Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Fanday Przemyślenia
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Alamar PW
28 czerwca 2012, 20:14
Cytat:
Co do ekranów miast to bardzo dobrze się prezentują (wiem bo zagrałem w dodatek), bardzo dobrze je zrobili, a jak komuś się nie podoba to radzę przestać grać w heroes vi.

Po pierwsze, jak się komuś nie podoba, to widocznie ma jakiś powód ku temu. Co nie oznacza, że "argumenty" typu "przestań grać" są na miejscu. Obecnym ekrany miast wciąż nie posiadają pewnych rzeczy z poprzednich gier:
- H1 - ludności w mieście,
- HIV - rożne tło w zależności od terenu, na którym zbudowano miasto,
- H3 i HV - chat ludności.

Mają więc prawo jak najbardziej się nie podobać, tym bardziej, że cieniowanie kulało.

TopFunny525 PW
28 czerwca 2012, 20:16
@Drake
Eee... jak mogłeś zagrać z nowymi ekranami miast skoro one dopiero co wyjdą 12 lipca?

Alamar PW
28 czerwca 2012, 20:20
DLC ma też tego patcha wgranego.

DrakeBurn PW
28 czerwca 2012, 20:45
@TopFunny525: Byłem na dniu Might and Magic w Warszawie, twórcy dali nam zagrać w dodatek, w którym był nowy ekran miasta.

@Alamar: Rozumiem, ale chodzi mi o to, że nie ważne jak wiele zrobią twórcy zawsze znajdzie się osoba, której się to nie będzie podobać, wtedy radzę po prostu zmienić grę. Nie mam na myśli tego, że ekrany są idealne, ale powinniśmy cieszyć się tym co mamy, a nie ciągle narzekać.

Alamar PW
28 czerwca 2012, 20:49
Ależ to nasz obowiązek. :D
Nie, na serio, zawsze coś się znajdzie i rzeczywiście ekrany (czy inny element gry) nie będą idealne, ale to nie znaczy, że nie można naciskać, by coś poprawić. Widziałeś ekrany, widziałeś też chyba Sanktuarium, wiec wiesz jak kiepsko wyglądała cała ta statyczna woda, zwłaszcza wodospady. Brakowało też tych pojawiających się w H3 wraz z rozwojem miast chat.
Jednak owszem, ekrany w grze wyglądały dużo lepiej niż na szkicach.

DrakeBurn PW
28 czerwca 2012, 21:17
@Alamar: wysłałem do ciebie wiadomość na e-mail, dotyczącą chronologii Ashanu.

Co do ekranów, tu dochodzi też taki czynnik, że widzieliśmy interfejs połączony z ekranami miast.

Alamar PW
28 czerwca 2012, 21:20
Tak, wyszło lepiej niż można się było spodziewać.

Zajrzyj na pocztę.

DrakeBurn PW
28 czerwca 2012, 21:33
@Alamar, a gdzie siedziałeś na dniu Might and Magic, może cię kojarzę.

Kolejna sprawa to poczucie humoru. Nie wiem jak wy, ale ja zauważyłem, że ekipa z ubi lubi żartować i śmiać się.

Alamar PW
28 czerwca 2012, 21:45
Cytat:
Alamar, a gdzie siedziałeś na dniu Might and Magic, może cię kojarzę.
Nic z tego.

Cytat:
Kolejna sprawa to poczucie humoru. Nie wiem jak wy, ale ja zauważyłem, że ekipa z ubi lubi żartować i śmiać się.
Panowie z Kanady odpowiedzialni za Duel of Champions swoją prezentacją nieźle rozbawili. Sam Erwan też był rozluźniony, zwłaszcza po przebrnięciu przez pierwsze pytania. Szczególnie gdy poszło:
- "Gdzie się podziały specjalizacje miast, zapowiedziane przed premierą?"
Erwan spojrzał na swoich dwóch współpracowników (jeden z Limbica) z miną szefa i się ich zapytał "No właśnie, gdzie one się podziały"? po czym się roześmiali... ale odpowiedzi udzielili.

Cóż, inaczej to wygląda jak się bierze udział w spotkaniu, a inaczej jak się o tym czyta. W każdym razie zespół Ubisoftu i Limbicu okazał się sympatyczny i skory do odpowiedzi na pytania, także na temat bugów w grze.

DrakeBurn PW
28 czerwca 2012, 21:50
@Alamar: Mi się zdaje, że widziałem twój avatar wydrukowany na papierze.

Też zabawna była odpowiedź na pytanie "Czy będzie darmowe DLC, zapowiadane przez jednego z członka ubisoftu", Erwan odpowiedział "On już u nas nie pracuje", potem się zaśmiał i wyjaśnił, że ludzie przekształcili jego wypowiedź i powstała plotka.

Dark Dragon PW
28 czerwca 2012, 22:46
Druga seria pytań, gdzie przy rozmowach o darmowych elementach H6 zaczęli sypać anegdotami nieźle przy tym przeklinając, ale widać było, że już zupełnie się rozluźnili.

Tak swoją drogą - czy to db miejscece na ten temat? W końcu Fanday dotyczył całej sagi, nie tylko H6...

Alchemik PW
28 czerwca 2012, 23:20
Co do kontynuacji wydarzeń z Heroes VI, autorzy wspomnieli która droga (łez czy krwi) będzie uznana za prawidłową?

Belegor PW
28 czerwca 2012, 23:31
@Alamar/Drakeburn- Ja tam wie gdzie siedział.
Tak, było więcej takich numerów. Też zaskoczyła mnie ich swoboda, nie wiem czy ich samych też. Nie pamiętam w którym momencie to się zaczęło, ale po tym wywiad został zamieniony w spokojną dyskusję na równym poziomie. To było bardzo przyjemne, rozmawiając z nimi aż ciężko można było uwierzyć w lekceważący stosunek Ubi do fanów serii/graczy.

Acid Dragon PW
28 czerwca 2012, 23:58
Cytat:
Co do kontynuacji wydarzeń z Heroes VI, autorzy wspomnieli która droga (łez czy krwi) będzie uznana za prawidłową?

Nie, aczkolwiek zapytany o nową frakcję w H6 Erwan odpowiedział, że wskazówkę można znaleźć w zakończeniu gry. Dla mnie to dość jednoznaczna informacja ;).

Dark Dragon PW
29 czerwca 2012, 00:01
@syrious Ty to zaliczyłeś ogromny fail na tym polu xD

Bezimienny111 PW
29 czerwca 2012, 00:02
Sam dużo pytań nie zadałem ( dokładniej to zadałem jedno, dotyczące jednej kreaturki :) ), ale przysłuchując się odpowiedzi jakich udzielali, było widać swobodę i naprawdę luźną atmosferę.

Belegor PW
29 czerwca 2012, 08:28
@Dark Dragon
Ale koniec w końcu zajarzyłem który jest który nie? O tym, że loch będzie w pierwszym/jedynym pełnym dodatku można było się spodziewać po prima-aprilisowym żarcie, kiedy ukazali minotaura. Jednakże taka informacja ze słów Erwana jest przeważająca i cieszę się, że akurat Loch będzie dodany, jedno z moich ulubionych miast (od trójki, po azyl w czwórce, do lochu w piątce).

DrakeBurn PW
29 czerwca 2012, 14:40
@DarkDragon: Ty chyba pytałeś o prezentację, dostałeś ją na Fandayu?

Alamar PW
29 czerwca 2012, 15:22
@syrious
Mina Twoja była bezcenna, gdy się zorientowałeś. XD Szkoda tylko, że aparatu nikt nie miał przy sobie.

Belegor PW
29 czerwca 2012, 15:56
@Alamar
Tak właśnie traktujesz osobę, która pokazała gdzie można zjeść dobrze i tanio? Skorzystałem nawet z ulgi studenckiej, oż ty....xD
Jak dla mnie o przyszłość marki nie trzeba się tak bardzo martwić, jak inni to widzą. Starają się i nie pozwolą by ta marka upadła, a turówki są tu kluczowe.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Fanday Przemyślenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel