Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: MM7 problem z instalacją win7
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

hamino PW
15 lipca 2012, 11:09
Witam mam taki problem,że klikam na setup chwilę coś wczytuje i póżniej nic się nie dzieje jakby ktoś mógłby mi pomóc byłbym wdzięczny :) mam win 7

Shael PW
15 lipca 2012, 11:16
Po kilkunastu minutach powinien ruszyć, na pewno w procesach jest :) Miałem tak samo, wyłączam kompa a tu mi instalator wyskakuje :P

hamino PW
15 lipca 2012, 11:28
no nic to czekam setup ten pierwszy doszedł tu 100% i zniknął i narazie nic sięnie dzieje mam nadzieję, że w końcu ruszy :)

Shael PW
15 lipca 2012, 12:14
Ewentualnie możesz spróbować z skopiowaniem płyty na dysk i uruchomieniem setupa z zgodnością, może coś da :)

Alchemik PW
15 lipca 2012, 12:34
Możesz jeszcze spróbować uruchomić jako administrator, kiedyś też miałem problem z jakąś aktualizacją do starszej gry. Uruchomienie jako administrator pomogło.

TopFunny525 PW
15 lipca 2012, 12:38
Albo użyj również Zgodności systemowej. Wybierz Windows XP. I powinno ci zadziałać. Might and Magica nie instalowałem jeszcze. Powiedz jeszcze tylko czy masz 64 bitowy? Czy 32? Bo na 64 bitowych trochę się znam gdyż sam mam Windows 7 Professional 64 Bit.

Alchemik PW
15 lipca 2012, 12:47
Cytat:
Albo użyj również Zgodności systemowej. Wybierz Windows XP.

Albo nawet Windows 98, pod XP podobno też są problemy z tą grą.
temat: MM7 problem z instalacją win7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel