Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Ziggurat - nowe miasto
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 - 12

Kammer PW
30 stycznia 2014, 23:36
@zeryss: Dzięki za informacje. Z tego, co widzę ci, którzy patrzą na fabułę mają znaczną przewagę liczebną mad tymi, którym jest to obojętne. A jeżeli chodzi o nowe miasta... Stay tuned :P

Hobbicie, wielkie dzięki za pomoc.

Szalone Trzewia PW
29 sierpnia 2014, 16:49
Mój znajomy z uczelni grał w niejakie Kryształy Czasu, jakiś tam dawno wydany RPG i pokazał mi projekt (nie wiem jak go teraz znaleźć). Patrzę z nim i nagle widzę w zespole niejakiego Seta i wklejone zdjęcie Zigguratu. Czy ten Set jest twórcą Zigguratu, nikogo takiego o tym nicku na forum nie znalazłem, przynajmniej w tym temacie, więc czy ktoś się nie podszywa pod oryginalnego twórcę?

Czy to znaczy, ze to miasto jest gdzieś dostępne do pobrania, tylko ja o tym nie wiem? Gdzieś działa ten zespół? Ktoś coś wie, bo naprawdę chciałbym z kilkoma znajomymi pograć sobie, bo Hota nam się już znudziła.


AmiDaDeer PW
29 sierpnia 2014, 18:57
Projekt oficjalnie jest martwy, jeśli Set (który faktycznie był liderem zespołu) coś robi, to widocznie nie chce swojego dzieła pokazywać w Grocie.

Artarion PW
31 sierpnia 2014, 15:55
Zdradzę Wam pewną tajemnicę. Ani ja ani Set nie byliśmy i nie jesteśmy szefami zespołu. To określenie przylgnęło do mnie, bo po prostu kiedyś jako pierwszy napisałem jako zblazowany nastolatek na Jaskini Behemota, że chce mieć własny zamek według własnej fabuły, a co?! I zaczęło się.

Nie jest to jednak miejsce, aby opowiadać o historii zespołu, bo ta była burzliwa od samego początku i nie czas na to.

Zespół ponownie się zebrał, chociaż nie przy Ziguracie. I cudem jest, że w ogóle nam się udało i bardzo się cieszę z tego powodu każdego dnia.
Nie jestem w stanie podać konkretnej daty. Teraz na głowie mamy zupełnie inne przedsięwzięcie.

Nie chcę niczego obiecywać i nie wiem, czy w ogóle zamek się pojawi. Nie zależy to ode mnie, już nie;). Jeżeli się uda to będę się bardzo cieszył.

Szalone Trzewia (lol co za nick): Projekt o którym wspomniałeś to ten:
https://polakpotrafi.pl/projekt/kc

witchking PW
31 sierpnia 2014, 17:06
Jestem twórcą modeli jednostek do Zigguratu i ciągle mam je na dysku. Gdyby ktoś chciał zająć się projektem (bo prace pierwotnego teamu raczej nie zostaną ukończone) to proszę o kontakt.

BanBreaker PW
31 sierpnia 2014, 23:30
Dawno się tak nie uśmiałem jak dzisiaj po zobaczeniu tego posta :D
Seta rzeczywiście tu nie spotkasz, bo dostał perma bana. To co pisze Artur to prawda, od miesiąca codziennie do mnie dzwoni i pyta "Zigu-Zigu-Zigu?". Żyję pod ogromną presją. Co więcej powiedział, że jak nie zrobię Zigguratu to nie będziemy więcej grać w H3. Jak będzie czas i zgop będzie sprzyjał to zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Przepraszam wszystkich, którzy do mnie pisali przez pocztę Hermes, szczególnie tych, co pisali w zeszłym roku, chyba dawno się nie logowałem.
W międzyczasie rzeczywiście zrobiłem parę rzeczy do Zigguratu, głównie poprawki do ekranu, nieco jednostek i kompatybilność z jakąś tam starą wersją vcmi, którą mam na komputerze, ale to nic wielkiego.

A to po prostu tu zostawię :)

witchking PW
1 września 2014, 18:44
Ciągle uważam, że lepszy był by triceratops. Model nosorożca (pomijając już, że to nosorożec) jest rozmazany i marnie wypada przy modelach z homm. Sama animacja zapowiada się obiecująco. Powodzenia

AmiDaDeer PW
1 września 2014, 20:36
Wygląda jak z jakiejś gry pokroju AoE, a nie jak z Heroesów.

Degraf PW
1 września 2014, 20:38
Hobbit ma rację - w H3 postacie są nieco bardziej skierowane w stronę gracza.

Niemniej - liczę na zakończenie prac z powodzeniem :)

Artarion PW
1 września 2014, 22:37
dla mnie może być. Ja jestem gotów grać na czarnych hexach, byleby było miasto. Kibicuję gorąco Setowi i dziękuje za liczne zgłoszenia o propozycję pomocy;), będę odpisywał w miarę możliwości;)

AmiDaDeer PW
1 września 2014, 23:05
Artarion:
Ja jestem gotów grać na czarnych hexach, byleby było miasto.
Wybacz, ale w tym momencie mam ochotę odradzić Tobie zabieranie się za jakąkolwiek formę moddingu...

Matheo PW
1 września 2014, 23:30
Triceratops będzie zdecydowanie lepszy niż nosorożec. Jedno pytanie. Co oznacza nazwa projektu?

Kammer PW
1 września 2014, 23:37

Matheo PW
1 września 2014, 23:56
Wow, dzięki. Byłem pewien że to Twór własny. Jak dla mnie i tak średnio pasuję na nazwę frakcji.

Hayven PW
2 września 2014, 15:06
Pasuje nie gorzej niż Twierdza, Zamek, Bastion czy Wrota Żywiołów. Serio.

Aayren PW
2 września 2014, 21:28
Jak dla mnie z kolei, nazwa pasuje w 100%. I samo słowo jest bardzo miłe dla ucha.

Herakliusz PW
2 września 2014, 22:56
Jestem całkowicie 100% za tym miastem z dwóch względów:
1)Powiew świeżości i możliwość wykorzystania kultury Bliskiego Wschodu tak olewanej przez zarówno 3DO jak i Ubisoft
2)Starożytny Bliski Wschód to moja specjalizacja na studiach więc pomagając w projekcie pomogę sobie :D

witchking PW
2 września 2014, 22:57
Problem jest taki, że w grze mamy już jeden ziggurat http://magazyn.jaskiniabehemota.net/h3/img/buildings/fort/overview.jpg

Herakliusz PW
2 września 2014, 22:59
Hmmm, szczerze to wg mnie styl cywilizacji prekolumbijskiej. Może w tworzeniu tego miasta będzie nam przydatne Age of Empires 1 ;)

Mam na myśli architekture tego typu:
http://www.biblesearchers.com/temples/jeremiah5_files/image001.jpg

Matheo PW
3 września 2014, 18:23
Nazwy frakcji nie dublują się z niczym co występuje w grze, bo nie występują one w grze. Nazwy frakcji występują tylko w menu i służą temu, by je od siebie odróżniać. Ta naprawdę nazwy frakcji nie muszą mieć nic wspólnego z samą frakcją. Im więcej mają wspólnego tym lepiej, jednak nie jest to żaden wymóg.

Nigdzie nie napisałem, że Ziggurat to zła nazwa. Jednak w porównaniu do słów: zamek, forteca, bastion, wrota itp. jest kompletnie niepopoularne. W dodatku nie jest to słowo polskie. Dlatego według mnie jest to nazwa ani dobra ani zła, a więc średnia.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 - 12
temat: [H3/projekt] Ziggurat - nowe miasto

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel