Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

Demoterium PW
26 grudnia 2013, 15:00
Witam

Mam problem z optymalizacja gry na tablecie Acer Iconia, Windows 8.1 - po uruchomieniu gry tablet przestaje wykrywac dotyk.. nie jestem w stanie się zalogować. Może ktoś opisywał już taki problem albo sam się z tym spotkal. Dodam iż mam zainstalowany DirectX 9.3

Pozdrawiam.

golus1234 PW
4 stycznia 2014, 17:31
Gdy włączam gre Duel of Champions pisze mi brak połączenia z serwerem (internet mam dobry) oraz gdy wchodzę na gółwną stronę Duel of Champions i loguje sie na koncie Uplay aby ściągnąć grę nie wyskakuje mi wpisanie kodu tylko odrazu POBIERZ. mam nadzieję na dość szybką pomoc, z góry dziękuję

Hayven PW
5 stycznia 2014, 11:33
Może nie pozwoliłeś na korzystanie tej gry z połączenia sieciowego?

gryfheroes6 PW
13 lutego 2014, 11:04
Witajcie!
OD pewnego czasu nie mogę grać w DoCa. Pojawia się ekran wejściowy jednak nie wyświetlają się na nim najnowsze informacje (newsy), nie jest napis czy gra jest zaktualizowana (tzn. pasek z ilością mb pobranych lub do pobrania) tylko sam napis aktualizacja, przycisk graj i linki do stron nie działają. Wyświetla się tylko po prawej wiadomość, że "wszystkie 4 pakiety z dodatków za 395 pieczęci! ... Nie świeci się kółeczko przy stanie serwera. Po prostu klikanie w tym menu nie działa. Próbowałem odinstalowanie i instalacja z aplikacji strony ubi i waszej, ale nic nie działa, ciągle jest tak samo.

P.S.
Mam screena, ale nie wiem jak go tutaj zamieścić, niech ewentualnie jakiś moderator da emaila to mu wyśle i zamieści bo jestem bardzo zielony w tych sprawach


laszka PW
14 lutego 2014, 13:58
Pewnie próbowałeś już oczywistych rzeczy takich jak zgodność, czy też odpalanie jako administrator albo wyłączenie firewalla.

Może to kwestia tylko wyświetlania zawartości launchera?

1. Spróbuj zmienić domyślna przeglądarkę na inną
2. Jeżeli masz addblockera to wyłącz go na czas aktualizacji

Demoterium PW
7 marca 2014, 00:30
Dzisiaj zaktualizowałem DOCa i zagrałem pieć razy z czego 2 razy wygrałem, raz przegrałem a dwa razy zatrzymałem się na napisie wczytywanie!! Mam nadzieje, że to tylko chwilowe problemy serwerów :/

KoStEkW PW
9 kwietnia 2014, 14:09
Po dzisiejszej aktualizacji nie widzę nic xd Dosłownie. Okno niby jest, dźwięk jest ale brak obrazu. Gram przez Steam.

Jakieś porady?

Hildegust PW
10 kwietnia 2014, 14:52
Kiedy wchodzę w tworzenie talii, pojawia się komunikat, ,crashed", po czym gra mi się wyłącza. Macie na to jakieś rady?

Hildegust PW
12 kwietnia 2014, 16:17
Wciąż nie mogę nic robić w ustawieniach swoich talii ;/ Czy komus jk wchodzi w talię również pojawia się ten komunikat:

Unhantled exteption (crash) (Code 0xC0000005, Adress: 0x00744FA0 (EIP 0x00744FAO, ESP: 0x0012FAC0, EBP: 0x08CE5270)

A CrashDumpFile has been generated in your working directory. Show log?


A kiedy wciskam tak, pojawia mi się następujący dokument tekstowy:

==============
Onyx Crash Log
==============

Exception 0xC0000005 - READ error at address 00000000 - EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION - The thread tried to read from or write to a virtual address for which it does not have the appropriate access.

Date : 2014/04/12
Time : 16:20:08
Computer : BRAK-508D3B231C
Module : d:\MightMagic\GameData\Game.exe

Integer Registers:
EAX : 0x00000000 EBX : 0x00000001 ECX : 0x00000001 EDX : 0x09895B0C
EDI : 0x09895AF8 ESI : 0x09895AF8

Segment Registers:
DS : 0x00000023 ES : 0x00000023 FS : 0x0000003B GS : 0x00000000

Control Registers:
EBP : 0x08CE5270 EIP : 0x00744FA0 ESP : 0x0012FAC0

=== CALL STACK (address/function) ===
0. 00744FA0 - AK::MemoryMgr::SetPoolName
1. 0074765F - AK::MemoryMgr::SetPoolName
2. 0071B3C6 - AK::MemoryMgr::SetPoolName
=== FILE INFORMATION (module/file/line) ===
0. Game.exe - <no file information>
1. Game.exe - <no file information>
2. Game.exe - <no file information>

Demoterium PW
19 kwietnia 2014, 18:01
Ja gram w Standardzie. Staram się wykonać zadania dzienne, ale jest problem bo w ogóle nie podlicza mi zwycięstw. Właśnie przed momentem wygrałem z przystanią i nic. Moje dwa dzienne zadania brzmią: Wygraj 2 pojedynki z przystania za 6000 oraz wygraj 5 pojedynków z przystania za 3 dzikie karty :/ Czy ma ktoś podobny problem??

Kammer PW
19 kwietnia 2014, 18:12
Tłumaczenie jest idiotyczne, bo w tym przypadku chodzi o to, by wygrać te pojedynki nie PRZECIWKO Przystani, lecz GRAJĄC Przystanią.

Demoterium PW
19 kwietnia 2014, 18:56
haa, to dziękuje za wyjaśnienie, bo chyba nigdy bym się nie doczekał :/

TopFunny525 PW
20 kwietnia 2014, 16:26
Chciałem sobie dziś odświeżyć wspomnienia i zagrać w Duel of champions. Niestety nie mogę bo launcher zamiast ściągać aktualizacje cały czas pokazuje mi, że 0/0 bajtów aktualizacji ściągniętej i 0% zrobione. Czy ktoś miał już taki problem? Bo ja nawet czekając 15-20 minut nie mogłem się doczekać aż się zaaktualizuje. A dodam, że neta mam w miarę szybkiego.

Pozdrawiam

Acid Dragon PW
20 kwietnia 2014, 18:30
Uruchom launcher "jako administrator". W 99% to rozwiązuje problem.

TopFunny525 PW
20 kwietnia 2014, 22:04
Acu:
Uruchom launcher "jako administrator". W 99% to rozwiązuje problem.

Zrobiłem jak mi zasugerowałeś, jednak zamiast działającego mi launchera otrzymuje komunikat :

Error Time:
The application failed to initialize properly click ok to terminate the application

Dodam, że nigdy nie miałem tego typu problemów, a moim systemem operacyjnym jest Windows 7 proffesional. Czy wyczyszczenie rejestrów z wszelkich śladów DoCa by w czymś pomogło w tym przypadku?

Pozdrawiam

Kammer PW
20 kwietnia 2014, 22:06
Reinstalkę zrób.

Przy aktualizacji za FT do HoNa coś mi też launcher nie działał. Problem naprawiła reinstalka właśnie.

TopFunny525 PW
20 kwietnia 2014, 22:12
Kammer:
Reinstalkę zrób.

Przy aktualizacji za FT do HoNa coś mi też launcher nie działał. Problem naprawiła reinstalka właśnie.

Wcześniej spróbowałem, dało to tylko tyle, że launcher się uruchomił :P. Jednakże spróbować nie zaszkodzi, sprawdzę, czy wystąpi podobny problem po reinstallu (3 dzisiaj).

Pozdrawiam

TopFunny525 PW
21 kwietnia 2014, 09:43
Aleluja wszyscy święci po ponad 10 reinstalach gra się posłuchała i zaczęła ściągać aktualizacje, mam nadzieję, że to będzie jedna z ostatnich takich moich przygód z Docem :P. Wszystkim dziękuje za pomoc.

Cheers!

Stein362 PW
17 sierpnia 2014, 13:30
A mianowicie sprawa wygląda następująco. Dość długo nie grałem w DoC, i nie wiem co się działo przez te 4-5 miesięcy. Wczoraj postanowiłem wrócić do DoC, zacząłem składać talię przystani, ale jak się okazuje gdy chce ja stworzyć to bohater przystani Zygfryd znika. Nie wiedziałem czemu. Po pewnym czasie zorientowałem się że nie ma też innych moich dobrych kart. Zacząłem bawić się filtrem i w zakładce bezużyteczne w mam tego o to bohatera jak i inne karty ( są całe czerwone) jak imperialny gwardzista, Niebianka, Strażnik losu, Władca otchłani i wiele wiele innych dobrych kart tak samo z kartami zaklęć czy łuty szczęścia. Nie wiem czemu tak mam a widziałem nie jedne karty np. w kampanii gdzie komputer je zagrywał. A ja jak chce stworzyć nowa talie nie to te karty znikają. Trochę było by bezsensu gdyby nie dało ich się używać, a jeśli tak to po co one jeszcze są w grze jeśli nie można nimi grać. Jeśli ktoś mi pomoże to wytłumaczyć to będę bardzo wdzięczny za pomoc. Jeśli taki temat już gdzieś był to przepraszam bardzo ale jestem trochę załamany bo znaczna cześć dobrych kart poszła w pi**u, przez co nie mam czym grać i musze słabymi deckami się zadawalać co jest trochę wkurzająco. Proszę o wyrozumiałość.

Hayven PW
17 sierpnia 2014, 13:48
W zakładce tworzenia talii masz coś takiego jak "Format".

W formacie "Open" wszystkie karty są dostępne, w tym Zygfryd.
W formacie "Standard" dostępne są tylko karty dozwolone w BS2 i z dodatków Serce Koszmarów (HoN) i Zguba Gryfa (GB).
W formacie tygodniowym wymagania dotyczące talii zmieniają się co tydzień - może to być ograniczenie dot. frakcji, rodzajów jednostek, zestawów itp. Ogólnie rzecz biorąc poza tym dozwolone są tutaj wszystkie niezabronione karty :P

Format Open/Standard wybierasz kiedy chcesz zagrać standardowy pojedynek.
W przypadku turniejów, formaty zmieniają się codziennie - raz jest Open, raz Standard a raz Tygodniowy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13
temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel