Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Ziggurat - nowe miasto
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 - 11 - 12

witchking PW
27 września 2013, 14:09
Gdyby komuś przyszło do głowy kontynuować projekt to proponuje delikatne zmiany w setupie:

Poziom 1:
Kobold

Poziom 2:
Łowca głów


Poziom 3:
Kowal


Poziom 4
Armadillo


Poziom 5:
Salamandra


Poziom 6:
Jeździec Triceratopsa


Poziom 7:
Olbrzym albo Ettin


Zostaje jeszcze tylko jedno miejsce do obsadzenia.

jarojj10 PW
27 września 2013, 16:59
Szkoda trochę tego kapłana na tak niski poziom wstawiać bo jest on według mnie na razie najładniejszą jednostką tej frakcji. Osobiście dałbym go na równi z kapłanami z Zamku czyli na poziomie 5 albo chociaż na 4.

Na starym forum projektu była pokazana nawet wersja nieulepszona:

witchking PW
28 września 2013, 00:17
Model kapłana ulepszonego i nieulepszonego ciągle mam na dysku. Przeniesienie go na 4 poziom brzmi nawet rozsądnie.

mitlandy PW
28 września 2013, 16:52
W wolnej chwili to zrobiłem trochę ataki muszę poprawić i będzie dobrze :
http://www.speedyshare.com/nHRDB/Ckowal.def

AmiDaDeer PW
28 września 2013, 17:31
Ale... po co? Przecież witch ma model na dysku, można go zanimować, a nie bawić się w Frankensteina i sklejać animację na poziomie dwóch wymiarów...

witchking PW
7 października 2013, 18:38
Dla ciekawskich:
http://images4.alphacoders.com/264/264906.jpg

BanBreaker PW
7 października 2013, 22:44
Cytat:
Gdyby komuś przyszło do głowy kontynuować projekt to proponuje delikatne zmiany w setupie

Dlatego wyproszono Cię z teamu. Jestem naprawdę zmęczony Twoimi ciągłymi komentarzami, Twoim zachowaniem i między innymi dlatego przez długi czas nigdzie nie wchodziłem, ale to nie znaczy, że projekt jest martwy czy cokolwiek takiego. Próbuję realizować swoje hobby, którym jest modowanie, ale jeżeli ktoś w kółko mi się wcina w pracę i nie daje żyć pomimo bardzo wyraźnych sugestii żeby dać mi spokój to dla mnie najlepszym wyjściem jest po prostu nie wchodzić na forum i pracować dalej w ciszy i spokoju.

witchking PW
7 października 2013, 22:57
BanBreaker:
ale to nie znaczy, że projekt jest martwy czy cokolwiek takiego

Art poinformował nas, że projekt jest zamknięty:
Artarion:
nie wiem, czy projekt w ogóle ukaże się w świetle dziennym. Prace zostały przerwane półtorej miesiąca temu i nie wiadomo, czy zostanie w ogóle wznowiony. Na razie tylko tyle mogę powiedzieć.
Wszelkie pretensje wiec kieruj do niego.


BanBreaker:
Jestem naprawdę zmęczony Twoimi ciągłymi komentarzami
Mam prawo do własnej opinii. Ty masz prawo ją ignorować. Nie rozumiem jednak Twojego wybuchu.

Edit:
A i jeszcze jedno, Twoje argumenty mnie nie przekonały. Nadal uważam, że mój pomysł na lineup jest lepszy;p

AmiDaDeer PW
7 października 2013, 23:11
BanBreaker:
Dlatego wyproszono Cię z teamu.
Czy mnie "wyproszono" (czytaj zignorowano mnie kompletnie) również ze względu na to, że poddawałem krytyce waszą robotę? Jeśli tak, to mi bardzo przykro, ale jednak chrzań się. :P

Warmonger PW
8 października 2013, 06:51
Gdybyście mieli realne problemy, to rozwiązywalibyście je na swoim forum, a nie urządzali publiczne przedstawienie, prawda? Całą resztę świata nie interesuje szukanie winnych, tylko powodzenie projektu. Od wzajemnego oskarżania pracy na pewno nie przybędzie.

AmiDaDeer PW
8 października 2013, 07:21
Pewnie własne problemy na własnym forum zespół Zigguratu rozwiązuje. Tyle że ja i Witch jesteśmy poza zespołem. :P

Pointer PW
8 października 2013, 15:00
Jak to mówią, gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść... Mam wrażenie, że za dużo ludzi się wzięło za jeden projekt, a nikt właściwie nie jest zaakceptowany jako lider... Może lepiej by było gdyby ktoś w spokoju i ciszy zrealizował do końca chociaż jakąś wersję alfa, a nie roztrząsacie coś, co tak naprawdę nie interesuje ludzi spoza teamu (i byłego teamu)...

AmiDaDeer PW
8 października 2013, 16:17
Rozumiem że nie interesuje Cię to czy projekt jest żywy czy martwy?

Pointer PW
8 października 2013, 19:31
Ujme to tak: zyc a egzystowac to niby to samo, ale jednak slowa wzbudzaja pewna roznice emocjonalna... Interesuje mnie to czy z projektem dzieje sie cos TWORCZEGO, a nie to kto kogo i za co usuwa z teamu. Wybacz, jesli uraze kogos takim stwierdzeniem, ale bardziej wierze w powodzenie projektow, ktore sie nie afiszuja, tylko pojawiaja sie w postaci grywalnych wersji testowych, ewentualnie po jednej do dwoch zapowiedzi niz takich, o ktorych jest ciagle glosno, zwlaszcza z powodu sporow miedzy tworcami. Mozesz/mozecie sie z tym nie zgadzac, to oczywiscie tylko moje skromne zdanie w tym temacie. ;-)

AmiDaDeer PW
8 października 2013, 19:39
Widzisz, te posty o usuwaniu z teamu zaczęły się od tego, że Witchking zapodał model jednostki i wspomniał o tym że został z teamu wyproszony i tuż po tym przekazał wieści z innego forum o rozpadzie zespołu. Potem BB wyraził swoje niezadowolenie z tego że Witch mówi o tym, jakoby zespół miał się rozpaść (choć to nie on pierwszy zapodał taką informację), i wyjaśnił że Witch wyrzucony został ze względu na to że krytykował poziom prac GKH. Ja zaś nie omieszkałem się skomentować tego, że o moim odejściu z teamu nawet się nie dowiedziałem, tylko musiałem się domyślić.

Tak, to trochę offtop i mało kreatywny, ale uznałem że skoro prywatnie nie było właściwie ze mną żadnych rozmów, to mogę ten temat poruszyć publicznie - zwłaszcza że spory wkład w MF i Ziggurat miałem.

zeryss PW
29 stycznia 2014, 23:01
Что с с городом будет он доделан под vcmi? Или это проект призрак ?

AmiDaDeer PW
29 stycznia 2014, 23:40
"Co się dzieje z miastem, zostanie umieszczone w VCMI? Czy już martwe?"

Наверное - мертв.

zeryss PW
29 stycznia 2014, 23:45
Эх жаль а все так хорошо начиналось ((

HobbitHobbitEch, szkoda, a wszystko zaczęło się tak dobrze. :(

Kammer PW
30 stycznia 2014, 17:23
@zeryss, tak z ciekawości: jak wygląda Twój i Twoich znajomych stosunek do fabuły nowych miast? Zwracacie na nią uwagę? Czytacie biografie bohaterów? Zastanawiacie się, dlaczego akuratnie ta jednostka jest w danym mieście? Zastanawiasz się nad powiązaniami fabularnymi w Sadze? Pytam się, bo temat ten nurtuje mnie i kilku innych forumowiczów, a chciałbym poznać opinię kogoś z Rosji. Z góry dzięki za odpowiedź.

Hobbicie, mógłbyś przetłumaczyć na rosyjski, z łaski swojej?

HobbitHobbitDobrze, zrobię Ci tę łaskę. :P Obym niczego nie schrzanił...

@zeryss, из любопытства: что вы и ваши друзья думаете о историй новых городов? Думаете ли вы, что они важны? Читаете ли вы биографии героев? Вам интересно, почему частности юнит находится в этом городе? Вы помните о истории в оригинальных играх? Я спрашиваю, потому что эта тема беспокоит меня и других, и я хотел спросить о мнение болельщиков ГММ3 из России. Спасибо заранее за ответ.

zeryss PW
30 stycznia 2014, 18:22
Да я помню историю.История городов важна она вносит пояснения в город почему и хто в нем.почему именно эти солдаты.по поводу самих городов время не стоит на мести и появления новых фракций и их участие в борьбе за место под солнцем.и я мои друзья полностью за появления новых городов и является большим поклониками ваших модов под vcmi

HobbitHobbitTak, biorę pod uwagę historię. Fabuła miasta wyjaśnia skąd się ono wzięło i co w nim się znajduje. Jacy żołnierze tu się znajdują. O samym rozwoju frakcji w czasie oraz ich uczestnictwie w konfliktach (?). Ja i moi przyjaciele czekamy na kolejne miasta i jesteśmy wielkimi fanami waszych modów pod VCMI.
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 - 11 - 12
temat: [H3/projekt] Ziggurat - nowe miasto

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel