, że tak nie będzie. Na dzień dzisiejszy wiemy, że nie będzie dodatkowych 4 frakcji i trzeba się z tym pogodzić. Może są jakieś szanse, aby w przyszłości się to zmieniło, ale nie obecnie.

Alamar PW
24 lipca 2012, 19:09
Masz odpowiedź na to pytanie w temacie o Fandayu.

Fandor PW
24 lipca 2012, 20:18
Widac ze w kazdym punkcie zdania sa podzielone, oprocz jednego - wszystkich frakcji. Mi sie jednak wydaje ze powinni H6 odpuscic po upadku BH, poniewaz nauka kody gry zajmuje im wyjatkowo duzo czasu, a jak by sami go zrobili to nastepna czesc (lub zaprogramowany samodzielny dodatek, ale bez naprawiania podstawki) to mieli by wieksze mozliwosci i nastepna czesc byla by szybciej.
Ponadto Ubi planuje jeszcze w tej czesci wypuscic wczesniejsze czasy, a ja uwazam ze powinnismy to juz dostac w pozniejszym czasie gdyz anioly wspolpracuja z ludzmi od niedawna, przez co powinni miec wlasna frakcje tak jak i bezimiennijezeli cofnac sie do czasow przed ich walkami. Takie jest moja zdanie w tej kwestii, i widze ze osamotnione ale coz.

Acid Dragon PW
25 lipca 2012, 19:11
Wszystkim uczestnikom dyskusji pragnę przypomnieć dwa podstawowe punkty Konstytucji:

II. Zasady.

1. Pisanie postów:
a) Każdy post powinien odnosić się bezpośrednio do tematu, w którym powstał lub bezpośrednio z niego wynikać. Powinien przy tym nie wychodzić poza ogólnie przyjęty "klimat" i tematykę Groty (chyba, że w *pewnych granicach* pozwala na to specyfika danej komnaty - np. Tawerna).
b) Post winien być dłuższy niż jedno zdanie, chyba, że jest to krótkie, acz treściwe pytanie lub odpowiedź na nie. (Nie dotyczy bardziej 'luźnych' tematów w Tawernie.)


Wszelkie posty niespełniające tych wymagań są usuwane.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: Fabuła dodatków DLC

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel