Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 11 - 12 - 13

marciniak_82 PW
9 kwietnia 2013, 15:08
Syssiu spróbuj w skrócie do gry ustawić aby odpalał z prawami administratora lub uruchamiaj launcher - prawy przycisk myszy -> "uruchmon jako administrator". Gra domyślnie instaluje się w program files a w windowsie vista i 7 nie możesz pracować na tym katalogu bez praw administratora więc aktualizacja nie może się zapisać i zainstalować.

Hayven PW
16 kwietnia 2013, 19:50
Mój problem. Nie pomógł restart komputera, reinstall gry, ani reinstalacja z nowego instalatora.

Jak mogę "uratować" mój launcher? Jestem zaaałamany :<

Dark Dragon PW
16 kwietnia 2013, 21:36
Jakie były okoliczności wystąpienia błędu? I mean... co zostało zmienione w systemie przed odpaleniem gry?

Hayven PW
17 kwietnia 2013, 06:59
Tak właściwie, to nic. No, usunąłem GameRangera. I tyle.

EDIT: Problem solved. Zainstalowałem grę w innym katalogu, niż domyślny i... Pozostaje czekać te parę godzin, aż się aktualizacja pobierze :P

Derwilly PW
21 kwietnia 2013, 21:27
witam, po zainstalowaniu gry i ściągnięciu aktualizacji oraz naciśnięciu przycisku "Rozpocznij grę" ekran staje się czarne, komp chwilę wariuje, ekran pojawia się ponownie i pojawia się takie coś:

http://s6.ifotos.pl/img/Beztytuup_nhxwnqh.png

po naciśnięciu "Nie" pojawia się tylko następne okienko, ale tutaj macie kliknięcie "Tak" aby mięć wgląd w ten nieszczęsne logi:

http://s6.ifotos.pl/img/Beztytuu2_nhxwnqq.png

czy ktoś jest może w stanie mi jakoś pomóc? nie mam wgl pomysłu co zrobić :/ sterownik karty graficznej jest na 100% najnowszy. poniżej mój zestaw:

płyta główna: Asus
procesor: AMD Athlon(tm) II X4 640 Processor 3.00Ghz
karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 Ti
system - Windows 7 Home Premium 64bit

format kompa robiłem półtora tygodnia temu i na 99,9% mam zainstalowane wszystko co potrzeba. aktualny DirectX - Jun2010.

Dark DragonDark DragonNie ma potrzeby zakładania nowego tematu.

Dark Dragon PW
21 kwietnia 2013, 21:50
Reinstalacja gry. W domyślnej lokalizacji, jeśli nie pomoże to w innej niż docelowa.

Derwilly PW
21 kwietnia 2013, 22:04
reinstalacja była robiona z 10 razy w różnych miejscach

czy ma ktoś jakieś inne propozycję? gra mnie wciągnęła a nie mogę grać :(

Bezimienny111 PW
22 kwietnia 2013, 20:45
Maszyna wirtualna z Win XP ? Spróbować zawsze można ;)

Derwilly PW
22 kwietnia 2013, 20:59
a czy możesz tutaj (może komuś się przyda) lub na PW napisać mi DOKŁADNIE jak to zrobić? ewentualnie w razie moich problemów pomóc mi przez gg/skype ? :) będę bardzo wdzięczny gdyż akurat ta sprawa jest dla mnie totalnie nieznana :)

Bezimienny111 PW
23 kwietnia 2013, 17:21
Podstawą jest posiadania płytki instalacyjnej Win XP ( albo kopii bezpiczeństwa tejże płytki w formie na przykład obrazu .ISO ) i program Oracle VM VirtualBox. Instalujemy Virtual Boxa, tam tworzymy maszynę wirtualną ( taki komputer w komputerze się nam zrobi) i tam instalujemy system. Jest z tym sporo roboty, ale prawdą jest, że czasami może to być przydatne bo nie zawsze wszystko działa na Win 7
Dosyć podstawowy poradnik do VirtualBoxa:
http://pccentre.pl/article/show/program-tygodnia-virtualbox/id=17656

Istnieje też coś takiego jak XP Mode, ale nie korzystałem z tego - można to pobrać ze strony Microsoftu.

Derwilly PW
23 kwietnia 2013, 21:27
spoko dzięki. kumpel jutro wbije i mi to ogarnie bo umie :P może też wpadnie na jakiś inny pomysł i nie będzie potrzebna wirtualna :) dam znać jutro jakim sposobem udało mi się wreszcie zagrać ! :D
pozdrawiam

lord1325 PW
26 kwietnia 2013, 11:27
A miał ktoś problem z dobieraniem wydarzeń po lewej stronie? Bo ja, na powiedzmy 10 gier z 6/7 gier, nie mogę kliknąć na kartę wydarzenia,_a jak mogę to muszę szukać punktu, który jest w jednym miejscu i nie zawsze chwyci.

Derwilly PW
26 kwietnia 2013, 18:58
właśnie dziś zrobiłem wirtualną maszynę z Windows xp professional i też mam ten problem. dodam, że nie występuje on na laptopie... znalazłem też kilka innych błędów - gdzie można je zgłaszać aby doszły do twórców? :)

InsektusPL PW
26 kwietnia 2013, 20:07
Ja mam następujący błąd: Klikam na ikonę DoC, ładuję się jak zwykle na takim małym pasku i nagle wyskakuje error:

The application failed to inilialize properly. Click OK to terminate the application.

Pobierałem grę ponownie i ciągle to samo. Nie mam pojęcia co zrobić proszę pomóżcie. Z góry dzięki.
DoC - Duel of Champions :) PS przedtem gra działała

Hayven PW
26 kwietnia 2013, 20:22
Zainstaluj grę w innym folderze niż poprzednio lub choćby przekopiuj jej dane w inne miejsce i stamtąd uruchom launcher. Będzie działać :P

InsektusPL PW
27 kwietnia 2013, 10:30
Mogę prosić trochę jaśniej :)

Vautrin PW
27 kwietnia 2013, 10:59
Jest jakiś sposób na ominięcie bugu z używaniem wydarzenia po lewej stronie albo niektórych kart w ręce? Jakbym się nie starał nie da się na nie kliknąć. O ile karty jeszcze można sobie poprzesuwać i wybrać na dużym podglądzie, to nie znam sposobu na wydarzenie i psuje mi to co jakiś czas grę :(

Hayven PW
27 kwietnia 2013, 12:06
@InsektusPL - znajdź folder, w którym znajdują się dane gry. Użyj opcji "Kopiuj" i wklej go w inne miejsce niż poprzednio. Jaśniej się chyba nie da :P

Hayven PW
27 kwietnia 2013, 13:03
A co tu filmować? Druga opcja jest taka, żebyś użył instalatora i zainstalował grę, tak jak powiedział Dark Dragon, w innym folderze niż domyślny/niż poprzednio.

InsektusPL PW
27 kwietnia 2013, 13:11
Wypróbowałem oba sposoby i ciągle się pojawia error. :(
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 11 - 12 - 13
temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel