Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Fabuła dodatków DLC
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

Bezimienny111 PW
22 lipca 2012, 15:41
Nie napisałem,że wrócił :) Napisałem, że jest miejsce dla niego w Ashanie, bo i taką odpowiedź otrzymałem.

mkolumb PW
22 lipca 2012, 15:42
Behemot? Czyżby jakiś DLC gdzie walczymy ze zbuntowanymi orkami, a Behemot jest ich bossem? :D Ale dla takiego bossa/jednostki to DLC mógłbym kupić

Nerevar PW
22 lipca 2012, 15:50
Cytat:
po prostu ciekawie
Nie chodziło Ci o efektowny wygląd w takim razie?

Cytat:
może, zaznaczam może, Behemota, choć nie jako jednostkę frakcji
Behemot w sumie mógłby być - przy obecnych standardach - bossem.

A z zupełnie innej beczki - w barbarzyńskim DLC dostaliśmy Thunderbirda jako zwierzaczka rodowego, w Danse pewnie ta rola przypadnie nieumarłemu smoczkowi. A jakie stworki widzielibyście w tej roli dla pozostałych frakcji? Diabeł jako pet Inferno a Anioł w Przystani? ;)

Nerevar PW
22 lipca 2012, 16:14
Z czego trzy to przerośnięte wersje zwykłych jednostek. A Przystań ma samych Archaniołów - nuda Panie, nuda ;) I Sanktuarium/Twierdza nie mają po 2 swoich bossów - jakby na to nie patrzeć...

Fandor PW
22 lipca 2012, 16:18
W przystani i inferno nie bylo zadnego oryginalnego bossa, tylko demony i anioly. Przydaloby sie zeby dali jakiegos oryginalnego, np. Ifryta a do przystani to nie wiem. Co do bossow to wydaje mi sie te fajnymi byli by:
Inferno - Ifryt
Przystan - ?
Sanktuarium - jakis prawdziwy wodny smok
Nekropolis - Duch Smok
Twierdza - Behemot
Loch - Czarny Smok
Sylwan - Zloty/Szmaragdowy Smok
Akademia - Tytan
Forteca - Czerwony (ognisty) Smok
W ten sposob w prawie kazdej nacji poprzedni czempion zostaje bossem, moim zdaniem to lepsze rozwiazanie niz jak bysmy mieli smoka na czempiona a boss czerw rozwalal by po kilka takich poteznych istot.

TopFunny525 PW
22 lipca 2012, 16:21
Cytat:
W Infernie i Przystani jest wystarczająco dużo bossów. Jak na to wychodzi na frakcję przypada po 2 bossów.( Wyjątkiem jest Inferno bo 4)

Wyliczmy:

Matka Roju - Inferno
Azkaal - Inferno
Arhibaan - Inferno
Hai royu - Sanktuarium
Matka Namtaru - Nekropolia
Michał - Przystań
Uriel - Przystań
Ptak Gromu - Twierdza
Czerw Otchłani - Inferno
Katarzyna - (W przyszłości Lochy)
No i Kościany Smok(Nekropolia)
Przydałby się jakiś boss dla twierdzy i sanktuarium. Gdyż mają mało. Może to poprawią w dodatku. Najwięcej ma Inferno gdyż to wokół nich dzieją się głównie wydarzenia w HVI. Nie licząc Azkaala to wychodzi na to, że Inferno ma 3 bossów. Przystań 2. Nekropolia 2(licząc z nowym DLC) A reszta po jednym. Czyli jak mówię. Fajnie by było gdyby dali dla sanktuarium i dla twierdzy jeszcze:). Pozdrawiam


Fandor PW
22 lipca 2012, 17:44
Raczej nikt dokladnie nie zna planow Ubi, robia co chca i co najwyzej mozna miec przypuszczenia.

eviltiger PW
22 lipca 2012, 18:16
Bossami mogły by być inne potwory,a nie smoki. Ja bym chciał zobaczyć smoki jako legendarne jednostki w lochu i sylwanie, jeżeli w ogóle powstaną.

Fandor PW
22 lipca 2012, 18:21
Legenda to inaczej czempion. A smoki to nie legendy tylko istoty boskie w tym uniwersum, wiec jezeli w_ogóle je wstawia to powinni na bossow.

TopFunny525 PW
22 lipca 2012, 18:23
Cytat:
Legenda to inaczej czempion. A smoki to nie legendy tylko istoty boskie w tym uniwersum, wiec jezeli wogole je wstawia to powinni na bossow.

Zobaczymy co z Lochem. Możliwe, że tam dadzą smoka na Czempiona.

Alamar PW
22 lipca 2012, 19:55
Cytat:
Katarzyna - (W przyszłości Lochy)
To nie Katarzyna, lecz Córa Malassy - czyli Smoczy Rycerz w smoczej postaci.

Cytat:
No i Kościany Smok (Nekropolia)
Smoczy Upiór czyli raczej Widmowy Smok, ale zobaczymy.

TopFunny525 PW
22 lipca 2012, 21:08
Cytat:
To nie Katarzyna, lecz Córa Malassy - czyli Smoczy Rycerz w smoczej postaci.
Dlaczego zatem jej portrety są zatytułowane Katarzyna? I podczas bitwy z bossem prawdopodobnie też.

Belegor PW
22 lipca 2012, 21:11
Bowiem Katarzyna była smoczym rycerzem i to oddanym Malassie. Przy okazji ona zginęła w grze i to niezależnie w której wersji, więc jej już nie spotkamy w dodatkach.

Acid Dragon PW
22 lipca 2012, 22:58
A teraz prosiłbym o powrót do tematu, czyli do dyskusji dotyczącej fabuły dodatków DLC.

Jeśli ktoś jeszcze się nie wypowiedział odnośnie pytań w pierwszym poście, to zachęcam, gdyż niedługo temat zostanie podsumowany, a to podsumowanie - przesłane Marzhinowi.

Jeśli już odpowiedzi padły, to ciągle możecie dyskutować na temat swoich przeczuć i/lub tego co chcielibyście zobaczyć pod względem fabuły w następnych DLC. Tak więc dyskusje o nowych jednostkach proponuję zostawić na później.

Alchemik PW
23 lipca 2012, 08:41
Cytat:
Każdy pamięta, że największym wrogiem Nekropolii była Akademia. Ale jej brakuje.
To z kim Sandro będzie walczył?

Przeczytaj dokładnie opisy dotyczące tej mapy, link masz w newsie. Sandro prawdopodobnie będzie reprezentował tą nową siłę w Ashanie o której mówili na fandayu (przynajmniej Ja tak zrozumiałem). To by też tłumaczyło różnice zdań między Nekromantami w Heroesie V, w końcu Markal i Givanni różnili się od Arantira pod względem celów.

Fajnie by było gdyby zaczęli dodawać jakieś elementy do map takie jak oczy maga, wiatraki, młyny, ciekawym pomysłem też zawsze były garnizony, mogłyby też wrócić chatki z misjami.

Bosper PW
23 lipca 2012, 11:55
Jak dla mnie powinni przede wszystkim dodać teraz frakcje jakąś bo już długo czekamy a Heroes VI nie ma na_razie nawet minimum jakie do tej pory obowiązywało serię czyli 6-ciu miast. Zastanawiam się czy w jakiejś części sagi zobaczymy wszystkie frakcje (ludzi, demony, elfy, mroczne elfy, krasnoludy, nagi, nekropolię, akademię, orki) oraz frakcję ludzi wyznających Ylatha - może barbarzyńców lub pustelników (w końcu Wolne Miasta też zasługują na swoją frakcję). Mam także nadzieję, że skoro chcą przywracać stwory z poprzednich części to wrócą bagna (jaszczuroludzie jako rasa stworzona przez magów przed eksperymentem z orkami a w czasie eksperymentu ze zwierzoludźmi jako próba wymieszania krwi smoków i ludzi - mam nawet całą historię jak ich losy wpleść w historię Ashan - czempionem byłaby oczywiście wiwerna. Moim zdaniem w Ashanie jest miejsca na co najmniej 11 frakcji jak nie 12 bo trzeba pamiętać o morskich elfach - ich też można dodać osobno.

Nie wiem jak wy ale ja w tej grze zawsze lubiłem dużą ilość frakcji, chciałem nawet żeby w H3 było ich ze 12.
Czekam na kolejne części sagi i wciąż nie mogę się doczekać dużej liczby frakcji a H6 to świetna część do tego (wreszcie czuje się jak bym grał w nową wersję H3 i nie jako zwykłą reedycję, ale nową pozycję z klimatem).

Alamar PW
23 lipca 2012, 13:35
Cytat:
w końcu Wolne Miasta też zasługują na swoją frakcję
Wolne Miasta nie będę miały swojej frakcji - takie jest stanowisko Ubisoftu na tę chwilę.

Cytat:
czempionem byłaby oczywiście wiwerna
Wiwerna jest już u orków i fabularnie zawsze z nimi była.

Cytat:
trzeba pamiętać o morskich elfach
Gracze narzekają na to, że dwie frakcje elfów to już zbyt wiele, a Ty chcesz wprowadzić trzecią, która na dodatek na razie nie ma nawet własnego państwa? Mogą się pojawić co najwyżej jako bohaterowie jakiejś przygody, ale wpierw musza istnieć modele dla zwykłych elfów.

Nerevar PW
23 lipca 2012, 15:39
Cytat:
Jak dla mnie powinni przede wszystkim dodać teraz frakcje jakąś bo już długo czekamy a Heroes VI nie ma na_razie nawet minimum jakie do tej pory obowiązywało serię czyli 6-ciu miast.
Gwoli ścisłości już mieliśmy mniej miast - w jednej z części były raptem 4 ;)

Cytat:
Gracze narzekają na to, że dwie frakcje elfów to już zbyt wiele, a Ty chcesz wprowadzić trzecią, która na dodatek na razie nie ma nawet własnego państwa?
Na dodatek te elfy byłyby swoistą krzyżówka "zwykłego" Sylvanu i Sanktuarium - i raczej podzielą los Wolnych Miast.

Bosper PW
23 lipca 2012, 17:57
Jak dla mnie Wolne Miasta muszą mieć swoją stronę i tyle, a co do Wiwerny to w Herosach się zmienia wszystko jak w kalejdoskopie, u orków nie było kiedyś harpii a u ludzi zniknęli mnisi więc i taka zmiana mogłaby być, poza tym to co było w piątce to Pao Kai a nie Wiwerna. Skoro mają już nie dodawać tych samych ras do różnych zamków(jakoś nikomu nie przeszkadza że w Akademii czarodziejami są głównie ludzie) to można ddać nowe rasy jak Jaszuroludzi, Ogry lub Trolle(lub oba w jednym zamku)itp. Chociaż dlaczego niby rasy nie mogły się podzielić, tak jak podzieliły sie elfy(dobry pomysł we wszystkich światach fantasy są elfy i drowy i nikt tam nie robi problemu) to tak samo ludzie mogliby się podzielić na wyznawców Elratha i Wolnych ludzi z Wolnych Miast czyli wyznawców Ylatha.

Podsumowując cały czas brakuje mi miast, które znajdowałyby się na bagnach(jak Cytadela z H3) oraz górskiego miasta, które nie jest zimowe(krajobraz jak w Bastionie z H3).

Szczerze powiedziawszy myślałem, że dadzą Ptaka Gromu jako Czempiona nowej armii Wolnych Miast, ale cóż zamiast rozszerzać serię to ją zwężają, a szkoda takiej gry.

Mam zatem rozumieć iż w serii Heroes(dopóki prawa będzie miało UBI) nie zobaczymy już nic nowego poza standardowymi 9 rasami(elfy,mroczne elfy,ludzie,demony,nekromanci,akademia,nagi,krasnale,orki)?

Acid Dragon PW
23 lipca 2012, 18:17
Cytat:
Mam zatem rozumieć iż w serii Heroes(dopóki prawa będzie miało UBI) nie zobaczymy już nic nowego poza standardowymi 9 rasami(elfy,mroczne elfy,ludzie,demony,nekromanci,akademia,nagi,krasnale,orki)?

Póki co - tak.
Podczas M&M Day twórcy stwierdzili, że na Ashanie jest 9 frakcji (ewentualnie i niechętnie naciągając Smoczych Rycerzy jako dziesiątą).

Jednakże tak naprawdę chyba tylko smoczy bogowie wiedzą co się może wydarzyć (bo twórcy sami tego jeszcze nie wiedzą). Zawsze można "wynaleźć" nową frakcję, która zrodzi się po wydarzeniach w Mrocznym Mesjaszu lub też retroaktywnie powiedzieć, że jakaś frakcja kiedyś istniała, lecz obecnie już wyginęła i opowiedzieć właśnie historię z przeszłości.
Nie zdziwiłbym się też, jakby się okazało, że był jeszcze jeden smoczy bóg, o którym reszta nie wiedziała (oprócz Ashy) lub też że dojdzie nam frakcja związana z Pustką (Void). Oprócz tego możliwe są też różne podziały obecnych frakcji. Jak pisał Sylath - samych orków są trzy rodzaje.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7
temat: Fabuła dodatków DLC

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel