Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 11 - 12 - 13

TopFunny525 PW
1 czerwca 2013, 23:45
cześć, mam pewien problem z doładowaniem sealsów, gdy chce sobie doładować i dochodze do rachunku to zazwyczaj wyskakuje błąd, który sprawia, że nie mogę zakończyć transkakcji, błąd ten wygląda tak :


Any ideas how to fixed it?

Dark Dragon PW
1 czerwca 2013, 23:56
Rozumiem, że prawidłowo dokonałeś płatności? Jeśli tak to pieczęcie wkrótce powinny się znaleźć na Twoim koncie.

TopFunny525 PW
1 czerwca 2013, 23:59
nie wyskoczył żaden błąd podczas pierwszych kroków, a dane do przelewu były poprawne, dopiero pod koniec z gdy doszło do kroku rachunek to zauważyłem to okienko, mam nadzieję, że tak będzie. Próbowałem kilka razy podrząd i myślałem, że to błąd, a tu trza poczekać troszku, no cóż, dzięki za info :)...

Pozdrawiam

BluekPL PW
2 czerwca 2013, 13:17
I co ja teraz zrobie z tym kodem...

Derwilly PW
2 czerwca 2013, 15:57
BluekPL nie widzę problemu. chętnie go przyjmę :D

kmilo1 PW
2 czerwca 2013, 18:39
Witam!


Mam mały problem mianowicie loguje się pobieram grę instaluję a kiedy chcę otworzyc Launchera wyskakuje mi komunikat:


Aplikacja wygenerowała wyjątek,którego nie można obsłużyć

Identyfikator procesu =xedc (3804), Identyfikator wątku=0xa1c (2588)

Proszę o szybką pomoc.

jollo PW
2 czerwca 2013, 21:33
Directx masz zainstalowane?
Może karta graficzna czegoś nie obsługuje?

kmilo1 PW
4 czerwca 2013, 21:12
JUŻ NIC. OSTATNIO REINSTALOWAŁEM KOMPUTER I ZAPOMIAŁEM ZAINSTOLOWAĆ JAVY.ALE DZIĘKI ZA DOBRE CHĘCI :)

Czumanahana PW
5 czerwca 2013, 15:45
Teraz jest maintenance. Na forum wyczytałem, że przerwa w działaniu gry ma potrwać do 2:00. Czy dobrze rozumiem, że moja nagroda za cały tydzień przepadła?

EDIT
Nie ważne. Jestem koniem. Potrwa 2 godziny, a nie do 2.

Radowid Srogi PW
6 czerwca 2013, 06:20
Ile trzeba czekać żeby dostać te nagrody dzienne? właśnie wziąłem uzbierane przez 7 dni 40000 złota i... poza achievmentem nic nie dostałem.

Dark Dragon PW
6 czerwca 2013, 07:54
A nie czasem nagrody o wartości 40000 złota?

Acid Dragon PW
6 czerwca 2013, 12:31
To jest faktycznie mylące.

Fajnie wygląda taka wielka suma w złocie, ale bez możliwości wymiany bezużytecznych biletów na "gotówkę", to tylko ładny obrazek.

No i faktycznie za uzbierane złoto z całego tygodnia nie można kupić nawet jednego pakietu. Gdyby nie pieczęci tego ostatniego dnia, to ten system byłby całkiem bezużyteczny.

jollo PW
6 czerwca 2013, 13:13
Ale czemu nazywacie bilety bezużytecznymi? Zacznijcie ich w końcu używać. Wygrana pakietu herolda pustki to 175 pieczęci. Macie siedem biletów, więc szansa jakaś jest. No chyba, że nie potrzebujecie niczego z herolda, no to faktycznie, są zbędne.
Ja teraz zamierzam kupić sobie box herolda, ale potem zdobywać herolda tylko przez turnieje szwajcarskie, natomiast pieczęcie zamieniać na złoto.

Acid Dragon PW
6 czerwca 2013, 15:12
Cytat:
Macie siedem biletów, więc szansa jakaś jest.

Nie, nie ma.
W Duel of Champions gra około milion osób. Niespełna 10 000 z nich (1%) ma poziom ELO powyżej 1000.

I teraz zagadka - jak myślisz kto w turniejach zgarnia pierwsze miejsca? Kto farmi pakiety ciągle na nich siedząc? Właśnie ten 1% graczy.

Więc 99% graczy nie ma szans na wygranie w turniejach przez to, że na drodze zawsze stanie ktoś z tego 1%.

To trochę jak kapitalizm i ekonomia :P. 1% ludzi minimalnym wysiłkiem bogaci się coraz bardziej i bardziej, a 99% "ciuła" zbierając grosz do grosza (tudzież kartę do karty), nie mając żadnych "wspomagaczy", próbując się przebić do tego 1%.

Jeśli jest ktoś, kto ma ELO poniżej 1000 i wygrał kiedykolwiek turniej szwajcarski, to bardzo proszę o napisanie i wyprowadzenie mnie z błędu.

Hayven PW
6 czerwca 2013, 15:13
Ja zdobyłem 15.000 szt. złota (wystarczy na zakup pakietu) i 75 pieczęci, co nie jest w sumie takie złe, zawsze coś :)

Mam jednak wrażenie, że lepiej zrobiłbym, kończąc cykl już w trzecim dniu, aby zacząć kolejny, z lepszymi nagrodami :P

jollo PW
6 czerwca 2013, 15:20
Cytat:
Nie, nie ma.
W Duel of Champions gra około milion osób. Niespełna 10 000 z nich (1%) ma poziom ELO powyżej 1000.

I teraz zagadka - jak myślisz kto w turniejach zgarnia pierwsze miejsca? Kto farmi pakiety ciągle na nich siedząc? Właśnie ten 1% graczy.

Więc 99% graczy nie ma szans na wygranie w turniejach przez to, że na drodze zawsze stanie ktoś z tego 1%.

To trochę jak kapitalizm i ekonomia :P. 1% ludzi minimalnym wysiłkiem bogaci się coraz bardziej i bardziej, a 99% "ciuła" zbierając grosz do grosza (tudzież kartę do karty), nie mając żadnych "wspomagaczy", próbując się przebić do tego 1%.

Jeśli jest ktoś, kto ma ELO poniżej 1000 i wygrał kiedykolwiek turniej szwajcarski, to bardzo proszę o napisanie i wyprowadzenie mnie z błędu.

Hm, tutaj możesz mieć rację, że ktoś poniżej 1000 elo nie wygra, aczkolwiek, jak ktoś zauważył w innym poście, biletów będzie więcej, więc prawdopodobieństwo, że spotka się graczy z niższego ELO również będzie większe, może na tym zależało twórcom?
Dodatkowo, jeżeli mówisz o 1%, to małe prawdopodobieństwo, że (zakładając iż 1 000 000 osób bierze udział w turnieju) trafisz na osobę powyżej 1k elo :P

Oczywiście to są przypuszczenia. Zobaczymy co się okaże.

Acid Dragon PW
6 czerwca 2013, 15:45
Tylko, że tu nie ma takiego prawdopodobieństwa.

Właśnie chodzi o to, że na turniejach szwajcarskich głównie siedzą gracze z ELO powyżej 1000, zaś większość "słabszych" sobie odpuszcza. A to oznacza, że prawdopodobieństwo spotkania "topowego" gracza w turnieju szwajcarskim nie wynosi 1%, tylko jest o wiele, wiele wyższe.

Turnieje szwajcarskie powinny podlegać takiemu samemu mechanizmowi jak dobór przeciwnika w zwykłych pojedynkach. To znaczy - gracze z ELO powyżej 1000 powinni się "turniejować" między sobą, a nie farmić pakiety na słabszych.


Hayven PW
6 czerwca 2013, 16:13
Ja! Ja wygrałem turniej szwajcarski posiadając 550 ELO i wówczas zdobyłem z 50 ELO :P

gryfius PW
6 czerwca 2013, 16:41
Cytat:
Acid Dragon: "Turnieje szwajcarskie powinny podlegać takiemu samemu mechanizmowi jak dobór przeciwnika w zwykłych pojedynkach. To znaczy - gracze z ELO powyżej 1000 powinni się "turniejować" między sobą, a nie farmić pakiety na słabszych."

(jak dodawać cytaty? bbcode nie podziałał..)

AlamarAlamarWciśnij przycisk "Edytuj" i teraz sobie zobacz.



Polać mu!
Zdecydowanie tak. W najgorszym wypadku, jeśli ELO nie może być bliskie, to niech są to chociaż jakiekolwiek sensowne przedziały..

Hayven PW
6 czerwca 2013, 17:34
Nie! Nie zgadzam się! Wówczas trzeba by było czekać z godzinę, żeby skompletować zestaw. Poza tym po prostu byłoby zbyt trudno i inwestycja w ogóle by się nie opłacała graczom o wysokim ELO :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 11 - 12 - 13
temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel