Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

Dark Dragon PW
14 lipca 2012, 09:49
Kupiłeś podstawowy deck... taki jak dostaje się na początku rogrywki przy wyborze frakcji Neckro, więc masz 2x takie same karty...

UpiornyRycerz PW
16 lipca 2012, 13:35
Ludzie jak chcecie nowe kart to kupujcie boostery, a nie deck. W decku są podstawowe kart, które i tak w większości pójdą do kosza, a zastąpią je karty z bosterów, o ile coś sensownego się tam trafi. Musicie wydać naprawdę dużo kasy i mieć duże szczęście by skompletować wszystkie karty. Czy nigdy nie graliście w żadną karciane? Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem, ale jestem na maxa wkurzony na te grę, bo pomimo tygodniowej konwersacji z ubij-suportem nie potrafią odpowiedzieć mi na pytanie, dlaczego gra wywal mi komunikat o złym regionie. Z ich pokrętnego rozumowania dowiedziałem się, że może przez to, że mieszkam w USA chodź nigdy w życiu tam nie byłem. Swoja drogą, dlaczego ubi-szrot zablokował tą grę amerykance to tylko najstarsi górale mogą wiedzieć. Pozostało mi czekać na oficjalną premierę gry i na to by gra została odblokowana na cały świat w tym na całą Polskę.

A teraz krótka informacja do ubij-suportu lub innych osób mający podobny problem:
Ten komunikat nie ma nic wspólnego z jakimiś zablokowanymi portami w konfiguracji sieci, bo zrobiłem mały test i odpaliłem grę na takiej zablokowanej sieci i wywala całkowicie inny błąd a dokładnie: „Unknown error code: 5”

TopFunny525 PW
24 lipca 2012, 11:49
@UP trochę mniej agresywniej ok?:P

BTW. Co do samej gry nie spotkałem się z jakimiś błędami. Sam gram i jestem zadowolony. Szkoda, że niektórzy gracze są tacy słabi, ale co tam:P

UpiornyRycerz PW
25 lipca 2012, 13:47
Post, który napisałem starałem się by był jak najbardziej łagodnie napisany. Pomimo mojej wielkiej frustracji, że nie mogę zagrać w tą grę.

A jeśli chodzi o poziom graczy to trudno się dziwić skoro nie mogę grać jak i kilku innych graczy mających podobne problemy co ja. A tak na serio to po przeczytaniu postów niektórych graczy dziwie się, że są tam jacyś gracze którzy grali w życiu w jakąś karcianke z prawdziwego zdarzenia.

Dark Dragon PW
25 lipca 2012, 14:06
Skąd to zdziwienie? Osobiście grałem w dziesiątki karcianek i tą uważam za db. Jednak mam świadomość tego, że ciągle jest to BETA. Oznacza to, że jeszcze naprawdę wiele się zmieni przed wypuszczeniem pełnoprawnego produktu.

TopFunny525 PW
26 lipca 2012, 18:48
Chyba serwery Ubisoftu padły. Gdyż za cholerę nie może mnie połączyć i w Duel of Champions i w Heroesa VI. Więc już nie wiem. U was też jest taki problem?

Dark Dragon PW
26 lipca 2012, 18:59
Cytat:
We are sorry but the game is currently unavailable

Please try again later.

Jest to związane prawie na pewno z patchowaniem, cierpliwości ;P

TopFunny525 PW
26 lipca 2012, 19:07
Ok. Dzięki za info. Sprawdzę gdzieś za godzinę. Może skończą:P

Edit: Aktualizacja się przed chwilą pojawiła. Waży 122mb. Właśnie mi się ściąga:). Pozdrawiam

YamiYugi PW
27 lipca 2012, 22:22
Witam, mam pewien problem. Po zaktualizowaniu gry, język został zmieniony na angielski, tzn. lanucher jest po polsku, ale sama gra już po angielsku. W pliku config mam ustawione 8 (polski). Pomóżcie, może z samymi pojedynkami i kartami nie mam problemu ze zrozumieniem, ale granie w kampanię traci sens.

Dark Dragon PW
27 lipca 2012, 23:16
Wystarczy podmienić plik, w folderze z grą, w podfolderze "Localization" zamienić pilk English z Polish lub skasować English i nazwę Polish zmienić na English.

TopFunny525 PW
27 lipca 2012, 23:19
Ja chyba natrafiłem na buga w piątej misji pierwszej kampanii. Otóż wyświetla mi, żebym spojrzał na event a tu nowość. Nie mogę. Ani tury zakończyć nic. Pozostaje albo poddanie się albo do windowsa. Kolejny problem mam z przejściem do kolejnych misji. Otóż skończyłem chyba na 9 misji w kampanii Ork invasion. I nie mogę tam wrócić! Nie wiem dlaczego. Wiadomo o co chodzi? Prosiłbym o szybką pomoc.

Pozdrawiam

Dark Dragon PW
27 lipca 2012, 23:25
Szybka pomoc - każdy ma tego buga, zaleca się pominięcie tej cz. treningu.

TopFunny525 PW
27 lipca 2012, 23:27
A jak można to zrobić? I czy możesz odpowiedzieć na drugie pytanie?

Dark Dragon PW
27 lipca 2012, 23:57
Przyciskiem pomiń, w treningu jest do wyboru walcz lub pomiń, co do kampanii niestety nie mam pojęcia, ale restart gry czasem pomaga w takich sytuacjach.

YamiYugi PW
28 lipca 2012, 00:10
Dzięki Dark :) pomogło.

TopFunny525 PW
28 lipca 2012, 15:47
Dark. wszystkie problemy zniknęły kiedy tylko usunąłem plik English i podmieniłem go Polish.:) O dziwo, łącznie z tym bugiem, dzięki;P.

YamiYugi PW
28 lipca 2012, 21:03
Mam pytanie - Są więcej niż 2 kampanie? Po ukończeniu "Inwazji Orków" nie mam żadnej nowej do wyboru. :( Jeśli są to jak to naprawić?

TopFunny525 PW
28 lipca 2012, 22:10
Niestety chyba nie ma. Musisz się spytać Dark Dragona może on coś będzie wiedział.

TopFunny525 PW
29 lipca 2012, 16:45
Dark Dragona nie ma. Wróci prawdopodobnie po konwencie. Wczoraj powiedział na czacie. Więc będziesz musiał mu to przekazać dopiero jak wróci.

TopFunny525 PW
29 lipca 2012, 23:13
Jakiś Nowy::
o co chodzi z tym konwentem to jakieś zebranie?

Coś w tym deseń. Po więcej informacji zapraszam do tego tematu:http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=1171

Znajdziesz tam m.in.: relacje z konwentów i kiedy się one odbywają. Ja jadę na następny.

Cytat:
A jeśli chodzi o Duel Champions to mam nie wiem czemu po angielsku .
Cytat Darka sprzed kilku dni::
Wystarczy podmienić plik, w folderze z grą, w podfolderze "Localization" zamienić pilk English z Polish lub skasować English i nazwę Polish zmienić na English.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13
temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel