Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 - 13

laszka PW
23 września 2013, 02:03
Gdy Shi-no-shi zostanie zdiscardowany, nie wraca do biblioteki i buguje się gra w taki sposób, że osoba, która go wyrzuciła z ręki, przegrywa.

Gram inferno i czasem wyrzucam takowego za pomocą Laceratorów. :(

Leszy PW
23 września 2013, 10:56
Z taką sytuacja się nie spotkałem ażeby z automatu przegrywać grę ale faktycznie na cmentarz nie da się tym sposobem dziada wysłać (próbowałem za pomocą wyrwy pustki), ciekawe czy zdolność strażnika pustki ma pierwszeństwo nad zdolnością shi-no-shi, to wtedy można go usunąć z pola walki.

Alegor PW
27 września 2013, 10:05
http://www.duel.acidcave.net/ HTTP 404?

Acid Dragon PW
27 września 2013, 12:21
Tak, nasz hosting się obraził o zbyt duże oblężenie działu ;).

Powinno już działać.

InsektusPL PW
19 października 2013, 18:59
Dlaczego mi nie działa Duel of Champions? Gdy włączam grę, ładuje się coś i wyskakuje jakieś badziewie. Próbowałem zainstalować grę w innym folderze, ale nie działa.

Bezimienny111 PW
19 października 2013, 23:09
Jakie badziewie? Opisz dokładnie problem. Wybacz, ale takie stwierdzenie w żaden sposób nie pozwala na rozwiązanie problemu...

InsektusPL PW
30 października 2013, 16:24
Na początku ładuje się Laucher auto upader czy coś takiego. To "badziewie" to error i jest napisane: "The application failed to initialize properly. Click OK to terminate the application." i mogę nacisnąć ok lub X (zamknąć)po naciśnięciu ok nic się nie dzieje. PS gra kiedyś działała. pozdro:)

Hayven PW
30 października 2013, 17:46
Nie jesteś pierwszym, który zgłasza ten problem, a wydaje mi się, że kiedyś już tutaj o tym mówiłeś. W każdym razie, znajdź folder z grą (o nazwie MMDoC-PDCLive, są w nim foldery takie jak GameData, Logs, Mods, Resources i inne pliki), użyj opcji kopiuj (albo Ctrl+C) i wklej go gdziekolwiek - choćby i w tej samej lokalizacji, używając opcji "Wklej" albo Ctrl+V. Nie wiem, czy zmiana nazwy również nie podziała :)

InsektusPL PW
5 listopada 2013, 21:21
Witam chciałbym się dowiedzieć czy w grze Duel of Champions można się wymieniać kartami ze znajomymi, których się w niej ma. Jeśli tak to jak? pozdro :)

Kammer PW
5 listopada 2013, 21:29
Nie ma, nie było i nigdy nie będzie takiej opcji. Do pozbywania się kart służy Otchłań. Do zakupu (prócz pakietów) - Ołtarz.

Bolo PW
9 listopada 2013, 10:18
Czy tylko mi czy każdemu ze sklepu znikła opcja wpisywania kodów?

Hayven PW
9 listopada 2013, 12:40
Mi też zniknęła.

Alamar PW
9 listopada 2013, 14:32
Została wyłączona na weekend. Po dodaniu DoC-a na Steama, pojawił się problem ze zbyt wielką liczbą wklepywaniem kodów i aby gra się nie zawiesiła na amen, to wyłączono przycisk kodów.

wwampi PW
10 listopada 2013, 21:38
mam pewien problem.

włączyłem się do turnieju szwajcarskiego. wygrałem pierwszą rozgrywkę, i czekam na kolejną. jednak zamiast zagrać gra ciągle się ładuje i albo pokazuje puste pole rozgrywki z uciekającym czasem, albo pokazuje się ranking osób ze mną grających, pisze, że akurat trwa mój pojedynek, ale nie mogę się do niego włączyć. nie dzieje się to zawsze, ale już któryś raz ma to miejsce

Demoterium PW
17 listopada 2013, 17:25
Czy tylko u mnie tak strasznie zamula gra? wina serwera czy mój internet :/ W tym momencie po wciśnięciu WALCZ już w ogóle przestał szukać przeciwnika..

Laiczek PW
17 listopada 2013, 18:07
Muli od popołudnia. Wcześniej wszystko było ok. Ameryka się obudziła?

TopFunny525 PW
5 grudnia 2013, 21:07
Czytałem, że podobno prace nad serwerami są zakończone, aczkolwiek staram się zalogować i dalej mi pokazuje, że serwery są wyłączone. Tak więc nie wiem, czy problem występuje tylko u mnie czy też u kogoś innego.

Alistair PW
5 grudnia 2013, 21:23
U mnie to samo. Wcześniej udało mi się zalogować by odebrać nagrody, ale po klikaniu na OK nic się nie działo. Teraz nie mogę się zalogować, bo serwery wyłączone. Przynajmniej mam taki komunikat i "modlę" się, żeby nie stracić nagród.

EDIT:
21:36 - właśnie się zalogowałem, musiałem na nowo odebrać nagrody, ale przynajmniej ich nie straciłem. Uff

Hayven PW
6 grudnia 2013, 17:32
Czemu DoC nie pozwala grać i przestaje odpowiadać, kiedy próbuję dołączyć do pojedynku? :D

Alamar PW
6 grudnia 2013, 18:18
Gdyż:
1. Premiera nowego dodatku - czyli bugi i niestabilne serwery oraz większa ilość graczy niż codziennie.
2. Zbliża się weekend, a to tradycyjnie czas w DoC-u padających serwerów. :P

Masz więc kumulację w tym tygodniu.

PS
@Hayven
Zalogować się nie mogłem (Loading...), więc i czat mi nie działał, mimo że Twą wiadomość widziałem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 - 13
temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel