Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 11 - 12 - 13

Dark Dragon PW
14 września 2012, 20:26
Pobrałeś nowego klienta i zainstalowałeś w domyślnej lokalizacji? Otwiera się menu z aktualizację, lecz nie posuwa się pasek z aktualizacją? Czy db zrozumiałem?

Azon PW
15 września 2012, 01:55
Spróbuj pobrać aktualizację jakimś innym klientem torrent i wrzucić ją do folderu. plik .torrent powinieneś mieć w: Ubisoft\MMDoC-PDCLive\GameData\patches\MMDoC-PDCLive\

TopFunny525 PW
15 września 2012, 10:38
Albo zainstaluj_(bądź pobierz) jeszcze raz klienta. Ubisoft powiedział, że mogą wystąpić jeszcze różnej maści błędy...

Jaukosh PW
15 września 2012, 15:01
Witam.
Mam dodatek Pirates of the Savage Sea i kod do aktywacji Craga Hacka. Wchodzę w Sklep, w zakładkę kodu, wpisuję go, ale nie działa.

TopFunny525 PW
15 września 2012, 16:44
Jakiś tam :P:
Witam.
Mam dodatek Pirates of the Savage Sea i kod do aktywacji Craga Hacka. Wchodzę w Sklep, w zakładkę kodu, wpisuję go, ale nie działa.

Dark Dragon:

Na razie nie ma również możliwości ponownego użycia kodu z DLC o Crag Hacku...

Jedyne widoczne dla mnie rozwiązanie to czekać na update...


Jaukosh PW
15 września 2012, 21:17
To trochę niefajnie ze strony Ubi, że dają coś, ale nie pozwalają tego wykorzystać.

Lux PW
26 września 2012, 10:51
Mam problem z aktualizacją. Kiedy klikam na ikonkę DoC pojawia mi się podłużne okienko informujące o czekaniu na aktualizację i zaczyna się mnożyć do nieskończoności. Dopiero po jakimś czasie pojawia się okienko z tradycyjną aktualizacją.

Acid Dragon PW
26 września 2012, 12:05
Tak mogło być - ale jednorazowo. Sprawdź, czy problem się powtórzy już po dokonanej aktualizacji.

Narsil PW
8 października 2012, 23:15
Czy ktoś ma jakiś pomysł, dlaczego sklep w mojej wersji DoC wygląda tak?

Dark DragonDark DragonTagi na forum, zapraszam do zapoznania się z nimi ;)

Dark Dragon PW
9 października 2012, 00:03
Jak dla mnie wygląda to tak jakby grafiki się nie zładowały...

Narsil PW
9 października 2012, 17:00
Tylko, że tak jest za każdym razem i nie jest to kwestia połączenia z Netem (niezłego). Niestety, ten bug uniemożliwia mi korzystanie ze sklepu, a więc i grę. :/

Dark Dragon PW
10 października 2012, 00:29
Próbowałeś reinstalować grę i/lub instalować w domyślnej lokalizacji?

Alamar PW
10 października 2012, 10:10
Wie ktoś, czym otworzyć pliki *.bof z tekstami? Notatnik niby działa, ale sam układ tekstu jest nieczytelny.

Narsil PW
10 października 2012, 16:24
Dark Dragon:
Próbowałeś reinstalować grę i/lub instalować w domyślnej lokalizacji?

Yup. Nie pomogło. :/

Dark Dragon PW
10 października 2012, 18:59
Proponowałbym usunięcie plików tymczasowych z dysku... chwilowo nic innego nie przychodzi mi do głowy...

Alek:
Wie ktoś, czym otworzyć pliki *.bof z tekstami? Notatnik niby działa, ale sam układ tekstu jest nieczytelny.
Notatnik to jedyny program, którym próbowałem coś tam otwierać...

AmiDaDeer PW
10 października 2012, 19:44
Jeżeli Notatnik działa, ale średnio, to warto pomyśleć o Excelu lub o Notepad++ - a nuż zaskoczy.

TopFunny525 PW
10 października 2012, 19:45
A jeśli to nie zadziała, to albo Word, Albo TextEdit albo TXTEDIT.

Różnica między tymi dwoma ostatnimi jest spora, oprócz nazwy dzielą je lata świetlne w funkcjach, może one pomogą :)...

Gravius PW
25 listopada 2012, 04:07
Witam,
ja z kolei dostaję ciągle informację o nieprawidłowej nazwie Uplay i nie bardzo wiem co z tym zrobić =/
Dopiero co zainstalowałem grę, miałem nadzieję zobaczyć no i lipa (sprawdziłem swoją nazwę użytkownika na Uplayu i wiem, że wpisuję ją poprawnie (a przynajmniej sam w to wierzę))

Elektus66 PW
18 grudnia 2012, 18:26
Cześć!
To mój pierwszy post na Kwasowej i mam małe pytanie, w sumie 2 pytania.

1. Mam chęć kupienia Homm6-Gold, znajdują się tam 2 dlc, a z tego co mi wiadomo jak się je kupowało to otrzymywało się bonusowe kody do MMDoC. Czy te kody otrzymam również ze złotej edycji?


2. Podobno w marcu ma wyjść dodatek do Homm6 z lochem. Czy można spodziewać się w tym okresie dodania frakcji lochu do Duel of Champions?


Na koniec mała prośba.
Czy można byłoby wysłać mi zaproszenia do znajomych w grze, bo chciałbym osiągniecie.
A mógłby ktoś napisać czy nekro zbudowane pod trucizny i osłabiane to dobra droga? Jeszcze tak dobrej tali nie mam, bo grę znalazłem w tę sobotę.

Edit
Co do pytania o Homm6-gold - można prosić o szybką odpowiedź, bo jutro mogę mieć okazje kupna Heroesa, a bohater twierdzy i 25k golda pomoże zapoczątkować 2 talie, tym razem twierdzy.

Dark Dragon PW
18 grudnia 2012, 21:53
Witaj!
Elektus66:
1. Mam chęć kupienia Homm6-Gold, znajdują się tam 2 dlc, a z tego co mi wiadomo jak się je kupowało to otrzymywało się bonusowe kody do MMDoC. Czy te kody otrzymam również ze złotej edycji?
Tak.
Elektus66:
2. Podobno w marcu ma wyjść dodatek do Homm6 z lochem. Czy można spodziewać się w tym okresie dodania frakcji lochu do Duel of Champions?
Nie mogę być tego absolutnie pewny, jednak z rozmów z twórcami mniej więcej coś takiego wynikało. Zatem bądźmy dobrej myśli, a jeśli tylko czegoś się dowiem to na pewno was o tym poinformuję.
Elektus66:
Na koniec mała prośba.
Czy można byłoby wysłać mi zaproszenia do znajomych w grze, bo chciałbym osiągniecie.
Zapraszam do tego tematu. Podaj tam swój nick lub zapraszaj osoby, które już to uczyniły.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 11 - 12 - 13
temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel