Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Ziggurat - nowe miasto
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 10 - 11 - 12

Agon PW
6 października 2012, 12:13
Jak nie wiecie pod co podmienić, to doradzam wrota żywiołów. Najmniej ludzi je lubi.
Najlepiej będzie jak wyjdzie pełne VCMI, to się zacznie dodawanie nowych miast, a na pierwszy ognień pójdzie HotA(choć już dodaje nowe) i Ziggurat.

Fandor PW
6 października 2012, 12:26
Wrota żywiołów zostaną podmienione na MF więc krasnoludy podmienią inne, pytanie tylko jakie.
Co do ekranów miast mam pytanie, czy możecie udostępnić już ekran Zigguratu, i czy planujecie podmienić ekran MF, bo mi się on bardzo podobał i uważam że nie ma sensu go wymieniać.

witchking PW
6 października 2012, 12:33
Nad ekranem zigguratu ciągle trwają prace. Jak zostaną ukończone to go pokażemy. Co do MF to czas pokaże.

Agon PW
7 października 2012, 11:26
A może ktoś wyjaśnić, co oznacza skrót MF? Będziecie tworzyć coś poza zigguratem?

witchking PW
7 października 2012, 11:30
MF to Modern Forge:) Nad nim także pracujemy i nawet na forum jest temat przeznaczony temu projektowi.

TopFunny525 PW
7 października 2012, 13:23
Odnośnie Zigguratu, czytałem temat, ale jednak nie znalazłem tej informacji, czy będziecie mogli powiedzieć, kiedy i gdzie będzie się rozgrywała fabuła miasta kurdupli? Bo jestem nader ciekaw tej fabuły :>

I takie pytanie, czy będzie opcjonalna łatka, w której będzie zawarty i Ziggurat i MF? Fajnie by było :)...

Pozdrawiam i życzę udanej pracy nad tym projektem...

PS. Jeszcze jedno, nie wiem czemu, ale bb-lair nie chce mi działać :(, od kilku dni staram się dostać na tą stronę i nic... Czy to są problemy z serwerem? Czy też tylko ja tak mam?

EDIT :

Fandor:
więc krasnoludy podmienią inne, pytanie tylko jakie.

Kurduple podmienią Rampart, informacja została przekazana na początku tematu...

witchking PW
7 października 2012, 16:20
Serwer padł. Pracujemy obecnie nad nową stroną. MF i Ziggurat będą podmieniane równocześnie. Akcja ma się dziać po rozliczeniu. Więcej nie powiem bo nie czuje się specem od fabuły;p

Bluearga PW
7 października 2012, 18:03
Cytat:
Akcja ma się dziać po rozliczeniu

Przecież wtedy połowa(czy nawet cały) kontynent poszedł się... Topić. Jak Atlantyda.


Ale ja jestem hejterka rozliczenia, więc PLIS zróbcie coś z tym :P Ten świat musi przetrwać i koniec kropka, wal się 3DO i twoje poryte pomysły z fabułą!

Mosqua PW
7 października 2012, 18:14
Trzymając się na sztywno rachunków wyprowadziłam (w temacie "Czy świat "Enroth" mógł jeszcze coś zaoferować?"), że nic nie miało prawa przetrwać.

Tutaj przyjęto jednak inne założenia zasięgu zniszczenia oraz jego rodzaju. No i dodano wiele, wiele, wiele czasu na odbudowę ekosystemu, populacji i cywilizacji. Nie wiem czy jestem uprawniona do podania liczby, ale powinno wystarczyć.

witchking PW
31 października 2012, 17:11
Nasza strona cudownie wróciła do życia. Pojawił się też news. Tak więc zapraszam http://www.bb-lair.yoyo.pl

AmiDaDeer PW
31 października 2012, 17:18
Mirza (rozumiem że apostrof jest przypadkowy?) ma trochę dziwny tors, ale może to tylko wrażenie. Triceratops jest za długi, a po zmniejszeniu będzie wyglądał wręcz śmiesznie (sprawdzałem). Olbrzym jest całkiem fajnym pomysłem, ale wygląda jak kukła.

Duch Piasku... Ciekawy pomysł, jeno mam dwa zastrzeżenia:
1. Animacja "Mouse Over" wygląda bardzo dziwnie - strasznie skacze i właściwie nie wiadomo, o co chodzi.
2. "Nogi" ducha są zbyt kanciaste.

Ale same modele są fajne. Oby tak dalej!

Aayren PW
31 października 2012, 20:22
Super! Smutno mi, że krasnoludy mają zostać stroną złą, ale wyglądają naprawdę porządnie. Olbrzym i jeździec są naprawdę fajnymi pomysłami :) Od dziś dnia, będę bacznie przyglądał się temu projektowi. Naprawdę, idźcie w tym kierunku, a wróżę wam świetlaną przyszłość! :)

Trith PW
31 października 2012, 20:54
A właśnie zastanawiałem się, o co chodziło z tym co ostatnio zobaczyłem na DeviantArcie...

W moim osobistym odczuciu Duch piasku... Wypadł mniej więcej tak jak moja (w sumie analogiczna chyba) próba zrobienia klauna na podstawie pewnych szkiców.
Narzekanie: Animacja jest mało przekonująca, szczególnie ten "słup piasku", na którym ten "duch" "wyrasta" (ta część jednostki praktycznie w ogóle się nie animuje).

Cóż, gdybym to ja położył swoje łapska na tym modelu, to bla-bla-bla, to i tamto, i w ogóle cuda-wianki. :P (<-- zignorować to zdanie)

Poza tym modele są ładne i nawet wpasowane stylistycznie w realia H3, to akurat mi się bardzo podoba.

witchking PW
31 października 2012, 23:40
Duch piasku prawdopodobnie doczeka się kiedyś poprawki. Pomyślałem jednak, że ludzie chętnie zobaczą jakiegoś defa. Czekam na sugestie;)

BanBreaker PW
1 listopada 2012, 00:24
Cytat:
Animacja "Mouse Over" wygląda bardzo dziwnie - strasznie skacze i właściwie nie wiadomo, o co chodzi.

Przecież to klasyczna pozycja 'bezradny' w dwóch kierunkach =O

AmiDaDeer PW
1 listopada 2012, 00:46
Jeśli tego nie widzę, to oznacza, że coś jest nie tak. ;P

Bluearga PW
1 listopada 2012, 17:48


Jesteście pewni, że triceratops z krasnoludem pasują do H3? :P

Jest wiele gier fantasy_(chociażby WoW) gdzie faktycznie są dinozaury, ale w H3 nigdy nie było o nich mowy, dlatego trochę dziwne by nagle pojawił się kredowy rogacz do tego ujeżdżany przez krasnoluda...

Już pomijając to, że proporcja jego ciała i nogi to mit :P

Mosqua PW
1 listopada 2012, 18:09
Przyjmowany czas to tysiąc lat po Rozliczeniu, zatem ograniczeń typu "bo w dialogu z Kocmołuchem w zamku Gryphonheartów wynika to i to" niezbyt często nas dotyczą. Rzecz działa też w drugą stronę - to, że o czymś się nie mówi, nas też nie ogranicza (za bardzo). Można włożyć wszelkiej maści promieniowania, mutacje, badania naukowe etc. (prawdziwych szczegółów nie podam, bo nie wiem czy mogę). Co do proporcji i stosunków to na czystym H3 też one idealne nie są (np. wilk długości konia) zatem te wartości to raczej tak pi razy drzwi.

No i jeszcze można zawsze się wybronić zasadą "licentia poetica" ;}

AmiDaDeer PW
1 listopada 2012, 18:21
Bluearga:
w H3 nigdy nie było o nich mowy
Owszem, nie było. Za to można było je spotkać chociażby i na CRON-ie (MM2) czy Terze (MM3). Nie widzę więc powodu, dla którego miałoby ich nie być na innych planetach, w tym - na Enroth, zwłaszcza po Rozliczeniu.

Gorzej, że ten dinozaur zajmuje trzy heksy, przez co jego grafika średnio pasuje do samej gry.

Bluearga PW
1 listopada 2012, 18:46
Normalnie to ten Triceratops powinien zajmować 12 heksów, jeśli porównać jego autentyczne rozmiary do krasnoluda ;)

Nie brońcie tego, po prostu pomysł idiotyczny i koniec kropka_(dlatego nie lubię dyskutować z studentami, bo oni "wiedzą lepiej"). Zresztą ja zawsze mówiłam, że mieszanie fantasy z dinozaurami to nie jest dobry pomysł. Można posiłkować się na nich_(Chasmozaurowa Smoczyca Zbigniewa ;) ) ale nie kopiować żywcem.

W WoW rozwiązali to w taki sposób, że zrobili własne dinozaury - Na podstawie stegozaura i brontotherium_(to akurat nie dinozaur :P)

A to co w MM było mnie mało interesuje. Dla mnie H3 to czyste fantasy, a nie fantasy-sc-fc-prehistoria.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 10 - 11 - 12
temat: [H3/projekt] Ziggurat - nowe miasto

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel