Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Fanday Przemyślenia
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Dark Dragon PW
29 czerwca 2012, 16:02
@DrakeBurn tak, ja pytałem o materiały dodatkowe i w sumie o masę innych rzeczy, w drugiej części rozmów rozmawiałem praktycznie ja i jeszcze jakiś jeden osobnik + pytanie o behemoty (Bezimienny) oraz jakiegoś dzieciaka o grę MM à la Pokémon...

DrakeBurn PW
29 czerwca 2012, 16:48
@DarkDragon: Owym dzieciakiem byłem ja.
Dokładniej to chodziło mi o to by wykorzystać kratury z HVI do takiej przygodówki, a potem Erwan odpowiedział, że miał taki pomysł i być może kiedyś go zrealizuje, a dokładniej "Maybe someday..." .

AmiDaDeer PW
29 czerwca 2012, 17:06
Might and Magic: Pocket... Taa... Ciekawe, jak by to wypadło przy obecnej polityce Ubi...

Dark Dragon PW
29 czerwca 2012, 18:15
@DrakeBurn "maybe someday" oznacza prawie zawsze nigdy... Przykre, ale prawdziwe...

DrakeBurn PW
29 czerwca 2012, 18:38
Ok, no to czas na nowy wątek. Czy kogoś z was prezentacje zachęciły do zagrania w DoC, lub zakupienia dodatku?

Dark Dragon PW
29 czerwca 2012, 18:48
Do zagrania w DoCa zachęciła mnie już poprzednia beta, jeśli chodzi o DLC to w sumie b. pozytywnie niż się spodziewałem. Do zagrania owszem, ale czy do zakupu (za 40zł)?

Acid Dragon PW
1 lipca 2012, 18:06
Film z konferencji prasowej podczas MM Fan Day, nakręcony przez serwis tvGry.pl

Gdzieśtam w tle się przewijamy z Fieldem i MiBem ;).

PS. Dla formalności dodam, że link zaczerpnąłem z forum Tawerny.

Belegor PW
1 lipca 2012, 18:31
Miło, że wspominasz, ale tak zarazem ten bohater z przystani, który jako pierwszy się pojawił w części filmiku o HVI- kto to jest? Nie kojarzę tego portretu.

Acid Dragon PW
1 lipca 2012, 18:42
Obawiam się, że nie kojarzę o co może Ci chodzić. W części H6 najpierw pojawia się mapka kontynentu, a potem portrety Crag Hacka.

Alamar PW
1 lipca 2012, 18:45
Na pewno nie Ragnar, zapewne któryś z przeciwników Craga (EDIT: hmm... wygląda trochę jak reinkarnacja sir Christiana).
Trzy screenshoty z tego filmiku (z HC):

Ptak Gromu (widać, że to przefarbowany feniks, ale przynajmniej tym razem nie ma powtórki z żywiołakami czy czarcimi lordami, że różnili się tylko rozmiarem, bądź wcale)


Pięciu nowych bohaterów z kampanii Craga (ten mag z prawej to chyba Falagar). Chyba na fandayu był osobny slajd, gdzie byli wszyscy dziesięcioro.


Zestaw artefaktów, broń rodowa, trzy nowe umiejętności rodowe (trzecia to +1 Kryształ/tydzień) w górnym rzędzie i sześc nowych osiągnięć (gdzieś się zapodział jeszcze Thunderbird's Pet):

Alchemik PW
1 lipca 2012, 22:17
Czy autorzy zapowiedzieli na Fandayu czy będą tworzyć kolejne mapy nawiązujące do starego uniwersum oraz jakieś drastyczne zmiany w technice gry?

Alamar PW
1 lipca 2012, 22:36
Nic szczególnego, ale może jakiś remake mapy z poprzednich części się pojawi.

Acid Dragon PW
1 lipca 2012, 22:53
Zadałem pytanie na temat innych powrotów do starego uniwersum - Marzhin odpowiedział, że nie może w tej chwili nic powiedzieć, ale generalnie będzie się o to starać ;).

Alchemik PW
1 lipca 2012, 22:54
Mam nadzieję że nie połączą uniwersów.

Alamar PW
1 lipca 2012, 22:55
Jak Erwan się z(a)łamie, to tak. :)

Acid Dragon PW
1 lipca 2012, 22:57
O to tez pytałem ;) Konkretnie zapytałem Marzhina, czy myśli, że połączenie wszechświatów jest możliwe. Odpowiedział, że jest PEWIEN (akcentując to), że połączenie jest możliwe. Wspomniał też coś na temat teorii jaką ma, że Ashan zrodził się z bliżej nieokreślonych mgławic magii, o jakich wspominają najstarsze teksty MM.

Alchemik PW
1 lipca 2012, 22:58
To dopiero będziemy mieli kłopoty do przedyskutowania na forum. Uważam że nie powinni tego robić, to już pomiesza totalnie i tak już dostatecznie pokręconą fabułę. Bohaterowie mogą pojawić się tacy sami (ale też bez przesady) ale łączenie tych fabuł to beznadziejny pomysł. Mam nadzieję że pozostaną przy mapach.

Alamar PW
1 lipca 2012, 22:59
Cytat:
Wspomniał też coś na temat teorii jaką ma, że Ashan zrodził się z bliżej nieokreślonych mgławic magii, o jakich wspominają najstarsze teksty MM.

Raczej jest planetą otoczoną mgławicą i odwiedzaną przez Starożytnych (chociaż nie mają oni nic wspólnego ani z powstaniem Ashanu, ani obu smoczych bóstw).

Belegor PW
1 lipca 2012, 23:00
"Ludzkie prawo... marzyć"- fabularnie byłoby to bardzo trudne, gdyż widać iż Ashan jest całkiem niezależnym tworem w sensie miasta. Brak portali, śladów dawnej cywilizacji czy innych tego typów elementów sprawia iż bardzo trudno byłoby to jakoś ze sobą połączyć nowe uniwersum ze starym. Nie wyobrażam sobie inwazji Kreegan na Ashan, albo przybycie Starożytnych próbujących przekabacić tubylców na swą stronę.

BTW. Ta dziewczęca postać z filmiku to Penelopa- księżniczka, o której mowa w scenariuszu VARN.

Alchemik PW
1 lipca 2012, 23:03
Chociaż wątki sci-fi były m.in. przyczyną zmiany unniwersum więc może tego nie zrobią.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Fanday Przemyślenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel