Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Ziggurat - nowe miasto
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 10 - 11 - 12

Alamar PW
11 lipca 2012, 08:52
Owa armata w MM7 znajduje się na Szmaragdowej Wyspie, zresztą w filmikach z H3 widać, że statki również posiadają działa.

Było to już zresztą dawno temu omawiane.

witchking PW
29 września 2012, 12:56
Ostatnia prezentacja jednostek tego miasta nie obyła się bez fali krytyki. Stąd liczne zmiany Oto część z nich:

Darkem PW
29 września 2012, 13:05
@Witchking

Zaprezentowany projekt jest świetny. Bardzo podoba się mi hełm - czaszka. Ot, taki mały wybuch "fanbojowania". ;)

Myśleliście nad zmianą listy jednostek? Czy "wieża" dalej jest jedną z jednostek? Co z lamassu?

witchking PW
29 września 2012, 13:10
W liście jednostek zaszły spore zmiany. Przedstawiona jednostka ma być na 2 poziomie. Całej listy nie przedstawię bo jest tam jeszcze kilka spraw do ustalenia. Lammasu zostaje. Wieże prawdopodobnie nie.

AmiDaDeer PW
29 września 2012, 16:01
Sam model dobry, tylko uwaga na defy - kolczugi mają to do siebie, że po zmniejszeniu rozmiarów i liczby kolorów wyglądają często bardzo ubogo.

zbigniew PW
29 września 2012, 20:33
Zdecydowanie lepiej. Jednostka ma już jakiś klimat. Ja bym Ci witchkingu szczerze radził robić szkice jednostek przed modelowaniem. Mi akurat bardzo to pomaga. Masz potencjał że ho, ho.

witchking PW
29 września 2012, 20:50
Dzięki za rade:) niestety jeśli chodzi o rysunek jestem plastycznym beztalenciem ale może kiedyś się wyrobie w szkicowaniu;)

zbigniew PW
29 września 2012, 20:57
To jest spora wada. Zwłaszcza jeżeli chodzi o projektowanie miast. Tutaj szkice to już dubeltowo. W oknie miasta zigurat mocno widać że zabrakło po prostu jakiego szkicu planowego.

Mitabrin PW
30 września 2012, 00:49
Sam nie wiem, co mnie namówiło do tego, by powrócić do zainteresowania tematami wogowymi...

Anyway - Jak sam przedtem pisałeś "dwa miasta z futurystycznymi elementami to chyba nie najlepszy pomysł", zatem pomimo tego, że obecny projekt "czaszkoluda" imo prezentuje się bardzo ładnie, to jednak mocno przywodzi na myśl elementy sci-fi (taki kurduplowaty predator z niego). Bardzo możliwe, że jest to głównie wina zbroi... z uwagi na to, że wygląda ona na trochę małą robi wrażenie, że jest jakimś kosmicznym kombinezonem... Proponuję na spróbowanie podmienić naramienniki na troszkę masywniejsze. Możliwe że zmienienie miecza na normalniejszy też pomoże, obecny na pierwszy rzut oka wygląda na pistolet. :3

Agon PW
6 października 2012, 10:30
To będzie jakieś miasto krasnoludów? Graficznie nie pasuje ro reszty miast. Lepiej zrobić takie, jak kiedyś widziałem w modzie co dodawał egipski zamek.

Warmonger PW
6 października 2012, 10:37
Cytat:
Lepiej zrobić takie, jak kiedyś widziałem w modzie co dodawał egipski zamek.
To zrób. Najlepiej dodaj do gry całą frakcję nagich dziewic.

Agon PW
6 października 2012, 10:40
Nie, bo już jest Heroine mod ;P

Alistair PW
6 października 2012, 11:14
Ale można go podrasować ;)

Mosqua PW
6 października 2012, 11:23
Lepiej byś powiedział jak "graficznie nie pasuje" niż dawał propozycje zrobienia pracy za kogoś innego. Kolory, kształty, idea, kontury, światłocień?

Agon PW
6 października 2012, 11:51
Tak dokładnie to nie pasuje grafika 3D, no chyba że zamierzacie też inne miasta przerobić na 3D. Lepiej wzorujcie się na mieście z Hoty.

witchking PW
6 października 2012, 11:53
Miasto z hoty było robione w 3d;p zresztą te oryginalne z homm 3 także. Więc proszę sprecyzuj jakoś lepiej to co masz na myśli bo póki co nic z tego nie wynika;p Napisz chociaż czy chodzi Ci o ekran miasta czy o jednostki a może masz na myśli jedno i drugie.

Agon PW
6 października 2012, 11:58
Przede wszystkim chodzi o ekran miasta. Budynki i góry wyglądają jakby były zrobione z plastiku, albo wycięte z kartonu. Jednostki są nawet w porzo.

witchking PW
6 października 2012, 12:03
To nie ma problemu bo nad ekranem miasta ciągle trwają prace. Pokazany ekran miasta jest właściwie archiwalny. Obecnie Set wprowadza poprawki dzięki którym całość wygląda znacznie bardziej realnie. Zajmie to sporo czasu ale moim zdaniem efekt będzie dużo lepszy. Ale dziękujemy za sugestie

Agon PW
6 października 2012, 12:06
To dobrze. Będziecie to robić po wydaniu VCMI, czy jako osobny projekt?

witchking PW
6 października 2012, 12:08
Póki co robimy swoje:) Na tym etapie robimy jako podmiankę istniejącego miasta ale oczywiście jeśli vcmi pozwoli na dodanie to będziemy działać pod vcmi:)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 10 - 11 - 12
temat: [H3/projekt] Ziggurat - nowe miasto

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel