Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 - 12 - 13

HappyDexter PW
27 lipca 2013, 17:22
To pozostało nam czekać w tej sprawie...
Smutno, bo miałem nadzieje kupić w tym tygodniu jakiś zestaw :<.

Alistair PW
27 lipca 2013, 18:13
W chwili pisania tego posta serwer działa.

Mesael PW
3 sierpnia 2013, 19:21
Czy serwer wam działa bez zarzutu? Ja co chwile mam jakieś bugi. Nie da sie grać.

Hayven PW
3 sierpnia 2013, 19:46
U mnie bugi zdarzają się coraz rzadziej. Moja rada: nie przeciążaj połączenia internetowego, np. używając w tym czasie Gadu-Gadu czy przeglądarki internetowej. Bardzo istotne jest sprawne połączenie z serwerem i dlatego kiedy grasz w DoC, najlepiej skupić się tylko i wyłącznie na tym. A jeśli już tak robisz, to nic nie mogę już poradzić :< Najwyżej czekać, aż bugi zostaną naprawione... i mieć na to nadzieję :P

Alamar PW
3 sierpnia 2013, 21:17
Nie gadaj bzdur - dzisiaj serwer Ubi działa jak w każdy weekend, czyli praktycznie nie działa (pady, rozłączenia, brak synchronizacji, zawieszanie się podczas fazy doboru kart. itd.). :P
Wina leży po stronie Ubisoftu, a nie gracza.

laszka PW
3 sierpnia 2013, 21:35
Mnie dzisiaj nie znajduje walk.

jollo PW
4 sierpnia 2013, 20:22
Mi właśnie znajduje grę i pojawia się pusty ekran. Próbowałem challange z Hayvenem i gra się wywaliła...

Mesael PW
4 sierpnia 2013, 22:01
Mam to samo. Najlepszy był motyw ze szwajcarem. Wszedłem, wyrzuciło mnie i straciłem ponad 70 punktów, ale to kilka dni temu. Tak miałbym już ponad 1400. Zauważyłem, że należy poczekać aż do chwili gdy przeciwnik wyjdzie z pokoju czatu. Potem można śmiało zresetować grę bez utraty punktów.

ps. Grając z Hayvenem - zdezintegrowane - raczej zakładaj, iż to On ma problem z połączeniem. Chyba musi zmienić operatora, a nie na radiówce lecieć. ;D

Hayven PW
5 sierpnia 2013, 09:37
@jollo - wiem, wtedy też mi się gra zacięła i zatrzymała na ekranie treningu z przyjacielem. Dostałem od ciebie wiadomość, ale nie mogłem na nią odpisać, ani w ogóle nic zrobić :/


wukong1982 PW
10 września 2013, 12:49
Nie udało się połączyć z serwerem, problem u wszystkich?

Diader PW
16 września 2013, 14:33
Witam

Gram w tę gre od dwóch dni i nie ukrywam, że podoba mi się ze względu na miłe wspomnienia z gier w MtG.

Ponieważ zastanawiam się czy w nią dłużej nie pograć mam pytanie o zdarzające mi się przywieszki klienta (wyglądają jak mega lagi), które to problemy jak na złość trafiają się jeszcze w trakcie prawie że wygranej bitwy ;)

Czy ten problem jest przejściowy czy tez ma charakter powszechny i z konieczności należy go tolerować? Czy może też jest to coś po stronie mojego kompa (w co wątpię)? Coś co moge poprawić.

Z góry dziękuję za opowiedź.

laszka PW
16 września 2013, 14:41
Akurat od 2 dni są lagi an serwerze :)
Myślę ze są przejściowe i wynikają z tego że Zespół odpowiedzialny za DOCa skupia się teraz na wydaniu nowego dodatku a nie na rozbudowie infrastruktury sieciowej :)

A przydałoby się jakieś nowe serwery postawić bo ludzi coraz więcej chętnych do grania :)

Diader PW
16 września 2013, 14:54
Bardzo dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź :)

Pozostaje więc grać spokojnie dalej i pomijać "głośnym" milczeniem te losowe zdarzenia kiedy to uciułane punkty ELO nieznacznie spadają w dół ;)

laszka PW
16 września 2013, 16:40
Właściwie to jak Ci "zlaguje" pod koniec gry, to potyczka jest zaliczana. Więc dostajesz elo. ;)

Diader PW
16 września 2013, 19:54
Mam jeszcze jedno pytanie. W trakcie walki wyskoczył komunikat mniej więcej brzmiący "Przepraszam ale twój czas się skończył..." i mnie wylogowało.

Czy to normalne? (Ta gra mnie co dzień zaskakuje czymś nowym)

laszka PW
16 września 2013, 20:17
"Runtime Error"

czyli na ponad 15 sekund straciłeś połączenie z serwerem ;)

Bolo PW
17 września 2013, 14:44
Czy tylko mi cały dzień nie udało się połączyć z serwerem? Nawet strona główna DoC nie działa.

nickbeznicka97 PW
17 września 2013, 14:56
Nie, nie tylko tobie.

Dark Dragon PW
17 września 2013, 17:10
Trwa przerwa techniczna.

Alistair PW
17 września 2013, 18:54
Chyba się skończyła, bo udało mi się zalogować.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 - 12 - 13
temat: [Wmurowany] Problemy techniczne i półtechniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel